To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
 
 
 
   
 
tp link mc210cs media converter 1000base sx 1000base t singlemode sc photo

tp link mc210cs media converter 1000base sx 1000base t singlemode sc photo


TP-LINK MC210CS MEDIA CONVERTER 1000BASE-SX/1000BASE-T SINGLEMODE SC

PER.612555      
ΚατηγορίαACCESSORIES
TP-LINK στην κατηγορία ACCESSORIES
ΥποκατηγορίαSWITCH
Δείτε όλα τα προιόντα του κατασκευαστή Tp-link στο e-shop.gr
Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας σε 2-3 εργάσιμες ημέρες
Χωρίς έξοδα αποστολής για παραλαβή από οποιοδήποτε eshop point!
από56.00 €
μόνο55.30 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

Το MC210CS είναι ένας μετατροπέας μέσων επικοινωνίας με στόχο τη μετατροπή 1000BASE-LX/LH ινών σε 1000Base-T χαλκού ή και το αντίστροφο. Σχεδιασμένο με βάση τα πρότυπα IEEE802.3ab 1000Base-T και IEEE802.3z 1000Base-LX/LH, το MC210CS έχει σχεδιαστεί για χρήση με το single-mode καλώδιο οπτικών ινών χρησιμοποιώντας την υποδοχή SC-Type. Το MC210CS υποστηρίζει προδιαγραφή λέιζερ βραχέων κυμάτων (SX) σε πλήρη ταχύτητα ρυθμού προώθησης σήματος. Λειτουργεί σε 1310nm και για τη μετάδοση και την λήψη δεδομένων. Άλλα χαρακτηριστικά αυτής της ενότητας περιλαμβάνουν τη δυνατότητα να χρησιμοποιηθεί ως stand alone συσκευή (δεν απαιτείται σασί) ή με 19 ιντσών rack TP-Link. Το MC210CS εκπέμπει σε εκτεταμένες αποστάσεις οπτικών ινών που χρησιμοποιούν single-mode ίνα έως και 15 χιλιομέτρων.

Τεχνικά χαρακτηριστικά:

  • Πρότυπα και Πρωτόκολλα: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x.
  • Βασική Λειτουργία: Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x), Επεκτείνει την απόσταση ινών έως 15km.
  • Θύρες Επικοινωνίας: 1 x 1000M SC port, 1 x 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX).
  • Network Media 1000BASE-FX: Single-mode Fiber.
  • Network Media 1000BASE-T: UTP category 5, 5e cable (Μέγιστο 100m), EIA/TIA-568 100Ω STP (Μέγιστο 100m).
  • Μήκος Kύματος: 1310nm.
  • Ενδείξεις LED: PWR, LINK, RX.
  • Πιστοποιήσεις: FCC, CE.
  • Τροφοδοσία: Εξωτερικό τροφοδοτικό, 9V/0.6A.
  • Διαστάσεις: 94.5 x 73.0 x 27.0 mm
  • Συνθήκες λειτουργίας: Θερμοκρασία: 0?~70?, Υγρασία: 10%~90% non-condensing.
  • Συνθήκες αποθήκευσης: Θερμοκρασία: -40?~70?, Υγρασία: 5%~90% non-condensing.
  • Πιστοποιήσεις: FCC, CE.
  • Εγγύηση: 3 χρόνια. DOA 7 ημερών


  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Last viewed
    TP-LINK MC210CS MEDIA CONVERTER 1000BASE-SX/1000BASE-T SINGLEMODE SC (PER.612555)
    tp link mc210cs media converter 1000base sx 1000base t singlemode sc photo
    Κατόπιν παραγγελίας σε 2-3 εργάσιμες ημέρες
    Wishlist
    Share
    56.00 55.30
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά
    Κατηγορία: ACCESSORIES
    TP-LINK στην κατηγορία ACCESSORIES

    Το MC210CS είναι ένας μετατροπέας μέσων επικοινωνίας με στόχο τη μετατροπή 1000BASE-LX/LH ινών σε 1000Base-T χαλκού ή και το αντίστροφο. Σχεδιασμένο με βάση τα πρότυπα IEEE802.3ab 1000Base-T και IEEE802.3z 1000Base-LX/LH, το MC210CS έχει σχεδιαστεί για χρήση με το single-mode καλώδιο οπτικών ινών χρησιμοποιώντας την υποδοχή SC-Type. Το MC210CS υποστηρίζει προδιαγραφή λέιζερ βραχέων κυμάτων (SX) σε πλήρη ταχύτητα ρυθμού προώθησης σήματος. Λειτουργεί σε 1310nm και για τη μετάδοση και την λήψη δεδομένων. Άλλα χαρακτηριστικά αυτής της ενότητας περιλαμβάνουν τη δυνατότητα να χρησιμοποιηθεί ως stand alone συσκευή (δεν απαιτείται σασί) ή με 19 ιντσών rack TP-Link. Το MC210CS εκπέμπει σε εκτεταμένες αποστάσεις οπτικών ινών που χρησιμοποιούν single-mode ίνα έως και 15 χιλιομέτρων.

