To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
> > > MIKROTIK S-85DLC05D SFP MODULE 1.25G MM 550M 850NM
 
 
 
   
 
mikrotik s 85dlc05d sfp module 125g mm 550m 850nm photo

mikrotik s 85dlc05d sfp module 125g mm 550m 850nm photo


MIKROTIK S-85DLC05D SFP MODULE 1.25G MM 550M 850NM

PER.617849          
ΚατηγορίαACCESSORIES
MIKROTIK στην κατηγορία ACCESSORIES
ΥποκατηγορίαLAN
Χωρίς έξοδα αποστολής για παραλαβή από οποιοδήποτε eshop point!
Εξαντλημένο. Αποστολή ενημέρωσης με email μόλις ξαναγίνει διαθέσιμο
Περιγραφή

Το S-85DLC05D είναι ένας πομποδέκτης SFP 1.25 με 850nm Διπλή υποδοχή LC, για μέχρι 550 μέτρων σύνδεσης ινών πολυ Mode, με DDM. Δοκιμασμένος και συμβατός με RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN και CCR1036-12G-4S. Οι μονάδες είναι συμβατές με συσκευές SFP.

  • Κωδικός προϊόντος: S-85DLC05D.
  • Ρυθμός Δεδομένων: 1,25 g.
  • Απόσταση: 550M.
  • λειτουργία: MM.
  • Mήκος κύματος: 850nm.
  • Υποδοχή : Διπλή LC.
  • Μορφή: SFP.
  • Εγγύηση: 1 Χρόνο. DOA 7 ημερών

  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Last viewed
    MIKROTIK S-85DLC05D SFP MODULE 1.25G MM 550M 850NM (PER.617849)
    mikrotik s 85dlc05d sfp module 125g mm 550m 850nm photo
    Wishlist
    Share
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά

    Το S-85DLC05D είναι ένας πομποδέκτης SFP 1.25 με 850nm Διπλή υποδοχή LC, για μέχρι 550 μέτρων σύνδεσης ινών πολυ Mode, με DDM. Δοκιμασμένος και συμβατός με RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN και CCR1036-12G-4S. Οι μονάδες είναι συμβατές με συσκευές SFP.


    Κωδικός προϊόντος: S-85DLC05D.
    Ρυθμός Δεδομένων: 1, 25 g.
    Απόσταση: 550M.
    λειτουργία: MM.
    Mήκος κύματος: 850nm.
    Υποδοχή : Διπλή LC.
    Μορφή: SFP.
    Εγγύηση: 1 Χρόνο. DOA 7 ημερών
    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    MIKROTIK S-85DLC05D SFP MODULE 1.25G MM 550M 850NM PER.617849 MIKROTIK MIKROTIK ACCESSORIES


    x
    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Λευκές συσκευές
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Μουσικά όργανα
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
    Αθλητικά είδη
    Βρεφικά - Παιδικά
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials
    Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης, την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Δείτε τους ανανεωμένους όρους χρήσης για την προστασία δεδομένων και τα cookies.
    Πληροφορίες Ρυθμίσεις Δέχομαι