To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
 
 
 
   
 

ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ

13  προϊόντα

Φίλτρα

Μήκος σε μέτρα 15


ΚατασκευαστήςCABLEXPERT+ EQUIP+ EWENT GEMBIRD GOOBAY HAMA INLINE LANBERG+ LOGILINK+ NEDIS NOD SAVIO UGREEN+
ΤύποςFTP+ UTP+ Fiber Optic+ USB
Μήκος σε μέτρα0.25+ 0.5+ 1+ 1.5+ 1.8+ 2+ 3+ 5+ 7.5+ 10+ 15x 20+ 25+ 30+ 50+ 100+ 305+ 1000+
ΧρώμαΜαύρο+ Γκρι+ Καφέ Λευκό Πράσινο+ Μπλε Μωβ+ Ροζ Κόκκινο Πορτοκαλί+ Κίτρινο
Κατηγορία ICTCat.5e+ Cat.6+ Cat.6a+ Cat.8

Κεντρική σελίδα: Καλώδια δικτύωσης 1  2  >   
cablexpert pp12 15m patch cord cat5e molded strain relief 50u plugs 15m photo

CABLEXPERT PP12-15M PATCH CORD CAT.5E MOLDED STRAIN RELIEF 50U PLUGS 15M

  (PER.584460) 
Π.Τ.Λ. 8.90 €  μόνο 4.90 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  UTP    Κατασκευαστής:  CABLEXPERT

Καλώδιο δικτύωσης cat. 5E UTP από την CABLEXPERT.Επίχρυσες επαφές προδιαγραφής 50u.Υλικό: AWG26 CCA.Εξωτερική ...
4-7 εργάσιμες ημέρες

Wishlist
+
 
cable utp patch cat6 15m ugreen nw102 20165 photo

CABLE UTP PATCH CAT6 15M UGREEN NW102 20165

  (PER.522098) 
Π.Τ.Λ. 8.90 €  μόνο 6.90 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  UTP    Κατασκευαστής:  UGREEN

Χαρακτηριστικά:   UTP  •  15  •  ΜΑΎΡΟ  •  CAT.6
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
lanberg fiber optic patchcord mm st upc lc upc duplex lszh om2 50 125 30mm 15m orange photo

LANBERG FIBER OPTIC PATCHCORD MM ST/UPC-LC/UPC DUPLEX LSZH OM2 50/125 3.0MM 15M ORANGE

  (PER.772909) 
8.84 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  LANBERG

Χαρακτηριστικά:   FIBER OPTIC  •  15  •  ΠΟΡΤΟΚΑΛΊ
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
lanberg fiber optic patchcord mm st upc st upc duplex lszh om2 50 125 30mm 15m orange photo

LANBERG FIBER OPTIC PATCHCORD MM ST/UPC-ST/UPC DUPLEX LSZH OM2 50/125 3.0MM 15M ORANGE

  (PER.772913) 
8.84 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  LANBERG

Χαρακτηριστικά:   FIBER OPTIC  •  15  •  ΠΟΡΤΟΚΑΛΊ
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
lanberg fiber optic patchcord mm lc upc lc upc duplex lszh om4 50 125 30mm 15m violet photo

LANBERG FIBER OPTIC PATCHCORD MM LC/UPC-LC/UPC DUPLEX LSZH OM4 50/125 3.0MM 15M VIOLET

  (PER.772890) 
Π.Τ.Λ. 15.10 €  μόνο 12.90 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FIBER OPTIC    Κατασκευαστής:  LANBERG

Χαρακτηριστικά:   FIBER OPTIC  •  15  •  ΜΩΒ
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
equip 605548 patchcable c6 s ftp hf green 15m photo

EQUIP 605548 PATCHCABLE C6 S/FTP HF GREEN 15M

  (PER.759702) 
13.18 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FTP    Κατασκευαστής:  EQUIP

Χαρακτηριστικά:   FTP  •  15  •  ΠΡΆΣΙΝΟ  •  CAT.6
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
cable f ftp patch cat7 pure copper 15m ugreen nw107 11274 photo

CABLE F/FTP PATCH CAT7 PURE COPPER 15M UGREEN NW107 11274

  (PER.522050) 
Π.Τ.Λ. 19.90 €  μόνο 14.90 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FTP    Κατασκευαστής:  UGREEN

Χαρακτηριστικά:   FTP  •  15  •  ΜΑΎΡΟ
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
cable u ftp flat patch cat7 pure copper 15m ugreen nw106 11266 photo

