To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
 
 
 
   
 

ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ

75  προϊόντα

Φίλτρα

Μήκος σε μέτρα 2


ΚατασκευαστήςBASEUS CABLEXPERT+ EQUIP+ EWENT GEMBIRD GOOBAY HAMA INLINE LANBERG+ LOGILINK+ NEDIS NOD+ SAVIO UGREEN+
ΤύποςFTP+ UTP+ Fiber Optic+ USB
Μήκος σε μέτρα0.25+ 0.5+ 1+ 1.5+ 1.8+ 2x 3+ 5+ 7.5+ 10+ 15+ 20+ 25+ 30+ 50+ 100+ 305+ 1000+
ΧρώμαΜαύρο+ Γκρι+ Καφέ Λευκό+ Πράσινο+ Μπλε+ Μωβ+ Ροζ+ Κόκκινο+ Πορτοκαλί+ Κίτρινο+
Κατηγορία ICTCat.5e+ Cat.6+ Cat.6a+ Cat.8+

Κεντρική σελίδα: Καλώδια δικτύωσης 1  2  3  4  ...   8  >   
lanberg pigtail fiber optic sm sc apc st 9 125 g657a1 2m yellow photo

LANBERG PIGTAIL FIBER OPTIC SM SC/APC ST 9/125 G657A1 2M YELLOW

  (PER.773137) 
0.78 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  LANBERG

Χαρακτηριστικά:   FIBER OPTIC  •  2  •  ΚΊΤΡΙΝΟ
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
lanberg pigtail fiber optic sm lc apc easy strip 9 125 g657a1 2m yellow photo

LANBERG PIGTAIL FIBER OPTIC SM LC/APC EASY STRIP 9/125 G657A1 2M YELLOW

  (PER.773131) 
0.91 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  LANBERG

Χαρακτηριστικά:   FIBER OPTIC  •  2  •  ΚΊΤΡΙΝΟ
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
lanberg pigtail fiber optic sm sc upc easy strip 9 125 g657a1 2m yellow photo

LANBERG PIGTAIL FIBER OPTIC SM SC/UPC EASY STRIP 9/125 G657A1 2M YELLOW

  (PER.773139) 
Π.Τ.Λ. 1.37 €  μόνο 0.99 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  LANBERG

Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
lanberg pigtail fiber optic mm lc upc om3 easy strip 50 125 2m aqua photo

LANBERG PIGTAIL FIBER OPTIC MM LC/UPC OM3 EASY STRIP 50/125 2M AQUA

  (PER.773125) 
1.04 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  LANBERG

Χαρακτηριστικά:   FIBER OPTIC  •  2  •  ΜΠΛΕ
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
lanberg pigtail fiber optic mm sc upc om3 easy strip 50 125 2m aqua photo

LANBERG PIGTAIL FIBER OPTIC MM SC/UPC OM3 EASY STRIP 50/125 2M AQUA

  (PER.773128) 
1.04 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  LANBERG

Χαρακτηριστικά:   FIBER OPTIC  •  2  •  ΠΟΡΤΟΚΑΛΊ
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
cablexpert pp12 2m ro pink patch cord cat5e molded strain relief 50u plugs 2m photo

CABLEXPERT PP12-2M/RO PINK PATCH CORD CAT.5E MOLDED STRAIN RELIEF 50U PLUGS 2M

  (PER.584475) 
Π.Τ.Λ. 2.99 €  μόνο 1.29 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  UTP    Κατασκευαστής:  CABLEXPERT

Χαρακτηριστικά:   UTP  •  2
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
lanberg patchcord cat6 2m red photo

LANBERG PATCHCORD CAT.6 2M RED

  (PER.757457) 
Π.Τ.Λ. 1.75 €  μόνο 1.31 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  UTP    Κατασκευαστής:  LANBERG

Χαρακτηριστικά:   2M  •  RED  •  CAT6  •  UTP
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
lanberg pigtail fiber optic mm lc upc om4 easy strip 50 125 2m violet photo

