To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
 
 
 
   
 

ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ

26  προϊόντα

Φίλτρα

Τύπος Fiber Optic


ΚατασκευαστήςCABLEXPERT+ DIGITALBOX DIGITUS+ EQUIP+ EXTREME MEDIA GEMBIRD GOOBAY HAMA INLINE LANBERG LOGILINK NEDIS OEM SANDBERG SHARKOON STARTECH+ TECHLYPRO VALUELINE
ΤύποςFTP+ UTP+ Fiber Opticx USB+
Μήκος σε μέτρα0.25 0.5 1+ 1.5 1.8 2+ 3+ 5+ 7.5 10+ 15 20 30+ 50 100 305 500 1000
ΧρώμαΜαύρο Γκρι Καφέ Silver Λευκό Πράσινο Μπλε Μωβ Ροζ Κόκκινο Πορτοκαλί+ Κίτρινο

Κεντρική σελίδα: Καλώδια 1  2  3  >   
cablexpert cfo lclc om2 1m duplex multimode fibre optic cable 1m bulk photo

CABLEXPERT CFO-LCLC-OM2-1M DUPLEX MULTIMODE FIBRE OPTIC CABLE 1M BULK

  (PER.584119)   ΕΚΠΤΩΣΗ 33%
8.90 5.99 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  CABLEXPERT
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
Διπλό καλώδιο οπτικών ινών πολλαπλών χρήσεων (OM2 50/125).- Ιδανικό για μεταφορά δεδομένων υψηλής ταχύτητας με ...
 
cablexpert cfo scsc om2 1m duplex multimode fibre optic cable 1m bulk photo

CABLEXPERT CFO-SCSC-OM2-1M DUPLEX MULTIMODE FIBRE OPTIC CABLE 1M BULK

  (PER.584126)   ΕΚΠΤΩΣΗ 33%
8.90 5.99 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  CABLEXPERT
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
Διπλό καλώδιο οπτικών ινών πολλαπλών χρήσεων (OM2 50/125).- Ιδανικό για μεταφορά δεδομένων υψηλής ταχύτητας με ...
 
cablexpert cfo stsc om2 1m duplex multimode fibre optic cable 1m bulk photo

CABLEXPERT CFO-STSC-OM2-1M DUPLEX MULTIMODE FIBRE OPTIC CABLE 1M BULK

  (PER.584129)   ΕΚΠΤΩΣΗ 27%
8.90 6.49 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  CABLEXPERT
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
Χαρακτηριστικά:   1M
 
cablexpert cfo stsc om2 5m duplex multimode fibre optic cable 5m bulk photo

CABLEXPERT CFO-STSC-OM2-5M DUPLEX MULTIMODE FIBRE OPTIC CABLE 5M BULK

  (PER.584131)   ΕΚΠΤΩΣΗ 54%
14.90 6.90 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  CABLEXPERT
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
Χαρακτηριστικά:   5M
 
cablexpert cfo lclc om2 2m duplex multimode fibre optic cable 2m bulk photo

CABLEXPERT CFO-LCLC-OM2-2M DUPLEX MULTIMODE FIBRE OPTIC CABLE 2M BULK

  (PER.584120)   ΕΚΠΤΩΣΗ 38%
12.90 7.99 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  CABLEXPERT
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
Διπλό καλώδιο οπτικών ινών πολλαπλών χρήσεων (OM2 50/125).- Ιδανικό για μεταφορά δεδομένων υψηλής ταχύτητας με ...
 
cablexpert cfo scsc om2 2m duplex multimode fibre optic cable 2m bulk photo

CABLEXPERT CFO-SCSC-OM2-2M DUPLEX MULTIMODE FIBRE OPTIC CABLE 2M BULK

  (PER.584127)   ΕΚΠΤΩΣΗ 34%
12.09 7.99 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  CABLEXPERT
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
Διπλό καλώδιο οπτικών ινών πολλαπλών χρήσεων (OM2 50/125).- Ιδανικό για μεταφορά δεδομένων υψηλής ταχύτητας με ...
 
