To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
Αρχική > Υπολογιστές > Καλώδια δικτύωσης > EQUIP 253336 FIBER OPTIC PATCH CABLE SC/SC 9/125Μ 10M LSOH
 
 
 
   
 
equip 253336 fiber optic patch cable sc sc 9 125m 10m lsoh photo

equip 253336 fiber optic patch cable sc sc 9 125m 10m lsoh photo


EQUIP 253336 FIBER OPTIC PATCH CABLE SC/SC 9/125Μ 10M LSOH

PER.759575          
ΚατηγορίαΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ
EQUIP στην κατηγορία ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ
ΥποκατηγορίαFIBER OPTIC
Διαθεσιμότητα: Αμεσα διαθέσιμο για online παραγγελία / Διαθεσιμότητα καταστημάτων Αθήνας - Θεσσαλονίκης
Χωρίς έξοδα αποστολής για παραλαβή από οποιοδήποτε eshop point!
μόνο9.90 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

Καλώδιο SC/SC Fiber Optic Patch.

Χαρακτηριστικά:

- Διπλό καλώδιο οπτικής ίνας μονής λειτουργίας.
- Κάθε καλώδιο περιλαμβάνει ένα πρωτόκολλο μέτρησης.
- Μηδενικό αλογόνο χαμηλού καπνού (LSZH / LSOH).

  • Βύσμα: Ceramic Ferrule.
  • Διάμετρος πυρήνα: 9/125μm.
  • Χαρακτηριστικά καλωδίου: I-VH 2 x 1G.
  • Μήκος: 10 m.

  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Αναζήτηση στην κατηγορία ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ

    Last viewed
    EQUIP 253336 FIBER OPTIC PATCH CABLE SC/SC 9/125Μ 10M LSOH (PER.759575)
    equip 253336 fiber optic patch cable sc sc 9 125m 10m lsoh photo
    Αμεσα διαθέσιμο για online παραγγελία
    Διαθεσιμότητα καταστημάτων Αθήνας - Θεσσαλονίκης
    Wishlist
    Share
    9.90
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά
    Κατηγορία: ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ
    EQUIP στην κατηγορία ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ

    Καλώδιο SC/SC Fiber Optic Patch.

    Χαρακτηριστικά:

    - Διπλό καλώδιο οπτικής ίνας μονής λειτουργίας.
    - Κάθε καλώδιο περιλαμβάνει ένα πρωτόκολλο μέτρησης.
    - Μηδενικό αλογόνο χαμηλού καπνού (LSZH / LSOH).


    Βύσμα: Ceramic Ferrule.
    Διάμετρος πυρήνα: 9/125μm.
    Χαρακτηριστικά καλωδίου: I-VH 2 x 1G.
    Μήκος: 10 m.
    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    EQUIP 253336 FIBER OPTIC PATCH CABLE SC/SC 9/125Μ 10M LSOH PER.759575 PER.759575 EQUIP EQUIP ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ Κατηγορία: ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ •EQUIP στην κατηγορία ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ Καλώδιο SC/SC Fiber Optic Patch.Χαρακτηριστικά:- Διπλό καλώδιο οπτικής ίνας μονής λειτουργίας.- Κάθε καλώδιο περιλαμβάνει ένα πρωτόκολλο μέτρησης.- Μηδενικό αλογόνο χαμηλού καπνού (LSZH / LSOH).• Βύσμα: Ceramic Ferrule.• Διάμετρος πυρήνα: 9/125μm.• Χαρακτηριστικά καλωδίου: I-VH 2 x 1G.• Μήκος: 10 m.
    9.90
    10 1 1


    x
    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Λευκές συσκευές
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Μουσικά όργανα
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
    Αθλητικά είδη
    Βρεφικά - Παιδικά
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials
    Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης, την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Δείτε τους ανανεωμένους όρους χρήσης για την προστασία δεδομένων και τα cookies.
    Πληροφορίες Ρυθμίσεις Απόρριψη Αποδοχή