Ψυγειοκαταψύκτης Total NoFrost Arielli. -Tεχνολογία Total No Frost: Χάρη στην τεχνολογία Total No Frost, αποφεύγεται ο σχηματισμός πάγου και επομένως δεν απαιτείται απόψυξη, καθώς με τη σταθερή κυκλοφορία του αέρα κατανέμεται ομοιόμορφα η ψύξη στους θαλάμους. Αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να διατηρούνται τα τρόφιμα φρέσκα για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα, ενώ παράλληλα δεν αναπτύσσονται εύκολα άσχημες μυρωδιές ή μούχλα. -Φωτισμός LED: Για εξαιρετικό και άκρως αποδοτικό φωτισμό, με διάρκεια ζωής 30 φορές περισσότερη από αυτή των συμβατικών λαμπτήρων και 10 φορές περισσότερη εξοικονόμηση ενέργειας.
Συνολική χωρητικότητα: 310 l.
Xωρητικότητα ψύξης: 224 l.
Χωρητικότητα κατάψυξης: 86 l.
Συντήρηση: 4 ράφια γυάλινα (3 μετακινούμενα) /4 θήκες στην πόρτα/ 1 συρτάρι φρούτων λαχανικών, 5 Ράφια στο εσωτερικό της πόρτας.
Κατάψυξη: 3 συρτάρια.
Ετήσια κατανάλωση ενέργειας: 293 kWh/έτος.
Ενεργειακή κλάση: F.
Επίπεδο θορύβου: 41 dB.
Χρώμα: Inox.
Διαστάσεις (Υ-Π-Β): 188 x 59,5 x 63 cm.
Eγγύηση: 2 χρόνια.
Η παράδοση των μεγάλων λευκών οικιακών συσκευών (πλυντήρια, ψυγεία, κουζίνες κτλ) πραγματοποιείται αποκλειστικά στο χώρο σας και είναι δωρέαν εντός του χώρου/οικίας σας στην Αθήνα, εφόσον το βάρος της παραδοτέας συσκευής είναι έως 80 κιλά και υπάρχει πρόσβαση από ανελκυστήρα ή κλιμακοστάσιο (ανεξαρτήτως ορόφου). Για τις υπόλοιπες περιοχές υπάρχει κλιμακωτή χρέωση με βάση την περιοχή αποστολής και το βάρος/διαστάσεις της συσκευής. Οι ογκώδεις συσκευές άνω των 80 κιλών (ψυγεία ντουλάπες, μεγάλοι ψυγειοκαταψύκτες κτλ), η παράδοση γίνεται αποκλειστικά επί του πεζοδρομίου, ενώ εντός του χώρου σας, μόνο για την Αθήνα, με χρήση ανυψωτικού με κόστος 110€. Ο χρόνος παράδοσης, για τις άμεσα διαθέσιμες συσκευές, για την Αθήνα είναι έως 3 εργάσιμες ημέρες, για την Θεσσαλονίκη και Πάτρα έως 3 εργάσιμες ημέρες, για ηπειρωτική Ελλάδα και Κρήτη έως 4 εργάσιμες ημέρες και για την νησιωτική Ελλάδα έως 5 εργάσιμες ημέρες. Σε κάθε περίπτωση θα υπάρξει τηλεφωνική επικοινωνία μαζί σας για το ακριβές ραντεβού της παράδοσης.