CABLE U/FTP FLAT PATCH CAT7 PURE COPPER 15M UGREEN NW106 11266

  (PER.522064) 
15.60 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FTP    Κατασκευαστής:  UGREEN

Χαρακτηριστικά:   FTP  •  15  •  ΜΑΎΡΟ  •  CAT.7
2-3 εργάσιμες ημέρες

Wishlist
+
 
cable utp patch cat6 pure copper 15m ugreen nw101 60818 photo

CABLE UTP PATCH CAT6 PURE COPPER 15M UGREEN NW101 60818

  (PER.522108) 
Π.Τ.Λ. 19.90 €  μόνο 17.80 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  UTP    Κατασκευαστής:  UGREEN

Χαρακτηριστικά:   UTP  •  15  •  ΜΑΎΡΟ  •  CAT.6
2-3 εργάσιμες ημέρες

Wishlist
+
 
logilink cc5102s consolidation point patch cable cat 6a s ftp grey 15m photo

LOGILINK CC5102S CONSOLIDATION POINT PATCH CABLE CAT. 6A, S/FTP, GREY, 15M

  (PER.224916) 
Π.Τ.Λ. 29.90 €  μόνο 19.90 €
Κατηγορία:  ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ    Υποκατηγορία:  FTP    Κατασκευαστής:  LOGILINK

Χαρακτηριστικά:   FTP  •  15  •  ΓΚΡΙ  •  CAT.6A
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
Κεντρική σελίδα: Καλώδια δικτύωσης 1  2  >   
ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ (13)
Φίλτρα (1/50)
  1    2     
cablexpert pp12 15m patch cord cat5e molded strain relief 50u plugs 15m photo
ΠΤΛ  8.90 €   μόνο 4.90 €
cable utp patch cat6 15m ugreen nw102 20165 photo
CABLE UTP PATCH CAT6 15M UGREEN NW102 20165
PER.522098
Αμεσα διαθέσιμο
ΠΤΛ  8.90 €   μόνο 6.90 €
lanberg fiber optic patchcord mm st upc lc upc duplex lszh om2 50 125 30mm 15m orange photo
8.84 €
lanberg fiber optic patchcord mm st upc st upc duplex lszh om2 50 125 30mm 15m orange photo
8.84 €
lanberg fiber optic patchcord mm lc upc lc upc duplex lszh om4 50 125 30mm 15m violet photo
ΠΤΛ  15.10 €   μόνο 12.90 €
equip 605548 patchcable c6 s ftp hf green 15m photo
EQUIP 605548 PATCHCABLE C6 S/FTP HF GREEN 15M
PER.759702
Αμεσα διαθέσιμο
13.18 €
cable f ftp patch cat7 pure copper 15m ugreen nw107 11274 photo
CABLE F/FTP PATCH CAT7 PURE COPPER 15M UGREEN NW107 11274
PER.522050
Αμεσα διαθέσιμο
ΠΤΛ  19.90 €   μόνο 14.90 €
cable u ftp flat patch cat7 pure copper 15m ugreen nw106 11266 photo
CABLE U/FTP FLAT PATCH CAT7 PURE COPPER 15M UGREEN NW106 11266
PER.522064
2-3 εργάσιμες ημέρες
15.60 €
cable utp patch cat6 pure copper 15m ugreen nw101 60818 photo
CABLE UTP PATCH CAT6 PURE COPPER 15M UGREEN NW101 60818
PER.522108
2-3 εργάσιμες ημέρες
ΠΤΛ  19.90 €   μόνο 17.80 €
logilink cc5102s consolidation point patch cable cat 6a s ftp grey 15m photo
ΠΤΛ  29.90 €   μόνο 19.90 €
  1    2     

x
Υπολογιστές
Ήχος - Εικόνα
Τηλεπικοινωνίες
Λευκές συσκευές
Ηλεκτρικές συσκευές
Εργαλεία
Οργανα γυμναστικής
Outdoor
Μουσικά όργανα
Security
Ηλεκτρονικά παιχνίδια
Gadgets & Παιχνίδια
Είδη γραφείου
Βιβλία
Ταινίες DVD - Blu Ray
Προσωπική φροντίδα
Ενδυση - Υπόδηση
Αθλητικά είδη
Βρεφικά - Παιδικά
    Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials     Zen 10
Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης, την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Δείτε τους ανανεωμένους όρους χρήσης για την προστασία δεδομένων και τα cookies.
Πληροφορίες Ρυθμίσεις Απόρριψη Αποδοχή