To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
 
 
 
   
 

ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ

24  προϊόντα

Φίλτρα

Τύπος Fiber Optic


ΚατασκευαστήςCABLEXPERT+ DIGITUS+ EQUIP+ EWENT EXTREME MEDIA GEMBIRD GOOBAY HAMA INLINE LANBERG LOGILINK NEDIS SAVIO SHARKOON STARTECH+ THE CHORD COMPANY VEDIMEDIA
ΤύποςFTP+ UTP+ Fiber Opticx USB+
Μήκος σε μέτρα0.25 0.5+ 1+ 1.5 1.8 2+ 3+ 5+ 7.5 10+ 15 20+ 30 50 100 305 1000
ΧρώμαΜαύρο Γκρι Καφέ Λευκό Πράσινο Μπλε Μωβ Ροζ Κόκκινο Πορτοκαλί+ Κίτρινο
Κατηγορία ICTCat.5e Cat.6 Cat.6a Cat.7 Cat.8

Κεντρική σελίδα: Καλώδια δικτύωσης 1  2  3  >   
cablexpert cfo stsc om2 2m duplex multimode fibre optic cable 2m bulk photo

CABLEXPERT CFO-STSC-OM2-2M DUPLEX MULTIMODE FIBRE OPTIC CABLE 2M BULK

  (PER.584130)   ΕΚΠΤΩΣΗ 54%
12.90 5.90 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  CABLEXPERT

Χαρακτηριστικά:   2M
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
cablexpert cfo lcst om2 1m duplex multimode fibre optic cable 1m bulk photo

CABLEXPERT CFO-LCST-OM2-1M DUPLEX MULTIMODE FIBRE OPTIC CABLE 1M BULK

  (PER.584123)   ΕΚΠΤΩΣΗ 33%
8.90 5.99 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  CABLEXPERT

Διπλό καλώδιο οπτικών ινών πολλαπλών χρήσεων (OM2 50/125).- Ιδανικό για μεταφορά δεδομένων υψηλής ταχύτητας με ...
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
cablexpert cfo scsc om2 1m duplex multimode fibre optic cable 1m bulk photo

CABLEXPERT CFO-SCSC-OM2-1M DUPLEX MULTIMODE FIBRE OPTIC CABLE 1M BULK

  (PER.584126)   ΕΚΠΤΩΣΗ 33%
8.90 5.99 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  CABLEXPERT

Διπλό καλώδιο οπτικών ινών πολλαπλών χρήσεων (OM2 50/125).- Ιδανικό για μεταφορά δεδομένων υψηλής ταχύτητας με ...
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
cablexpert cfo stsc om2 1m duplex multimode fibre optic cable 1m bulk photo

CABLEXPERT CFO-STSC-OM2-1M DUPLEX MULTIMODE FIBRE OPTIC CABLE 1M BULK

  (PER.584129)   ΕΚΠΤΩΣΗ 27%
8.90 6.49 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  CABLEXPERT

Χαρακτηριστικά:   1M
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
cablexpert cfo stsc om2 5m duplex multimode fibre optic cable 5m bulk photo

CABLEXPERT CFO-STSC-OM2-5M DUPLEX MULTIMODE FIBRE OPTIC CABLE 5M BULK

  (PER.584131)   ΕΚΠΤΩΣΗ 54%
14.90 6.90 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  CABLEXPERT

Χαρακτηριστικά:   5M
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
equip 255419 lc lc fiber optic patch cable om3 05m photo

EQUIP 255419 LC/LC FIBER OPTIC PATCH CABLE OM3 0.5M

  (PER.760013) 
7.00 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  EQUIP

Το Equip Fiber Optic Patch Cord είναι κατασκευασμένο από ανώτερα υλικά για να εξασφαλίσει απώλεια εισαγωγής, απώλεια ...
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
equip 25224307 st st fiber optic patch cable om3 3m photo