Ψυγειοκαταψύκτης Total NoFrost Arielli. -Tεχνολογία Total No Frost: Χάρη στην τεχνολογία Total No Frost, αποφεύγεται ο σχηματισμός πάγου και επομένως δεν απαιτείται απόψυξη, καθώς με τη σταθερή κυκλοφορία του αέρα κατανέμεται ομοιόμορφα η ψύξη στους θαλάμους. Αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να διατηρούνται τα τρόφιμα φρέσκα για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα, ενώ παράλληλα δεν αναπτύσσονται εύκολα άσχημες μυρωδιές ή μούχλα. -Φωτισμός LED: Για εξαιρετικό και άκρως αποδοτικό φωτισμό, με διάρκεια ζωής 30 φορές περισσότερη από αυτή των συμβατικών λαμπτήρων και 10 φορές περισσότερη εξοικονόμηση ενέργειας. • Συνολική χωρητικότητα: 310 l. • Xωρητικότητα ψύξης: 224 l. • Χωρητικότητα κατάψυξης: 86 l. • Συντήρηση: 4 ράφια γυάλινα (3 μετακινούμενα) /4 θήκες στην πόρτα/ 1 συρτάρι φρούτων λαχανικών, 5 Ράφια στο εσωτερικό της πόρτας. • Κατάψυξη: 3 συρτάρια. • Ετήσια κατανάλωση ενέργειας: 293 kWh/έτος. • Ενεργειακή κλάση: F. • Επίπεδο θορύβου: 41 dB. • Χρώμα: Inox. • Διαστάσεις (Υ-Π-Β): 188 x 59, 5 x 63 cm. • Eγγύηση: 2 χρόνια.
Η παράδοση των μεγάλων λευκών οικιακών συσκευών (πλυντήρια, ψυγεία, κουζίνες κτλ) πραγματοποιείται αποκλειστικά στο χώρο σας και είναι δωρέαν εντός του χώρου/οικίας σας στην Αθήνα, εφόσον το βάρος της παραδοτέας συσκευής είναι έως 80 κιλά και υπάρχει πρόσβαση από ανελκυστήρα ή κλιμακοστάσιο (ανεξαρτήτως ορόφου). Για τις υπόλοιπες περιοχές υπάρχει κλιμακωτή χρέωση με βάση την περιοχή αποστολής και το βάρος/διαστάσεις της συσκευής. Οι ογκώδεις συσκευές άνω των 80 κιλών (ψυγεία ντουλάπες, μεγάλοι ψυγειοκαταψύκτες κτλ), η παράδοση γίνεται αποκλειστικά επί του πεζοδρομίου, ενώ εντός του χώρου σας, μόνο για την Αθήνα, με χρήση ανυψωτικού με κόστος 110€. Ο χρόνος παράδοσης, για τις άμεσα διαθέσιμες συσκευές, για την Αθήνα είναι έως 3 εργάσιμες ημέρες, για την Θεσσαλονίκη και Πάτρα έως 3 εργάσιμες ημέρες, για ηπειρωτική Ελλάδα και Κρήτη έως 4 εργάσιμες ημέρες και για την νησιωτική Ελλάδα έως 5 εργάσιμες ημέρες. Σε κάθε περίπτωση θα υπάρξει τηλεφωνική επικοινωνία μαζί σας για το ακριβές ραντεβού της παράδοσης.
ΨΥΓΕΙΟΚΑΤΑΨΥΚΤΗΣ FULL NO FROST ARIELLI ARD-403RWENIXHAP.708185HAP.708185ARIELLIARIELLIΨΥΓΕΙΟΚΑΤΑΨΥΚΤΕΣΚατηγορία: ΨΥΓΕΙΟΚΑΤΑΨΥΚΤΕΣ •ARIELLI στην κατηγορία ΨΥΓΕΙΟΚΑΤΑΨΥΚΤΕΣ Ψυγειοκαταψύκτης Total NoFrost Arielli. -Tεχνολογία Total No Frost: Χάρη στην τεχνολογία Total No Frost, αποφεύγεται ο σχηματισμός πάγου και επομένως δεν απαιτείται απόψυξη, καθώς με τη σταθερή κυκλοφορία του αέρα κατανέμεται ομοιόμορφα η ψύξη στους θαλάμους. Αυτό έχει σαν αποτέλεσμα να διατηρούνται τα τρόφιμα φρέσκα για μεγαλύτερο χρονικό διάστημα, ενώ παράλληλα δεν αναπτύσσονται εύκολα άσχημες μυρωδιές ή μούχλα. -Φωτισμός LED: Για εξαιρετικό και άκρως αποδοτικό φωτισμό, με διάρκεια ζωής 30 φορές περισσότερη από αυτή των συμβατικών λαμπτήρων και 10 φορές περισσότερη εξοικονόμηση ενέργειας.