LANBERG PIGTAIL FIBER OPTIC MM LC/UPC OM4 EASY STRIP 50/125 2M VIOLET

  (PER.773126) 
1.43 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  LANBERG

Χαρακτηριστικά:   FIBER OPTIC  •  2  •  ΜΩΒ
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
lanberg pigtail fiber optic mm sc upc om4 easy strip 50 125 2m violet photo

LANBERG PIGTAIL FIBER OPTIC MM SC/UPC OM4 EASY STRIP 50/125 2M VIOLET

  (PER.773129) 
1.43 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  LANBERG

Χαρακτηριστικά:   FIBER OPTIC  •  2  •  ΜΩΒ
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
cablexpert pp6u 2m y utpcat6patch cord 2m yellow photo

CABLEXPERT PP6U-2M/Y UTP CAT6 PATCH CORD 2M YELLOW

  (PER.585293) 
Π.Τ.Λ. 3.49 €  μόνο 1.49 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  UTP    Κατασκευαστής:  CABLEXPERT

Το αθωράκιστο καλώδιo δικτύου UTP της CABLEXPERT διαθέτει βύσματα 8P8C και είναι κατηγορίας cat6 προσφέροντας γρήγορες ...
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
Κεντρική σελίδα: Καλώδια δικτύωσης 1  2  3  4  ...   8  >   
ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ (75)
Φίλτρα (1/51)
  1    2    3    4    ...    8     
lanberg pigtail fiber optic sm sc apc st 9 125 g657a1 2m yellow photo
0.78 €
lanberg pigtail fiber optic sm lc apc easy strip 9 125 g657a1 2m yellow photo
0.91 €
lanberg pigtail fiber optic sm sc upc easy strip 9 125 g657a1 2m yellow photo
ΠΤΛ  1.37 €   μόνο 0.99 €
lanberg pigtail fiber optic mm lc upc om3 easy strip 50 125 2m aqua photo
1.04 €
lanberg pigtail fiber optic mm sc upc om3 easy strip 50 125 2m aqua photo
1.04 €
cablexpert pp12 2m ro pink patch cord cat5e molded strain relief 50u plugs 2m photo
ΠΤΛ  2.99 €   μόνο 1.29 €
lanberg patchcord cat6 2m red photo
LANBERG PATCHCORD CAT.6 2M RED
PER.757457
Αμεσα διαθέσιμο
ΠΤΛ  1.75 €   μόνο 1.31 €
lanberg pigtail fiber optic mm lc upc om4 easy strip 50 125 2m violet photo
1.43 €
lanberg pigtail fiber optic mm sc upc om4 easy strip 50 125 2m violet photo
1.43 €
cablexpert pp6u 2m y utpcat6patch cord 2m yellow photo
CABLEXPERT PP6U-2M/Y UTP CAT6 PATCH CORD 2M YELLOW
PER.585293
Αμεσα διαθέσιμο
ΠΤΛ  3.49 €   μόνο 1.49 €
  1    2    3    4    ...    8     

x
Υπολογιστές
Ήχος - Εικόνα
Τηλεπικοινωνίες
Λευκές συσκευές
Ηλεκτρικές συσκευές
Εργαλεία
Οργανα γυμναστικής
Outdoor
Μουσικά όργανα
Security
Ηλεκτρονικά παιχνίδια
Gadgets & Παιχνίδια
Είδη γραφείου
Βιβλία
Ταινίες DVD - Blu Ray
Προσωπική φροντίδα
Ενδυση - Υπόδηση
Αθλητικά είδη
Βρεφικά - Παιδικά
    Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials     Zen 10
Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης, την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Δείτε τους ανανεωμένους όρους χρήσης για την προστασία δεδομένων και τα cookies.
Πληροφορίες Ρυθμίσεις Απόρριψη Αποδοχή