Από χρήστη ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΛΩΝΟΣ - Βαθμολογία 10 - 18-06-2024
Πολύ ευχαριστημένος. Ευρύχωρο, σχετικώς όμορφο και σταθερό tower. Καλή ποιότητα front panel και κουμπιού on/off, θετική η ύπαρξη USB 3, καλός σχεδιασμός για τη διαχείριση της ροής αέρα όπως και ο αρκετός χώρος για cable management. Οι εμπρός ανεμιστήρες δεν είναι θορυβώδεις, τα χρώματα τύπου RGB είναι όντως σταθερά και ο φωτισμός τους δεν απενεργοποιείται (δεν περιμένουμε να έχει ένα οικονομικό case και Corsair real RGB fans). Καλή τιμή (52 ευρώ), VFM. Συστήνεται.
Από χρήστη ΑΝΔΡΕΑΣ ΨΑΘΑΚΗΣ - Βαθμολογία 7 - 27-01-2024
οι ανεμιστηρες του μπροστα κανουν πολυ θορυβο/ θα δω αν μπορω να τους αλλαξω. Ενοχλητικο επισης το μονιμα αναμένο χρώμα τους. κατα τα αλλα φαινεται ευρυχωρο και λειτουργικο
Από χρήστη DUSHA PLATON - Βαθμολογία 10 - 26-04-2023
Πολύ καλό και εύχρηστο.
Από χρήστη ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ - Βαθμολογία 8 - 08-10-2020
Καλη εμφάνιση και ποιότητα κατασκευής δεν μου εχει δειξει τιποτα αρνητικό εκτως απο το γεγονος οτι μπροστα , στους δυο ανεμιστηρες μαζευει σκονη μιας και εχει τους ανεμιστηρες του εκει.από την πάνω πλευρά Έχει μαγνητικό φίλτρο
το παραθυράκι ειναι πλαστικο για οσους δεν το ξέρουν.
Κατα τα αλα είναι super!!!
Από χρήστη ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΟΥΣΑΚΗΣ - Βαθμολογία 9 - 27-09-2019
Όμορφο και λειτουργικό κουτί, ΑΛΛΑ προσοχή, οι διαστάσεις που αναφέρονται στην περιγραφή του προϊόντος (400x185x440mm) δεν είναι οι εξωτερικές του κουτιού!! (CASE: 440x185x465)...
Από χρήστη ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΕΝΤΟΥΛΑΣ - Βαθμολογία 9 - 16-05-2019
9 στα 10 γιατί οι φωτογραφίες περιπλανουν, νόμιζα πως τα μπροστινά ανεμνηστηρακια άλλαζαν χρώμα αλλά τελικά εχουν ενα σταθερό rainbow χρώμα, η σύνδεσης στο case επισης έχει μόνο 2 usb 2.0., 1 usb 3.0, και τα audio i/o, πέρα από αυτά όλα τα άλλα είναι πολύ καλά και είμαι υπερευχαριστημενος, σίγουρα το συνιστώ!
το παραθυράκι ειναι πλαστικο για οσους δεν το ξέρουν.
Κατα τα αλα είναι super!!!