To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
 
 
 
   
 

ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ

134  προϊόντα

Φίλτρα

Τύπος Fiber Optic


ΚατασκευαστήςCABLEXPERT+ DELOCK DIGITUS+ EQUIP+ EXTREME MEDIA GEMBIRD GENESIS GOOBAY HAMA INLINE LANBERG LOGILINK NEDIS SAVIO STARTECH+ THE CHORD COMPANY
ΤύποςFTP+ UTP+ Fiber Opticx USB+
Μήκος σε μέτρα0.25 0.5+ 1+ 1.5 1.8 2+ 3+ 5+ 7+ 7.5+ 10+ 15+ 20+ 30+ 50 100 305 500 1000
ΧρώμαΜαύρο Γκρι Καφέ Λευκό Πράσινο Μπλε Μωβ Ροζ Κόκκινο Πορτοκαλί+ Κίτρινο
Κατηγορία ICTCat.5e Cat.6 Cat.6a Cat.7 Cat.8

Κεντρική σελίδα: Καλώδια δικτύωσης 1  2  3  4  ...   14  >   
cablexpert cfo stsc om2 2m duplex multimode fibre optic cable 2m bulk photo

CABLEXPERT CFO-STSC-OM2-2M DUPLEX MULTIMODE FIBRE OPTIC CABLE 2M BULK

  (PER.584130)   ΕΚΠΤΩΣΗ 54%
12.90 5.90 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  CABLEXPERT
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
Χαρακτηριστικά:   2M
 
cablexpert cfo lcst om2 1m duplex multimode fibre optic cable 1m bulk photo

CABLEXPERT CFO-LCST-OM2-1M DUPLEX MULTIMODE FIBRE OPTIC CABLE 1M BULK

  (PER.584123)   ΕΚΠΤΩΣΗ 33%
8.90 5.99 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  CABLEXPERT
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
Διπλό καλώδιο οπτικών ινών πολλαπλών χρήσεων (OM2 50/125).- Ιδανικό για μεταφορά δεδομένων υψηλής ταχύτητας με ...
 
cablexpert cfo scsc om2 1m duplex multimode fibre optic cable 1m bulk photo

CABLEXPERT CFO-SCSC-OM2-1M DUPLEX MULTIMODE FIBRE OPTIC CABLE 1M BULK

  (PER.584126)   ΕΚΠΤΩΣΗ 33%
8.90 5.99 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  CABLEXPERT
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
Διπλό καλώδιο οπτικών ινών πολλαπλών χρήσεων (OM2 50/125).- Ιδανικό για μεταφορά δεδομένων υψηλής ταχύτητας με ...
 
cablexpert cfo stsc om2 1m duplex multimode fibre optic cable 1m bulk photo

CABLEXPERT CFO-STSC-OM2-1M DUPLEX MULTIMODE FIBRE OPTIC CABLE 1M BULK

  (PER.584129)   ΕΚΠΤΩΣΗ 27%
8.90 6.49 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  CABLEXPERT
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
Χαρακτηριστικά:   1M
 
cablexpert cfo stsc om2 5m duplex multimode fibre optic cable 5m bulk photo

CABLEXPERT CFO-STSC-OM2-5M DUPLEX MULTIMODE FIBRE OPTIC CABLE 5M BULK

  (PER.584131)   ΕΚΠΤΩΣΗ 54%
14.90 6.90 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  CABLEXPERT
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
Χαρακτηριστικά:   5M
 
equip 25224107 st st fiber optic patch cable om3 1m photo

EQUIP 25224107 ST/ST FIBER OPTIC PATCH CABLE OM3 1M

  (PER.759984) 
7.00 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  EQUIP
4-7 εργάσιμες ημέρες

Wishlist
+
Το Equip Fiber Optic Patch Cord είναι κατασκευασμένο από ανώτερα υλικά για να εξασφαλίσει απώλεια εισαγωγής, απώλεια ...
 
equip 255219 lc st fiber optic patch cable om3 05m photo

EQUIP 255219 LC/ST FIBER OPTIC PATCH CABLE OM3 0.5M

  (PER.759997) 
7.00 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  EQUIP
4-7 εργάσιμες ημέρες

