To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
 
 
 
   
 
tp link tl sm311lm transceiver module sfp mini gbic 1000base sx multimode lc photo

tp link tl sm311lm transceiver module sfp mini gbic 1000base sx multimode lc photo


TP-LINK TL-SM311LM TRANSCEIVER MODULE SFP MINI-GBIC 1000BASE-SX MULTIMODE LC

PER.612551      
ΚατηγορίαACCESSORIES
TP-LINK στην κατηγορία ACCESSORIES
ΥποκατηγορίαSWITCH
Δείτε όλα τα προιόντα του κατασκευαστή Tp-link στο e-shop.gr
Διαθεσιμότητα: Αμεσα διαθέσιμο για online παραγγελία / Διαθεσιμότητα καταστημάτων Αθήνας - Θεσσαλονίκης
Χωρίς έξοδα αποστολής για παραλαβή από οποιοδήποτε eshop point!
από30.60 €
μόνο28.90 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

Τα TL-SM311 series Fiber Module Cards, έχουν εισαχθεί για την επέκταση της απόστασης μεταφοράς δεδομένων, και συνδέονται με τα managed/web switches της TP-Link. Μπορούν να επεκτείνουν την απόσταση αρκετών χιλιομέτρων, ακόμη και δεκάδες χιλιόμετρα είναι ικανά να ικανοποιήσουν τις απαιτήσεις των αποστάσεων σε LAN δίκτυα. Οι χρήστες μπορούν να επιλέξουν πότε και ποια στοιχεία θα δεσμεύουν την ίνα ανάλογα με τη ζήτηση, προκειμένου να μειωθεί το κόστος.

Τεχνικά χαρακτηριστικά:

  • Πρότυπα και Πρωτόκολλα: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP.
  • Τροφοδοσία: 3.3V.
  • Cable: ίνες Multi-mode.
  • Fyber Type: 50/125um or 62.5/125um Multi-mode.
  • Μέγιστo. Μήκος καλωδίου: 550m.
  • Data Rate: 1.25Gbps.
  • Port Type: LC.
  • Μήκος κύματος: 850nm.
  • Συνθήκες λειτουργίας: Θερμοκρασία: 0?~70?, Υγρασία: 0%~90% non-condensing.
  • Συνθήκες αποθήκευσης: Θερμοκρασία: -40?~80?, Υγρασία: 5%~90% non-condensing.
  • Πιστοποιήσεις: FCC, CE.
  • Εγγύηση: 3 χρόνια. DOA 7 ημερών


  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Last viewed
    TP-LINK TL-SM311LM TRANSCEIVER MODULE SFP MINI-GBIC 1000BASE-SX MULTIMODE LC (PER.612551)
    tp link tl sm311lm transceiver module sfp mini gbic 1000base sx multimode lc photo
    Αμεσα διαθέσιμο για online παραγγελία
    Διαθεσιμότητα καταστημάτων Αθήνας - Θεσσαλονίκης
    Wishlist
    Share
    30.60 28.90
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά
    Κατηγορία: ACCESSORIES
    TP-LINK στην κατηγορία ACCESSORIES

    Τα TL-SM311 series Fiber Module Cards, έχουν εισαχθεί για την επέκταση της απόστασης μεταφοράς δεδομένων, και συνδέονται με τα managed/web switches της TP-Link. Μπορούν να επεκτείνουν την απόσταση αρκετών χιλιομέτρων, ακόμη και δεκάδες χιλιόμετρα είναι ικανά να ικανοποιήσουν τις απαιτήσεις των αποστάσεων σε LAN δίκτυα. Οι χρήστες μπορούν να επιλέξουν πότε και ποια στοιχεία θα δεσμεύουν την ίνα ανάλογα με τη ζήτηση, προκειμένου να μειωθεί το κόστος.

    Τεχνικά χαρακτηριστικά:

    Πρότυπα και Πρωτόκολλα: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP.
    Τροφοδοσία: 3.3V.
    Cable: ίνες Multi-mode.
    Fyber Type: 50/125um or 62.5/125um Multi-mode.
    Μέγιστo. Μήκος καλωδίου: 550m.
    Data Rate: 1.25Gbps.
    Port Type: LC.
    Μήκος κύματος: 850nm.
    Συνθήκες λειτουργίας: Θερμοκρασία: 0?~70?, Υγρασία: 0%~90% non-condensing.
    Συνθήκες αποθήκευσης: Θερμοκρασία: -40?~80?, Υγρασία: 5%~90% non-condensing.
    Πιστοποιήσεις: FCC, CE.
    Εγγύηση: 3 χρόνια. DOA 7 ημερών

    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    TP-LINK TL-SM311LM TRANSCEIVER MODULE SFP MINI-GBIC 1000BASE-SX MULTIMODE LC PER.612551 PER.612551 TP-LINK TP-LINK ACCESSORIES Κατηγορία: ACCESSORIES •TP-LINK στην κατηγορία ACCESSORIES Τα TL-SM311 series Fiber Module Cards, έχουν εισαχθεί για την επέκταση της απόστασης μεταφοράς δεδομένων, και συνδέονται με τα managed/web switches της TP-Link. Μπορούν να επεκτείνουν την απόσταση αρκετών χιλιομέτρων, ακόμη και δεκάδες χιλιόμετρα είναι ικανά να ικανοποιήσουν τις απαιτήσεις των αποστάσεων σε LAN δίκτυα. Οι χρήστες μπορούν να επιλέξουν πότε και ποια στοιχεία θα δεσμεύουν την ίνα ανάλογα με τη ζήτηση, προκειμένου να μειωθεί το κόστος. Τεχνικά χαρακτηριστικά: • Πρότυπα και Πρωτόκολλα: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP. • Τροφοδοσία: 3.3V. • Cable: ίνες Multi-mode. • Fyber Type: 50/125um or 62.5/125um Multi-mode. • Μέγιστo. Μήκος καλωδίου: 550m. • Data Rate: 1.25Gbps. • Port Type: LC. • Μήκος κύματος: 850nm. • Συνθήκες λειτουργίας: Θερμοκρασία: 0?~70?, Υγρασία: 0%~90% non-condensing. • Συνθήκες αποθήκευσης: Θερμοκρασία: -40?~80?, Υγρασία: 5%~90% non-condensing. • Πιστοποιήσεις: FCC, CE. • Εγγύηση: 3 χρόνια. DOA 7 ημερών
    28.90
    10 1 1


    x
    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Λευκές συσκευές
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Μουσικά όργανα
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
    Αθλητικά είδη
    Βρεφικά - Παιδικά
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials
    Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης, την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Δείτε τους ανανεωμένους όρους χρήσης για την προστασία δεδομένων και τα cookies.
    Πληροφορίες Ρυθμίσεις Απόρριψη Αποδοχή