To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
 
 
 
   
 

ΔΡΑΠΑΝΑ-ΚΑΤΣΑΒΙΔΙΑ

455  προϊόντα

Φίλτρα
 

ΚατασκευαστήςBLACK N DECKER+ BLACK N DECKER+ BLAUPUNKT+ BORMANN+ BOSCH+ CONCEPTUM+ DEWALT+ EINHELL+ FANTTIK+ INGCO+ JAKEMY+ JIMI HOME+ KRAUSMANN+ MAKITA+ STANLEY+ XIAOMI+ ΒΟRMANN+
ΤύποςΔράπανο+ Δραπανοκατσάβιδο+ Κατσαβίδι+ Πιστολέτο+ Σκαπτικό+
Παροχή ρεύματοςΜε μπαταρία+ Με ρεύμα+ Αέρος+
Τάση3.6V+ 6V+ 7.2V+ 7V+ 20V+ 10.8V+ 12V+ 18V+ 36V+ 220V+ Αέρος+
Ενταση (Watt)350W+ 500W+ 520W+ 540W+ 550W+ 600W+ 630W+ 650W+ 710W+ 720W+ 750W+ 800W+ 850W+ 900W+ 920W+ 1000W+ 1010W+ 1050W+ 1100W+ 1150W+ 1200W+ 1250W+ 1300W+ 1500W+ 1600W+
Ενταση (Joule)1.5J+ 2.2J+ 2.4J+ 2.5J+ 2.7J+ 10J+ 18J+
ExtraΚολωνάτο+ Κρουστικό+ Μοντελισμού+ Σέτ+

Κεντρική σελίδα: Δραπανοκατσάβιδα 1  2  3  4  ...   46  >   
katsabidi mpatarias krausmann 36v li ion 15ah usb 10 exartimata 7000 photo

ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ KRAUSMANN 3.6V LI-ION 1.5AH USB 10 ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ 7000

  (TLS.040328) 
15.99 €
Ελάχιστη 30 ημερών 14.90 €
Προτεινόμενη λιανική 19.99 €
Κατηγορία:  ΔΡΑΠΑΝΑ-ΚΑΤΣΑΒΙΔΙΑ    Υποκατηγορία:  ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ    Κατασκευαστής:  KRAUSMANN

Χαρακτηριστικά:  
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
set katsabidi me mpataries mytes black decker 14 tem a7073 6v photo

ΣΕΤ ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ ΜΕ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ & ΜΥΤΕΣ BLACK & DECKER 14 ΤΕΜ A7073 6V

  (TLS.020206) 
19.90 €
Ελάχιστη 30 ημερών 19.90 €
Προτεινόμενη λιανική 24.90 €
Κατηγορία:  ΔΡΑΠΑΝΑ-ΚΑΤΣΑΒΙΔΙΑ    Υποκατηγορία:  ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ    Κατασκευαστής:  BLACK N DECKER

Χαρακτηριστικά:  
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
katsabidi mpatarias krausmann 36v li ion led 50 exartimata 7010 photo

ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ KRAUSMANN 3.6V LI-ION LED + 50 ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ 7010

  (TLS.040229)    Crazy Sundays offer
22.90 €
Ελάχιστη 30 ημερών 24.79 €
Προτεινόμενη λιανική 29.90 €
Κατηγορία:  ΔΡΑΠΑΝΑ-ΚΑΤΣΑΒΙΔΙΑ    Υποκατηγορία:  ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ    Κατασκευαστής:  KRAUSMANN

Χαρακτηριστικά:  
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
drapano kroystiko krausmann 710watt 13mm 8051 photo

ΔΡΑΠΑΝΟ ΚΡΟΥΣΤΙΚΟ KRAUSMANN 710WATT 13MM 8051

  (TLS.040251) 
27.50 €
Ελάχιστη 30 ημερών 24.90 €
Προτεινόμενη λιανική 35.00 €
Κατηγορία:  ΔΡΑΠΑΝΑ-ΚΑΤΣΑΒΙΔΙΑ    Υποκατηγορία:  ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ    Κατασκευαστής:  KRAUSMANN

Χαρακτηριστικά:   710WATT  •  13MM ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΤΣΟΚ
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
polyergaleio bormann 135w set me balitsa 40tmx photo

ΠΟΛΥΕΡΓΑΛΕΙΟ BORMANN 135W ΣΕΤ ΜΕ ΒΑΛΙΤΣΑ 40ΤΜΧ

  (TLS.330202) 
29.00 €
Ελάχιστη 30 ημερών 29.00 €
Κατηγορία:  ΔΡΑΠΑΝΑ-ΚΑΤΣΑΒΙΔΙΑ    Υποκατηγορία:  ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ    Κατασκευαστής:  BORMANN

Χαρακτηριστικά:   ΔΡΑΠΑΝΟΚΑΤΣΑΒΙΔΟ  •  ΜΕ ΡΕΥΜΑ  •  ΣΕΤ
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
katsabidi mpatarias black decker 4v max li ion bdcsfl20c qw photo

ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ BLACK & DECKER 4V MAX LI-ION BDCSFL20C-QW

  (TLS.020823) 
29.90 €
Ελάχιστη 30 ημερών 24.90 €
Προτεινόμενη λιανική 32.90 €
Κατηγορία:  ΔΡΑΠΑΝΑ-ΚΑΤΣΑΒΙΔΙΑ    Υποκατηγορία:  ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ    Κατασκευαστής:  BLACK N DECKER

Το επαναφορτιζόμενο κατσαβίδι 4V από της Black & Decker έρχεται με μπαταρία Λιθίου 1,5Ah. Η τεχνολογία της μπαταρίας ...
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
einhell gemistiras katsabidieras 4259955 photo

EINHELL ΓΕΜΙΣΤΗΡΑΣ ΚΑΤΣΑΒΙΔΙΕΡΑΣ 4259955

  (TLS.052157) 
29.95 €
Ελάχιστη 30 ημερών 29.95 €
Προτεινόμενη λιανική 34.95 €
Κατηγορία:  ΔΡΑΠΑΝΑ-ΚΑΤΣΑΒΙΔΙΑ    Κατασκευαστής:  EINHELL

Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
drapanokatsabido mpatarias einhell tc cd 18 35 li solo 18v xoris mpataria 4513927 photo

ΔΡΑΠΑΝΟΚΑΤΣΑΒΙΔΟ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ EINHELL TC-CD 18/35 LI SOLO 18V ΧΩΡΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑ 4513927

  (TLS.051764) 
32.90 €
Ελάχιστη 30 ημερών 32.90 €
Προτεινόμενη λιανική 39.90 €
Κατηγορία:  ΔΡΑΠΑΝΑ-ΚΑΤΣΑΒΙΔΙΑ    Υποκατηγορία:  ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ    Κατασκευαστής:  EINHELL

Χαρακτηριστικά:   ΔΡΑΠΑΝΟΚΑΤΣ’ΒΙΔΟ  •  ΜΕ ΜΠΑΤΑΡΊΑ  •  18V.
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
jakemy katsabidi akribeias mpatarias jm y05 6 mytes photo

JAKEMY ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ ΑΚΡΙΒΕΙΑΣ ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ JM-Y05 + 6 ΜΥΤΕΣ

  (TLS.370025) 
35.70 €
Ελάχιστη 30 ημερών 35.70 €
Προτεινόμενη λιανική 59.90 €
Κατηγορία:  ΔΡΑΠΑΝΑ-ΚΑΤΣΑΒΙΔΙΑ    Υποκατηγορία:  ΜΠΑΤΑΡΙΑΣ    Κατασκευαστής:  JAKEMY

Χαρακτηριστικά:   ΚΑΤΣΑΒΙΔΙ  •  ΜΕ ΜΠΑΤΑΡΙΑ  •  ΣΕΤ
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
drapano ilektriko black decker kroystiko auto 550w beh550 photo

ΔΡΑΠΑΝΟ ΗΛΕΚΤΡΙΚΟ BLACK & DECKER ΚΡΟΥΣΤΙΚΟ AUTO 550W BEH550

  (TLS.020704) 
35.99 €
Ελάχιστη 30 ημερών 35.99 €
Προτεινόμενη λιανική 44.90 €
Κατηγορία:  ΔΡΑΠΑΝΑ-ΚΑΤΣΑΒΙΔΙΑ    Υποκατηγορία:  ΗΛΕΚΤΡΙΚΑ    Κατασκευαστής:  BLACK N DECKER

Το δράπανο γενικών εργασιών της BLACK&DECKER με ισχύ 550W είναι ιδανικό για εργασίες διάτρησης στο σπίτι αφού ...
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
Κεντρική σελίδα: Δραπανοκατσάβιδα 1  2  3  4  ...   46  >   
ΔΡΑΠΑΝΑ-ΚΑΤΣΑΒΙΔΙΑ (455)
Φίλτρα (0/72)
  1    2    3    4    ...    46     
katsabidi mpatarias krausmann 36v li ion 15ah usb 10 exartimata 7000 photo
15.99 €
Ελάχιστη 30 ημερών 14.90 €
Προτεινόμενη λιανική 19.99 €
set katsabidi me mpataries mytes black decker 14 tem a7073 6v photo
19.90 €
Ελάχιστη 30 ημερών 19.90 €
Προτεινόμενη λιανική 24.90 €
katsabidi mpatarias krausmann 36v li ion led 50 exartimata 7010 photo
22.90 €
Ελάχιστη 30 ημερών 24.79 €
Προτεινόμενη λιανική 29.90 €
drapano kroystiko krausmann 710watt 13mm 8051 photo
27.50 €
Ελάχιστη 30 ημερών 24.90 €
Προτεινόμενη λιανική 35.00 €
polyergaleio bormann 135w set me balitsa 40tmx photo
29.00 €
Ελάχιστη 30 ημερών 29.00 €
katsabidi mpatarias black decker 4v max li ion bdcsfl20c qw photo
29.90 €
Ελάχιστη 30 ημερών 24.90 €
Προτεινόμενη λιανική 32.90 €
einhell gemistiras katsabidieras 4259955 photo
29.95 €
Ελάχιστη 30 ημερών 29.95 €
Προτεινόμενη λιανική 34.95 €
drapanokatsabido mpatarias einhell tc cd 18 35 li solo 18v xoris mpataria 4513927 photo
32.90 €
Ελάχιστη 30 ημερών 32.90 €
Προτεινόμενη λιανική 39.90 €
jakemy katsabidi akribeias mpatarias jm y05 6 mytes photo
35.70 €
Ελάχιστη 30 ημερών 35.70 €
Προτεινόμενη λιανική 59.90 €
drapano ilektriko black decker kroystiko auto 550w beh550 photo
35.99 €
Ελάχιστη 30 ημερών 35.99 €
Προτεινόμενη λιανική 44.90 €
  1    2    3    4    ...    46     

x
Υπολογιστές
Ήχος - Εικόνα
Τηλεπικοινωνίες
Λευκές συσκευές
Ηλεκτρικές συσκευές
Εργαλεία
Οργανα γυμναστικής
Outdoor
Μουσικά όργανα
Security
Ηλεκτρονικά παιχνίδια
Gadgets & Παιχνίδια
Είδη γραφείου
Βιβλία
Ταινίες DVD - Blu Ray
Προσωπική φροντίδα
Ενδυση - Υπόδηση
Αθλητικά είδη
Βρεφικά - Παιδικά
    Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials     Zen 10
Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης, την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Δείτε τους ανανεωμένους όρους χρήσης για την προστασία δεδομένων και τα cookies.
Πληροφορίες Ρυθμίσεις Απόρριψη Αποδοχή