To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
> > > MIKROTIK S+85DLC03D SFP+ MODULE 10G MM 300M 850NM
 
 
 
   
 
mikrotik s 85dlc03d sfp module 10g mm 300m 850nm photo

mikrotik s 85dlc03d sfp module 10g mm 300m 850nm photo


MIKROTIK S+85DLC03D SFP+ MODULE 10G MM 300M 850NM

PER.617852          
ΚατηγορίαACCESSORIES
MIKROTIK στην κατηγορία ACCESSORIES
ΥποκατηγορίαLAN
Διαθεσιμότητα: Αμεσα διαθέσιμο για online παραγγελία / Διαθεσιμότητα καταστημάτων Αθήνας - Θεσσαλονίκης
Χωρίς έξοδα αποστολής για παραλαβή από οποιοδήποτε eshop point!
μόνο59.60 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

To S + 85DLC03D είναι ένας 10G SFP + πομποδέκτης με ένα συνδετήρα LC, 850nm, έως και 300 μέτρων συνδέσεις οπτικών ινών πολλαπλών Λειτουργίών. Δοκιμασμένος και συμβατό με CCR1036-8G-2S + και CCR1036-8G-2S + ΕΜ. Οι μονάδες είναι συμβατές με συσκευές SFP.

  • Κωδικός προϊόντος: S+85DLC03D.
  • Ρυθμός Δεδομένων: 10G.
  • Απόσταση: 300m.
  • Λειτουργία: MM.
  • Mήκος κύματος: 850nm.
  • Υποδοχή : LC.
  • Μορφή: SFP+.
  • Εγγύηση: 1 Χρόνο. DOA 7 ημερών

  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Last viewed
    MIKROTIK S+85DLC03D SFP+ MODULE 10G MM 300M 850NM (PER.617852)
    mikrotik s 85dlc03d sfp module 10g mm 300m 850nm photo
    Αμεσα διαθέσιμο για online παραγγελία
    Διαθεσιμότητα καταστημάτων Αθήνας - Θεσσαλονίκης
    Wishlist
    Share
    59.60
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά

    To S + 85DLC03D είναι ένας 10G SFP + πομποδέκτης με ένα συνδετήρα LC, 850nm, έως και 300 μέτρων συνδέσεις οπτικών ινών πολλαπλών Λειτουργίών. Δοκιμασμένος και συμβατό με CCR1036-8G-2S + και CCR1036-8G-2S + ΕΜ. Οι μονάδες είναι συμβατές με συσκευές SFP.


    Κωδικός προϊόντος: S+85DLC03D.
    Ρυθμός Δεδομένων: 10G.
    Απόσταση: 300m.
    Λειτουργία: MM.
    Mήκος κύματος: 850nm.
    Υποδοχή : LC.
    Μορφή: SFP+.
    Εγγύηση: 1 Χρόνο. DOA 7 ημερών
    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    MIKROTIK S+85DLC03D SFP+ MODULE 10G MM 300M 850NM PER.617852 MIKROTIK MIKROTIK ACCESSORIES
    59.60 ACCESSORIES


    x
    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Λευκές συσκευές
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Μουσικά όργανα
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
    Αθλητικά είδη
    Βρεφικά - Παιδικά
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials
    Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης, την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Δείτε τους ανανεωμένους όρους χρήσης για την προστασία δεδομένων και τα cookies.
    Πληροφορίες Ρυθμίσεις Δέχομαι