Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης. Δείτε τους ανανεωμένους όρους χρήσης για την προστασία δεδομένων και τα cookies. Πληροφορίες     Δέχομαι
To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
> > > STARTECH MULTIMODE 50/125 DUPLEX FIBER PATCH CABLE LC - LC 30M
 
 
 
   
 
startech multimode 50 125 duplex fiber patch cable lc lc 30m photo

startech multimode 50 125 duplex fiber patch cable lc lc 30m photo


STARTECH MULTIMODE 50/125 DUPLEX FIBER PATCH CABLE LC - LC 30M

PER.813389          
ΚατηγορίαΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ
STARTECH στην κατηγορία ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ
ΥποκατηγορίαFIBER OPTIC
Διαθεσιμότητα: Αμεσα διαθέσιμο για online παραγγελία / Διαθεσιμότητα καταστημάτων Αθήνας - Θεσσαλονίκης
Χωρίς έξοδα αποστολής για παραλαβή από οποιοδήποτε eshop point!
μόνο37.83 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

Καλώδιο Multimode 50/125 Duplex Fiber Patch για σύνδεση συσκευών δικτύωσης ινών υψηλής ταχύτητας και μεγάλου μήκους δίκτυα.

  • Μέγεθος ίνας: 50/125.
  • Fiber Classification: ΟΜ2.
  • Τύπος ίνας: Multi Mode.
  • Σύνδεση 1: 1 - Fiber Optic LC Duplex Male.
  • Σύνδεση 2: 1 - Fiber Optic LC Duplex Male.
  • Μήκος καλωδίου: 30 m.
  • Χρώμα: Πορτοκαλί.
  • Εγγύηση: Εφ’ όρου ζωής. DOA 7 ημερών

  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Αναζήτηση στην κατηγορία ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ

    Last viewed
    STARTECH MULTIMODE 50/125 DUPLEX FIBER PATCH CABLE LC - LC 30M (PER.813389)
    startech multimode 50 125 duplex fiber patch cable lc lc 30m photo
    Αμεσα διαθέσιμο για online παραγγελία
    Διαθεσιμότητα καταστημάτων Αθήνας - Θεσσαλονίκης
    Wishlist
    Share
    37.83
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά

    Καλώδιο Multimode 50/125 Duplex Fiber Patch για σύνδεση συσκευών δικτύωσης ινών υψηλής ταχύτητας και μεγάλου μήκους δίκτυα.


    Μέγεθος ίνας: 50/125.
    Fiber Classification: ΟΜ2.
    Τύπος ίνας: Multi Mode.
    Σύνδεση 1: 1 - Fiber Optic LC Duplex Male.
    Σύνδεση 2: 1 - Fiber Optic LC Duplex Male.
    Μήκος καλωδίου: 30 m.
    Χρώμα: Πορτοκαλί.
    Εγγύηση: Εφ’ όρου ζωής. DOA 7 ημερών

    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    STARTECH MULTIMODE 50/125 DUPLEX FIBER PATCH CABLE LC - LC 30M PER.813389 STARTECH STARTECH ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ 0065030812801
    37.83 ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ


    x
    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Λευκές συσκευές
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Μουσικά όργανα
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
    Βρεφικά - Παιδικά
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials