Τιμώντας το παγκόσμιο φαινόμενο των Minions, η μπάλα Wilson> Minions Jumbo Yellow Ball χρησιμοποιείται ως ένα πανέμορφο στολίδι στο σπίτι σας ή ένα εξαιρετικό σουβενίρ για να σας υπογράψει ο αγαπημένος σας τενίστας ή τενίστρια! Με διάμετρο 23 cm και τον Stuart να μας κοιτάζει στη διασκεδαστική στάμπα, η μπάλα θα κλέψει τα βλέμματα όπου και αν βρεθεί. Μπάλα αναπήδησης με διάμετρο 23 cm (9")Σχέδια εμπνευσμένα από τα MinionsΙδανικό memorabilia για τα άτομα που αγαπούν το tennisΈρχεται ξεφούσκωτηΣειρά Wilson x Minions Σχεδόν έναν αιώνα στην καρδιά του αθλητισμού, η Wilson είναι μια από τις πιο επιδραστικές και σημαντικές εταιρείες του χώρου. Η εξέλιξή της είναι συνυφασμένη με την εξέλιξη του αθλήματος του τένις και ολόκληρες γενιές αθλητών έχουν συνδέσει το όνομά τους με τα προϊόντα της. Οι σημερινές ρακέτες της Wilson, χρησιμοποιώντας την τελευταία λέξη της τεχνολογίας, έρχονται να σπρώξουν περισσότερα τα όρια της απόδοσης, ανεβάζοντας επίπεδο στους τενίστες που αποφασίζουν να τις επιλέξουν. Είδος>ΜπάλαΥλικό κατασκευής>Καουτσούκ με χνούδιΠρόσθετα χαρακτηριστικά>Unisex1 τεμάχιοΔιάμετρος 23 cm (9")Χρώμα>Κίτρινο / Μαύρο Τα προϊόντα των κατηγοριών Αθλητικά, Βρεφικά - Παιδικά, Ενδυση Υπόδηση πωλούνται από την εταιρεία Electronic Shopping Greece ΑΕ σε συνεργασία με το site Plus4u.gr. Η υποστήριξη μετά την πώληση και οι εγγυήσεις των προϊόντων αυτών παρέχονται από την ίδια εταιρεία μέσα από το site www.plus4u.gr και το τηλεφωνικό κέντρο 211 2000 700. Μπορείτε να συνδυάσετε τα προϊόντα αυτά με τα υπόλοιπα προϊόντα του e-shop.gr και να τα παραλάβετε μαζί ώστε να μειώσετε τα έξοδα αποστολής. Μπορείτε επίσης να παραλάβετε από οποιοδήποτε eshop point με μηδενικά έξοδα αποστολής ανεξαρτήτως ύψους παραγγελίας!
|