Wishlist
+
Το Equip Fiber Optic Adapter Cable είναι κατασκευασμένο από ανώτερα υλικά για να εξασφαλίσει απώλεια εισαγωγής, ...
 
equip 255329 sc sc fiber optic patch cable om3 05m photo

EQUIP 255329 SC/SC FIBER OPTIC PATCH CABLE OM3 0.5M

  (PER.760007) 
7.00 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  EQUIP
4-7 εργάσιμες ημέρες

Wishlist
+
Το Equip Fiber Optic Patch Cord είναι κατασκευασμένο από ανώτερα υλικά για να εξασφαλίσει απώλεια εισαγωγής, απώλεια ...
 
equip 255419 lc lc fiber optic patch cable om3 05m photo

EQUIP 255419 LC/LC FIBER OPTIC PATCH CABLE OM3 0.5M

  (PER.760013) 
7.00 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  EQUIP
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
Το Equip Fiber Optic Patch Cord είναι κατασκευασμένο από ανώτερα υλικά για να εξασφαλίσει απώλεια εισαγωγής, απώλεια ...
 
equip 25224207 st st fiber optic patch cable om3 2m photo

EQUIP 25224207 ST/ST FIBER OPTIC PATCH CABLE OM3 2M

  (PER.759985) 
7.40 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  EQUIP
4-7 εργάσιμες ημέρες

Wishlist
+
Το Equip Fiber Optic Patch Cord είναι κατασκευασμένο από ανώτερα υλικά για να εξασφαλίσει απώλεια εισαγωγής, απώλεια ...
 
Κεντρική σελίδα: Καλώδια δικτύωσης 1  2  3  4  ...   14  >   
ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ (134)
Φίλτρα (1/55)
  1    2    3    4    ...    14     
cablexpert cfo stsc om2 2m duplex multimode fibre optic cable 2m bulk photo
12.90 5.90
cablexpert cfo lcst om2 1m duplex multimode fibre optic cable 1m bulk photo
8.90 5.99
cablexpert cfo scsc om2 1m duplex multimode fibre optic cable 1m bulk photo
8.90 5.99
cablexpert cfo stsc om2 1m duplex multimode fibre optic cable 1m bulk photo
8.90 6.49
cablexpert cfo stsc om2 5m duplex multimode fibre optic cable 5m bulk photo
14.90 6.90
equip 25224107 st st fiber optic patch cable om3 1m photo
EQUIP 25224107 ST/ST FIBER OPTIC PATCH CABLE OM3 1M
PER.759984
4-7 εργάσιμες ημέρες
7.00
equip 255219 lc st fiber optic patch cable om3 05m photo
EQUIP 255219 LC/ST FIBER OPTIC PATCH CABLE OM3 0.5M
PER.759997
4-7 εργάσιμες ημέρες
7.00
equip 255329 sc sc fiber optic patch cable om3 05m photo
EQUIP 255329 SC/SC FIBER OPTIC PATCH CABLE OM3 0.5M
PER.760007
4-7 εργάσιμες ημέρες
7.00
equip 255419 lc lc fiber optic patch cable om3 05m photo
EQUIP 255419 LC/LC FIBER OPTIC PATCH CABLE OM3 0.5M
PER.760013
Αμεσα διαθέσιμο
7.00
equip 25224207 st st fiber optic patch cable om3 2m photo
EQUIP 25224207 ST/ST FIBER OPTIC PATCH CABLE OM3 2M
PER.759985
4-7 εργάσιμες ημέρες
7.40
  1    2    3    4    ...    14     


x
Υπολογιστές
Ήχος - Εικόνα
Τηλεπικοινωνίες
Λευκές συσκευές
Ηλεκτρικές συσκευές
Εργαλεία
Μουσικά όργανα
Security
Ηλεκτρονικά παιχνίδια
Gadgets & Παιχνίδια
Είδη γραφείου
Βιβλία
Ταινίες DVD - Blu Ray
Αθλητικά είδη
Βρεφικά - Παιδικά
    Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials
Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης, την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Δείτε τους ανανεωμένους όρους χρήσης για την προστασία δεδομένων και τα cookies.
Πληροφορίες Ρυθμίσεις Απόρριψη Αποδοχή