• Συνολική χωρητικότητα: 310 l.• Xωρητικότητα ψύξης: 224 l.• Χωρητικότητα κατάψυξης: 86 l.• Συντήρηση: 4 ράφια γυάλινα (3 μετακινούμενα) /4 θήκες στην πόρτα/ 1 συρτάρι φρούτων λαχανικών, 5 Ράφια στο εσωτερικό της πόρτας.• Κατάψυξη: 3 συρτάρια.• Ετήσια κατανάλωση ενέργειας: 293 kWh/έτος.• Ενεργειακή κλάση: F.• Επίπεδο θορύβου: 41 dB.• Χρώμα: Inox.• Διαστάσεις (Υ-Π-Β): 188 x 59, 5 x 63 cm.• Eγγύηση: 2 χρόνια. Η παράδοση των μεγάλων λευκών οικιακών συσκευών (πλυντήρια, ψυγεία, κουζίνες κτλ) πραγματοποιείται αποκλειστικά στο χώρο σας και είναι δωρέαν εντός του χώρου/οικίας σας στην Αθήνα, εφόσον το βάρος της παραδοτέας συσκευής είναι έως 80 κιλά και υπάρχει πρόσβαση από ανελκυστήρα ή κλιμακοστάσιο (ανεξαρτήτως ορόφου). Για τις υπόλοιπες περιοχές υπάρχει κλιμακωτή χρέωση με βάση την περιοχή αποστολής και το βάρος/διαστάσεις της συσκευής. Οι ογκώδεις συσκευές άνω των 80 κιλών (ψυγεία ντουλάπες, μεγάλοι ψυγειοκαταψύκτες κτλ), η παράδοση γίνεται αποκλειστικά επί του πεζοδρομίου, ενώ εντός του χώρου σας, μόνο για την Αθήνα, με χρήση ανυψωτικού με κόστος 110€. Ο χρόνος παράδοσης, για τις άμεσα διαθέσιμες συσκευές, για την Αθήνα είναι έως 3 εργάσιμες ημέρες, για την Θεσσαλονίκη και Πάτρα έως 3 εργάσιμες ημέρες, για ηπειρωτική Ελλάδα και Κρήτη έως 4 εργάσιμες ημέρες και για την νησιωτική Ελλάδα έως 5 εργάσιμες ημέρες. Σε κάθε περίπτωση θα υπάρξει τηλεφωνική επικοινωνία μαζί σας για το ακριβές ραντεβού της παράδοσης. ΨΥΓΕΙΟΚΑΤΑΨΥΚΤΗΣ FULL NO FROST ARIELLI ARD-403RWENIX
Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης, την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Δείτε τους ανανεωμένους όρους χρήσης για την προστασία δεδομένων και τα cookies. ΠληροφορίεςΡυθμίσειςΑπόρριψηΑποδοχή
Αναγκαία-Λειτουργικότητας: Τα αναγκαία cookies είναι ουσιαστικής σημασίας για την ορθή λειτουργία της ιστοσελίδας μας επιτρέποντάς σας να κάνετε περιήγηση και να χρησιμοποιήσετε τις λειτουργίες της. Αυτά τα cookies δεν αναγνωρίζουν την ατομική σας ταυτότητα. Χωρίς αυτά τα cookies, δεν μπορούμε να προσφέρουμε αποτελεσματική λειτουργία της ιστοσελίδας μας.
Επιδόσεων: Τα cookies αυτά συλλέγουν πληροφορίες σχετικά με τον τρόπο που ανώνυμα οι επισκέπτες χρησιμοποιούν την ιστοσελίδα μας, για παράδειγμα, ποιές σελίδες έχουν τις πιο συχνές επισκέψεις.
Διαφήμισης: Αυτά τα cookies χρησιμοποιούνται για την παροχή περιεχομένου, που ταιριάζει περισσότερο στα ενδιαφέροντά σας. Μπορεί να χρησιμοποιηθούν για την αποστολή στοχευμένης διαφήμισης/προσφορών ή την μέτρηση αποτελεσματικότητας μιας διαφημιστικής καμπάνιας. Μπορεί να χρησιμοποιηθούν για να καθορίσουμε ποια ηλεκτρονικά κανάλια marketing είναι πιο αποτελεσματικά.
Αποθήκευση