EQUIP 25224307 ST/ST FIBER OPTIC PATCH CABLE OM3 3M

  (PER.759986) 
8.40 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  EQUIP

Το Equip Fiber Optic Patch Cord είναι κατασκευασμένο από ανώτερα υλικά για να εξασφαλίσει απώλεια εισαγωγής, απώλεια ...
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
equip 255519 lc lc fiber optic patch cable om4 05m photo

EQUIP 255519 LC/LC FIBER OPTIC PATCH CABLE OM4 0.5M

  (PER.760073) 
8.45 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  EQUIP

Το καλώδιο equipFiber Optic Adapter Cable είναι κατασκευασμένο από ανώτερα υλικά για να εξασφαλίσει απώλεια εισαγωγής, ...
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
cablexpert cfo lcst om2 10m duplex multimode fibre optic cable 10m bulk photo

CABLEXPERT CFO-LCST-OM2-10M DUPLEX MULTIMODE FIBRE OPTIC CABLE 10M BULK

  (PER.584122)   ΕΚΠΤΩΣΗ 55%
19.90 8.90 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  CABLEXPERT

Διπλό καλώδιο οπτικών ινών πολλαπλών χρήσεων (OM2 50/125).- Ιδανικό για μεταφορά δεδομένων υψηλής ταχύτητας με ...
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
equip 255321 fiber optic patchcable sc sc 50 om3 10m lsoh photo

EQUIP 255321 FIBER OPTIC PATCHCABLE SC/SC 50΅ OM3 1,0M LSOH

  (PER.759598) 
8.90 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  EQUIP

Το EQUIP Optical Fiber Patch Cord είναι κατασκευασμένο από υλικά ποιότητας για να εξασφαλίσει μια σύνδεση με ...
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
Κεντρική σελίδα: Καλώδια δικτύωσης 1  2  3  >   
ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ (24)
Φίλτρα (1/54)
  1    2    3     
cablexpert cfo stsc om2 2m duplex multimode fibre optic cable 2m bulk photo
12.90 5.90
cablexpert cfo lcst om2 1m duplex multimode fibre optic cable 1m bulk photo
8.90 5.99
cablexpert cfo scsc om2 1m duplex multimode fibre optic cable 1m bulk photo
8.90 5.99
cablexpert cfo stsc om2 1m duplex multimode fibre optic cable 1m bulk photo
8.90 6.49
cablexpert cfo stsc om2 5m duplex multimode fibre optic cable 5m bulk photo
14.90 6.90
equip 255419 lc lc fiber optic patch cable om3 05m photo
EQUIP 255419 LC/LC FIBER OPTIC PATCH CABLE OM3 0.5M
PER.760013
Αμεσα διαθέσιμο
7.00
equip 25224307 st st fiber optic patch cable om3 3m photo
EQUIP 25224307 ST/ST FIBER OPTIC PATCH CABLE OM3 3M
PER.759986
Αμεσα διαθέσιμο
8.40
equip 255519 lc lc fiber optic patch cable om4 05m photo
EQUIP 255519 LC/LC FIBER OPTIC PATCH CABLE OM4 0.5M
PER.760073
Αμεσα διαθέσιμο
8.45
cablexpert cfo lcst om2 10m duplex multimode fibre optic cable 10m bulk photo
19.90 8.90
equip 255321 fiber optic patchcable sc sc 50 om3 10m lsoh photo
EQUIP 255321 FIBER OPTIC PATCHCABLE SC/SC 50΅ OM3 1,0M LSOH
PER.759598
Αμεσα διαθέσιμο
8.90
  1    2    3     


x
Υπολογιστές
Ήχος - Εικόνα
Τηλεπικοινωνίες
Λευκές συσκευές
Ηλεκτρικές συσκευές
Εργαλεία
Μουσικά όργανα
Security
Ηλεκτρονικά παιχνίδια
Gadgets & Παιχνίδια
Είδη γραφείου
Βιβλία
Ταινίες DVD - Blu Ray
Αθλητικά είδη
Βρεφικά - Παιδικά
    Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials
Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης, την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Δείτε τους ανανεωμένους όρους χρήσης για την προστασία δεδομένων και τα cookies.
Πληροφορίες Ρυθμίσεις Απόρριψη Αποδοχή