To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
 
 
 
   
 

ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ

90  προϊόντα

Φίλτρα

Τύπος Fiber Optic


ΚατασκευαστήςBASEUS CABLEXPERT+ EQUIP+ EWENT GEMBIRD GOOBAY HAMA INLINE LANBERG+ LOGILINK NEDIS SAVIO THE CHORD COMPANY UGREEN
ΤύποςFTP+ UTP+ Fiber Opticx USB+
Μήκος σε μέτρα0.25 0.5 1+ 1.5 1.8 2+ 3+ 5+ 7.5 10+ 15+ 20+ 25+ 30+ 50+ 100 305 1000
ΧρώμαΜαύρο Γκρι Καφέ Λευκό+ Πράσινο Μπλε Μωβ Ροζ Κόκκινο Πορτοκαλί+ Κίτρινο+
Κατηγορία ICTCat.5e Cat.6 Cat.6a Cat.8

Κεντρική σελίδα: Καλώδια δικτύωσης 1  2  3  4  ...   9  >   
lanberg pigtail fiber optic sm sc apc easy strip 9 125 g657a1 2m yellow photo

LANBERG PIGTAIL FIBER OPTIC SM SC/APC EASY STRIP 9/125 G657A1 2M YELLOW

  (PER.773135) 
0.78 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  LANBERG

Χαρακτηριστικά:   FIBER OPTIC  •  2  •  ΚΊΤΡΙΝΟ
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
lanberg pigtail fiber optic sm sc apc st 9 125 g657a1 2m yellow photo

LANBERG PIGTAIL FIBER OPTIC SM SC/APC ST 9/125 G657A1 2M YELLOW

  (PER.773137) 
0.78 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  LANBERG

Χαρακτηριστικά:   FIBER OPTIC  •  2  •  ΚΊΤΡΙΝΟ
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
lanberg pigtail fiber optic sm lc apc easy strip 9 125 g657a1 2m yellow photo

LANBERG PIGTAIL FIBER OPTIC SM LC/APC EASY STRIP 9/125 G657A1 2M YELLOW

  (PER.773131) 
0.91 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  LANBERG

Χαρακτηριστικά:   FIBER OPTIC  •  2  •  ΚΊΤΡΙΝΟ
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
lanberg pigtail fiber optic sm st upc easy strip 9 125 g657a1 2m yellow photo

LANBERG PIGTAIL FIBER OPTIC SM ST/UPC EASY STRIP 9/125 G657A1 2M YELLOW

  (PER.773141) 
0.91 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  LANBERG

Χαρακτηριστικά:   FIBER OPTIC  •  2  •  ΚΊΤΡΙΝΟ
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
lanberg pigtail fiber optic mm lc upc om3 easy strip 50 125 2m aqua photo

LANBERG PIGTAIL FIBER OPTIC MM LC/UPC OM3 EASY STRIP 50/125 2M AQUA

  (PER.773125) 
1.04 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  LANBERG

Χαρακτηριστικά:   FIBER OPTIC  •  2  •  ΜΠΛΕ
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
lanberg pigtail fiber optic mm sc upc om3 easy strip 50 125 2m aqua photo

LANBERG PIGTAIL FIBER OPTIC MM SC/UPC OM3 EASY STRIP 50/125 2M AQUA

  (PER.773128) 
1.04 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  LANBERG

Χαρακτηριστικά:   FIBER OPTIC  •  2  •  ΠΟΡΤΟΚΑΛΊ
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
lanberg pigtail fiber optic mm lc upc om4 easy strip 50 125 2m violet photo

LANBERG PIGTAIL FIBER OPTIC MM LC/UPC OM4 EASY STRIP 50/125 2M VIOLET

  (PER.773126) 
1.43 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  LANBERG

Χαρακτηριστικά:   FIBER OPTIC  •  2  •  ΜΩΒ
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
lanberg pigtail fiber optic mm sc upc om4 easy strip 50 125 2m violet photo

LANBERG PIGTAIL FIBER OPTIC MM SC/UPC OM4 EASY STRIP 50/125 2M VIOLET

  (PER.773129) 
1.43 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  LANBERG

Χαρακτηριστικά:   FIBER OPTIC  •  2  •  ΜΩΒ
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
lanberg fiber optic patchcord sm lc upc lc upc simplex lszh g657a1 30mm 1m yellow photo

LANBERG FIBER OPTIC PATCHCORD SM LC/UPC-LC/UPC SIMPLEX LSZH G657A1 3.0MM 1M YELLOW

  (PER.772927) 
2.08 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  LANBERG

Χαρακτηριστικά:   FIBER OPTIC  •  1  •  ΚΊΤΡΙΝΟ
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
lanberg fiber optic patchcord sm sc apc sc upc simplex lszh g657a1 30mm 1m yellow photo

LANBERG FIBER OPTIC PATCHCORD SM SC/APC-SC/UPC SIMPLEX LSZH G657A1 3.0MM 1M YELLOW

  (PER.772962) 
2.08 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  LANBERG

Χαρακτηριστικά:   FIBER OPTIC  •  1  •  ΚΊΤΡΙΝΟ
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
Κεντρική σελίδα: Καλώδια δικτύωσης 1  2  3  4  ...   9  >   
ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ (90)
Φίλτρα (1/51)
  1    2    3    4    ...    9     
  1    2    3    4    ...    9     

x
Υπολογιστές
Ήχος - Εικόνα
Τηλεπικοινωνίες
Λευκές συσκευές
Ηλεκτρικές συσκευές
Εργαλεία
Οργανα γυμναστικής
Outdoor
Μουσικά όργανα
Security
Ηλεκτρονικά παιχνίδια
Gadgets & Παιχνίδια
Είδη γραφείου
Βιβλία
Ταινίες DVD - Blu Ray
Προσωπική φροντίδα
Ενδυση - Υπόδηση
Αθλητικά είδη
Βρεφικά - Παιδικά
    Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials     Zen 10
Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης, την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Δείτε τους ανανεωμένους όρους χρήσης για την προστασία δεδομένων και τα cookies.
Πληροφορίες Ρυθμίσεις Απόρριψη Αποδοχή