Κάρτα γραφικών ASUS Phoenix GeForce GTX 1650 OC Edition 4GB GDDR6 V2, που προσφέρει όσο το δυνατόν μεγαλύτερη απόδοση σε μια συμπαγή σχεδίαση που προσφέρει ένα ευρύ φάσμα συμβατότητας με μικρό πλαίσιο. -Κατασκευασμένη με την ισχυρή απόδοση γραφικών της βραβευμένης αρχιτεκτονικής NVIDIA Turing. -Auto?Extreme, μια αυτοματοποιημένη διαδικασία κατασκευής που θέτει νέα πρότυπα στη βιομηχανία επιτρέποντας την ολοκλήρωση όλων των συγκολλήσεων με ένα μόνο πέρασμα. Αυτό μειώνει τη θερμική πίεση στα εξαρτήματα και αποφεύγει τη χρήση σκληρών χημικών καθαρισμού, με αποτέλεσμα λιγότερες περιβαλλοντικές επιπτώσεις, χαμηλότερη κατανάλωση ισχύος παραγωγής και ένα πιο αξιόπιστο προϊόν συνολικά. -Axial?tech ανεμιστήρας, με μικρότερο διανομέα που διευκολύνει μακρύτερες λεπίδες και δακτύλιο φράγματος για αύξηση της πίεσης του αέρα προς τα κάτω. -Το λογισμικό GPU Tweak III παρέχει διαισθητική προσαρμογή απόδοσης, θερμικούς ελέγχους και παρακολούθηση συστήματος -Ο βραχίονας στήριξης έχει ενισχυθεί με ανοξείδωτο ατσάλι 304 που είναι πιο σκληρό και ανθεκτικό στη διάβρωση. Graphics Engine: NVIDIA GeForce GTX 1650.Διασύνδεση: PCI Express 3.0.Engine Clock: OC mode: 1635 MHz (Boost Clock), Gaming mode: 1605 MHz (Boost Clock)/1410 MHz (Base Clock).CUDA Core: 896.Μνήμη: GDDR6 4GB.Memory Speed: 12 Gbps.Memory Interface: 128-bit.Aνάλυση: Max. 7680 x 4320.OpenGL: 4.6.Συνδέσεις: 1x Native DVI-D, 1x HDMI 2.0, 1x DisplayPort 1.4a, HDCP Support.Λογισμικό: ASUS GPU Tweak III & & GeForce Game Ready Driver & Studio Driver.Προτεινομενο PSU: 300W.Slot: 2 Slot.Power Connectors: 1 x 6-pin.Διαστάσεις: 174x 126 x 39 mm.Εγγύηση: 3 χρόνια. DOA 7 ημερών
|