cablexpert cfo stsc om2 2m duplex multimode fibre optic cable 2m bulk photo

CABLEXPERT CFO-STSC-OM2-2M DUPLEX MULTIMODE FIBRE OPTIC CABLE 2M BULK

  (PER.584130)   ΕΚΠΤΩΣΗ 38%
12.90 7.99 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  CABLEXPERT
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
Χαρακτηριστικά:   2M
 
cablexpert cfo lcst om2 10m duplex multimode fibre optic cable 10m bulk photo

CABLEXPERT CFO-LCST-OM2-10M DUPLEX MULTIMODE FIBRE OPTIC CABLE 10M BULK

  (PER.584122)   ΕΚΠΤΩΣΗ 55%
19.90 8.90 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  CABLEXPERT
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
Διπλό καλώδιο οπτικών ινών πολλαπλών χρήσεων (OM2 50/125).- Ιδανικό για μεταφορά δεδομένων υψηλής ταχύτητας με ...
 
cablexpert cfo lcst om2 5m duplex multimode fibre optic cable 5m bulk photo

CABLEXPERT CFO-LCST-OM2-5M DUPLEX MULTIMODE FIBRE OPTIC CABLE 5M BULK

  (PER.584125)   ΕΚΠΤΩΣΗ 34%
14.90 9.90 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  CABLEXPERT
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
Διπλό καλώδιο οπτικών ινών πολλαπλών χρήσεων (OM2 50/125).- Ιδανικό για μεταφορά δεδομένων υψηλής ταχύτητας με ...
 
equip 254411 fiber optic patchcable lc lc duplex mm 50 125 om2 orange lsoh 1m photo

EQUIP 254411 FIBER OPTIC PATCHCABLE LC-LC DUPLEX MM 50/125 OM2 ORANGE LSOH 1M

  (PER.750251) 
10.98 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  EQUIP
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
Το καλώδιο οπτικής ίνας της Equip είναι κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας υλικά ώστε να διασφαλίζεται η έλλειψη ...
 
Κεντρική σελίδα: Καλώδια 1  2  3  >   
ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ (26)
Φίλτρα (1/52)
  1    2    3     
cablexpert cfo lclc om2 1m duplex multimode fibre optic cable 1m bulk photo
8.90 5.99
cablexpert cfo scsc om2 1m duplex multimode fibre optic cable 1m bulk photo
8.90 5.99
cablexpert cfo stsc om2 1m duplex multimode fibre optic cable 1m bulk photo
8.90 6.49
cablexpert cfo stsc om2 5m duplex multimode fibre optic cable 5m bulk photo
14.90 6.90
cablexpert cfo lclc om2 2m duplex multimode fibre optic cable 2m bulk photo
12.90 7.99
cablexpert cfo scsc om2 2m duplex multimode fibre optic cable 2m bulk photo
12.09 7.99
cablexpert cfo stsc om2 2m duplex multimode fibre optic cable 2m bulk photo
12.90 7.99
cablexpert cfo lcst om2 10m duplex multimode fibre optic cable 10m bulk photo
19.90 8.90
cablexpert cfo lcst om2 5m duplex multimode fibre optic cable 5m bulk photo
14.90 9.90
equip 254411 fiber optic patchcable lc lc duplex mm 50 125 om2 orange lsoh 1m photo
10.98
  1    2    3     


x
Υπολογιστές
Ήχος - Εικόνα
Τηλεπικοινωνίες
Λευκές συσκευές
Ηλεκτρικές συσκευές
Εργαλεία
Μουσικά όργανα
Security
Ηλεκτρονικά παιχνίδια
Gadgets & Παιχνίδια
Είδη γραφείου
Βιβλία
Ταινίες DVD - Blu Ray
Αθλητικά είδη
Βρεφικά - Παιδικά
    Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials
Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης, την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Δείτε τους ανανεωμένους όρους χρήσης για την προστασία δεδομένων και τα cookies.
Πληροφορίες Ρυθμίσεις Δέχομαι