    Τεχνικά χαρακτηριστικά:

    Πρότυπα και Πρωτόκολλα: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x.
    Βασική Λειτουργία: Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x), Επεκτείνει την απόσταση ινών έως 15km.
    Θύρες Επικοινωνίας: 1 x 1000M SC port, 1 x 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX).
    Network Media 1000BASE-FX: Single-mode Fiber.
    Network Media 1000BASE-T: UTP category 5, 5e cable (Μέγιστο 100m), EIA/TIA-568 100Ω STP (Μέγιστο 100m).
    Μήκος Kύματος: 1310nm.
    Ενδείξεις LED: PWR, LINK, RX.
    Πιστοποιήσεις: FCC, CE.
    Τροφοδοσία: Εξωτερικό τροφοδοτικό, 9V/0.6A.
    Διαστάσεις: 94.5 x 73.0 x 27.0 mm
    Συνθήκες λειτουργίας: Θερμοκρασία: 0?~70?, Υγρασία: 10%~90% non-condensing.
    Συνθήκες αποθήκευσης: Θερμοκρασία: -40?~70?, Υγρασία: 5%~90% non-condensing.
    Πιστοποιήσεις: FCC, CE.
    Εγγύηση: 3 χρόνια. DOA 7 ημερών

    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    TP-LINK MC210CS MEDIA CONVERTER 1000BASE-SX/1000BASE-T SINGLEMODE SC PER.612555 PER.612555 TP-LINK TP-LINK ACCESSORIES Κατηγορία: ACCESSORIES •TP-LINK στην κατηγορία ACCESSORIES Το MC210CS είναι ένας μετατροπέας μέσων επικοινωνίας με στόχο τη μετατροπή 1000BASE-LX/LH ινών σε 1000Base-T χαλκού ή και το αντίστροφο. Σχεδιασμένο με βάση τα πρότυπα IEEE802.3ab 1000Base-T και IEEE802.3z 1000Base-LX/LH, το MC210CS έχει σχεδιαστεί για χρήση με το single-mode καλώδιο οπτικών ινών χρησιμοποιώντας την υποδοχή SC-Type. Το MC210CS υποστηρίζει προδιαγραφή λέιζερ βραχέων κυμάτων (SX) σε πλήρη ταχύτητα ρυθμού προώθησης σήματος. Λειτουργεί σε 1310nm και για τη μετάδοση και την λήψη δεδομένων. Άλλα χαρακτηριστικά αυτής της ενότητας περιλαμβάνουν τη δυνατότητα να χρησιμοποιηθεί ως stand alone συσκευή (δεν απαιτείται σασί) ή με 19 ιντσών rack TP-Link. Το MC210CS εκπέμπει σε εκτεταμένες αποστάσεις οπτικών ινών που χρησιμοποιούν single-mode ίνα έως και 15 χιλιομέτρων. Τεχνικά χαρακτηριστικά: • Πρότυπα και Πρωτόκολλα: IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x. • Βασική Λειτουργία: Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x), Επεκτείνει την απόσταση ινών έως 15km. • Θύρες Επικοινωνίας: 1 x 1000M SC port, 1 x 1000M RJ45 port (Auto MDI/MDIX). • Network Media 1000BASE-FX: Single-mode Fiber. • Network Media 1000BASE-T: UTP category 5, 5e cable (Μέγιστο 100m), EIA/TIA-568 100Ω STP (Μέγιστο 100m). • Μήκος Kύματος: 1310nm. • Ενδείξεις LED: PWR, LINK, RX. • Πιστοποιήσεις: FCC, CE. • Τροφοδοσία: Εξωτερικό τροφοδοτικό, 9V/0.6A. • Διαστάσεις: 94.5 x 73.0 x 27.0 mm • Συνθήκες λειτουργίας: Θερμοκρασία: 0?~70?, Υγρασία: 10%~90% non-condensing. • Συνθήκες αποθήκευσης: Θερμοκρασία: -40?~70?, Υγρασία: 5%~90% non-condensing. • Πιστοποιήσεις: FCC, CE. • Εγγύηση: 3 χρόνια. DOA 7 ημερών
    55.30
    10 1 1


    x
    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Λευκές συσκευές
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Μουσικά όργανα
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
    Αθλητικά είδη
    Βρεφικά - Παιδικά
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials
    Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης, την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Δείτε τους ανανεωμένους όρους χρήσης για την προστασία δεδομένων και τα cookies.
    Πληροφορίες Ρυθμίσεις Απόρριψη Αποδοχή