To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
 
 
 
   
 
linksys mgbsx1 gigabit ethernet sx mini gbic sfp transceiver photo

linksys mgbsx1 gigabit ethernet sx mini gbic sfp transceiver photo


LINKSYS MGBSX1 GIGABIT ETHERNET SX MINI-GBIC SFP TRANSCEIVER

PER.615087          
ΚατηγορίαACCESSORIES
LINKSYS στην κατηγορία ACCESSORIES
ΥποκατηγορίαSWITCH
Διαθεσιμότητα: 2-3 εργάσιμες ημέρες
Δωρεάν αποστολή σε όλες τις μεγάλες πόλεις της Ελλάδας!
μόνο105.00 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

Το εύκολο σε εγκατάσταση Mini-GBIC (ή SFP) module, σας εξασφαλίζει ένα απλό τρόπο να προσθέσετε Gigabit λειτουργία στο Linksys switch που έχετε. Το Gigabit fiber χρησιμοποιείτε συχνά για να συνδέσει 2 switches μαζί. Η τεχνολογία που χρησιμοποιείτε εξαρτάται από την απόσταση μεταξύ των 2 switches. Το SX module χρησιμοποιεί 850 nanometer wavelength light σε multimode fiber optic καλώδια και επιτυγχάνει αποστάσεις μέχρι 220 ή 550 μέτρα ανάλογα με το fiber που χρησιμοποιείτε.

  • 62.5/125um MMF @ 160 MHz/km, εώς 220m
  • 62.5/125um MMF @ 200 MHz/km, εώς 275m
  • 50/125um MMF @ 400 MHz/km, εώς 500m
  • 50/125um MMF @ 500 MHz/km, εώς 550m

    Είναι συμβατό με switches της Linksys που διαθέτουν θύρα Mini-GBIC.


  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Last viewed
    LINKSYS MGBSX1 GIGABIT ETHERNET SX MINI-GBIC SFP TRANSCEIVER (PER.615087)
    linksys mgbsx1 gigabit ethernet sx mini gbic sfp transceiver photo
    2-3 εργάσιμες ημέρες
    Wishlist
    Share
    105.00
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά

    Το εύκολο σε εγκατάσταση Mini-GBIC (ή SFP) module, σας εξασφαλίζει ένα απλό τρόπο να προσθέσετε Gigabit λειτουργία στο Linksys switch που έχετε. Το Gigabit fiber χρησιμοποιείτε συχνά για να συνδέσει 2 switches μαζί. Η τεχνολογία που χρησιμοποιείτε εξαρτάται από την απόσταση μεταξύ των 2 switches. Το SX module χρησιμοποιεί 850 nanometer wavelength light σε multimode fiber optic καλώδια και επιτυγχάνει αποστάσεις μέχρι 220 ή 550 μέτρα ανάλογα με το fiber που χρησιμοποιείτε.
    • 62.5/125um MMF @ 160 MHz/km, εώς 220m
    • 62.5/125um MMF @ 200 MHz/km, εώς 275m
    • 50/125um MMF @ 400 MHz/km, εώς 500m
    • 50/125um MMF @ 500 MHz/km, εώς 550m

    Είναι συμβατό με switches της Linksys που διαθέτουν θύρα Mini-GBIC.

    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    LINKSYS MGBSX1 GIGABIT ETHERNET SX MINI-GBIC SFP TRANSCEIVER PER.615087 LINKSYS LINKSYS ACCESSORIES
    105.00 ACCESSORIES


    x
    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Λευκές συσκευές
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Μουσικά όργανα
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
    Αθλητικά είδη
    Βρεφικά - Παιδικά
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials
    Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης, την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Δείτε τους ανανεωμένους όρους χρήσης για την προστασία δεδομένων και τα cookies.
    Πληροφορίες Ρυθμίσεις Δέχομαι