To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
Αρχική > Υπολογιστές > Καλώδια δικτύωσης > EQUIP 253332 SC/SC FIBER OPTIC PATCH CABLE OS2 2M
 
 
 
   
 
equip 253332 sc sc fiber optic patch cable os2 2m photo

equip 253332 sc sc fiber optic patch cable os2 2m photo


EQUIP 253332 SC/SC FIBER OPTIC PATCH CABLE OS2 2M

PER.760034        
ΚατηγορίαΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ
EQUIP στην κατηγορία ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ
ΥποκατηγορίαFIBER OPTIC
Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας σε 4-7 εργάσιμες ημέρες
Χωρίς έξοδα αποστολής για παραλαβή από οποιοδήποτε eshop point!
μόνο9.02 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

Το Equip Equip Fiber Optic Adapter Cable είναι κατασκευασμένο από ανώτερα υλικά για να εξασφαλίσει μια σύνδεση γεωμετρίας τελικής όψης με χαμηλότερη απώλεια επιστροφής και απώλεια εισαγωγής. Η σειρά Fiber Optic Patch Cord έρχεται με μια ολοκληρωμένη συλλογή μήκους και συνδέσμων για να ικανοποιήσει τη ζήτηση σας για ανάπτυξη.

  • Fiber mode: Single Mode.
  • Τύπος: SC/SC.
  • Διάμετρος πυρήνα: 9/125 ΅m.
  • Προδιαγραφές καλωδίου: I-VH 2 x 1G.
  • Μήκος: 2 m.
  • Χρώμα: Πορτοκαλί.

  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Αναζήτηση στην κατηγορία ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ

    Last viewed
    EQUIP 253332 SC/SC FIBER OPTIC PATCH CABLE OS2 2M (PER.760034)
    equip 253332 sc sc fiber optic patch cable os2 2m photo
    Κατόπιν παραγγελίας σε 4-7 εργάσιμες ημέρες
    Wishlist
    Share
    9.02
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά
    Κατηγορία: ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ
    EQUIP στην κατηγορία ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ

    Το Equip Equip Fiber Optic Adapter Cable είναι κατασκευασμένο από ανώτερα υλικά για να εξασφαλίσει μια σύνδεση γεωμετρίας τελικής όψης με χαμηλότερη απώλεια επιστροφής και απώλεια εισαγωγής. Η σειρά Fiber Optic Patch Cord έρχεται με μια ολοκληρωμένη συλλογή μήκους και συνδέσμων για να ικανοποιήσει τη ζήτηση σας για ανάπτυξη.


    Fiber mode: Single Mode.
    Τύπος: SC/SC.
    Διάμετρος πυρήνα: 9/125 ΅m.
    Προδιαγραφές καλωδίου: I-VH 2 x 1G.
    Μήκος: 2 m.
    Χρώμα: Πορτοκαλί.
    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    EQUIP 253332 SC/SC FIBER OPTIC PATCH CABLE OS2 2M PER.760034 PER.760034 EQUIP EQUIP ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ Κατηγορία: ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ •EQUIP στην κατηγορία ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ Το Equip Equip Fiber Optic Adapter Cable είναι κατασκευασμένο από ανώτερα υλικά για να εξασφαλίσει μια σύνδεση γεωμετρίας τελικής όψης με χαμηλότερη απώλεια επιστροφής και απώλεια εισαγωγής. Η σειρά Fiber Optic Patch Cord έρχεται με μια ολοκληρωμένη συλλογή μήκους και συνδέσμων για να ικανοποιήσει τη ζήτηση σας για ανάπτυξη. • Fiber mode: Single Mode.• Τύπος: SC/SC.• Διάμετρος πυρήνα: 9/125 ΅m.• Προδιαγραφές καλωδίου: I-VH 2 x 1G.• Μήκος: 2 m.• Χρώμα: Πορτοκαλί.
    9.02
    10 1 1


    x
    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Λευκές συσκευές
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Μουσικά όργανα
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
    Αθλητικά είδη
    Βρεφικά - Παιδικά
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials
    Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης, την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Δείτε τους ανανεωμένους όρους χρήσης για την προστασία δεδομένων και τα cookies.
    Πληροφορίες Ρυθμίσεις Απόρριψη Αποδοχή