To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
Αρχική > Υπολογιστές > Καλώδια δικτύωσης > EQUIP 25555507 MTP/MTP TRUNK FIBER OPTIC PATCH CABLE OM4 TYPE B CONNECTION 5M
 
 
 
   
 
equip 25555507 mtp mtp trunk fiber optic patch cable om4 type b connection 5m photo

equip 25555507 mtp mtp trunk fiber optic patch cable om4 type b connection 5m photo


EQUIP 25555507 MTP/MTP TRUNK FIBER OPTIC PATCH CABLE OM4 TYPE B CONNECTION 5M

PER.760126        
ΚατηγορίαΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ
EQUIP στην κατηγορία ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ
ΥποκατηγορίαFIBER OPTIC
Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας σε 4-7 εργάσιμες ημέρες
Δωρεάν αποστολή σε όλες τις μεγάλες πόλεις της Ελλάδας!
μόνο176.00 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

Το Equip MTP / MTP Trunk Fiber Patch Cord OM4 είναι ένα προ-τερματικό σύστημα καλωδίωσης οπτικών ινών, ειδικά σχεδιασμένο για να ικανοποιεί την αυξανόμενη ζήτηση για υψηλό εύρος ζώνης και υψηλή πυκνότητα σε δίκτυο κέντρων δεδομένων και εφαρμογή οικοδόμησης επιχειρήσεων.

  • Βύσματα: MTP/MTP.
  • Fiber overcut (MTP): 1.0-3.0mμ.
  • Max. Bandwidth: 32.4Gbps.
  • Μήκος: 5 m.
  • Χρώμα: Γαλάζιο.

  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Αναζήτηση στην κατηγορία ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ

    Last viewed
    EQUIP 25555507 MTP/MTP TRUNK FIBER OPTIC PATCH CABLE OM4 TYPE B CONNECTION 5M (PER.760126)
    equip 25555507 mtp mtp trunk fiber optic patch cable om4 type b connection 5m photo
    Κατόπιν παραγγελίας σε 4-7 εργάσιμες ημέρες
    Wishlist
    Share
    176.00
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά
    Κατηγορία: ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ
    EQUIP στην κατηγορία ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ

    Το Equip MTP / MTP Trunk Fiber Patch Cord OM4 είναι ένα προ-τερματικό σύστημα καλωδίωσης οπτικών ινών, ειδικά σχεδιασμένο για να ικανοποιεί την αυξανόμενη ζήτηση για υψηλό εύρος ζώνης και υψηλή πυκνότητα σε δίκτυο κέντρων δεδομένων και εφαρμογή οικοδόμησης επιχειρήσεων.


    Βύσματα: MTP/MTP.
    Fiber overcut (MTP): 1.0-3.0mμ.
    Max. Bandwidth: 32.4Gbps.
    Μήκος: 5 m.
    Χρώμα: Γαλάζιο.
    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    EQUIP 25555507 MTP/MTP TRUNK FIBER OPTIC PATCH CABLE OM4 TYPE B CONNECTION 5M PER.760126 PER.760126 EQUIP EQUIP ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ Κατηγορία: ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ •EQUIP στην κατηγορία ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ Το Equip MTP / MTP Trunk Fiber Patch Cord OM4 είναι ένα προ-τερματικό σύστημα καλωδίωσης οπτικών ινών, ειδικά σχεδιασμένο για να ικανοποιεί την αυξανόμενη ζήτηση για υψηλό εύρος ζώνης και υψηλή πυκνότητα σε δίκτυο κέντρων δεδομένων και εφαρμογή οικοδόμησης επιχειρήσεων. • Βύσματα: MTP/MTP.• Fiber overcut (MTP): 1.0-3.0mμ.• Max. Bandwidth: 32.4Gbps.• Μήκος: 5 m.• Χρώμα: Γαλάζιο.
    176.00
    10 1 1


    x
    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Λευκές συσκευές
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Μουσικά όργανα
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
    Αθλητικά είδη
    Βρεφικά - Παιδικά
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials
    Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης, την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Δείτε τους ανανεωμένους όρους χρήσης για την προστασία δεδομένων και τα cookies.
    Πληροφορίες Ρυθμίσεις Απόρριψη Αποδοχή