To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
 
 
 
   
 
level one sfp 3211 125gbps single mode sfp transceiver photo

level one sfp 3211 125gbps single mode sfp transceiver extra photo 1
level one sfp 3211 125gbps single mode sfp transceiver photo


level one sfp 3211 125gbps single mode sfp transceiver extra photo 1

LEVEL ONE SFP-3211 1.25GBPS SINGLE-MODE SFP TRANSCEIVER

PER.760151        
ΚατηγορίαACCESSORIES
LEVEL ONE στην κατηγορία ACCESSORIES
ΥποκατηγορίαSWITCH
Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας σε 4-7 εργάσιμες ημέρες
Χωρίς έξοδα αποστολής για παραλαβή από οποιοδήποτε eshop point!
μόνο49.28 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

Το LevelOne SFP-3211 είναι ένας υψηλής απόδοσης και οικονομικός πομποδέκτης SFP μίας λειτουργίας. Προορίζεται για χρήση με το Gigabit Ethernet, παρέχει έως και 1,25 Gbps ταχύτητα αμφίδρομης μεταφοράς δεδομένων σε έναν μόνο πυρήνα διπλής ίνας. Για χρήση με καλώδια ινών 9 και 125 μικρών, μπορεί να φτάσει σε απόσταση έως και 20 χλμ. Ο πομποδέκτης SFP-3211 λειτουργεί χρησιμοποιώντας μήκος κύματος 1310nm με πηγή φωτός FP Laser Diode και διαθέτει θύρα LC.

  • Πρότυπο: 1000Base -LX/LH.
  • Πρωτόκολλο: SFP MSA SFF-8074i Compliant.
  • Θύρες: Duplex LC Connector.
  • Μήκος κύματος: 1310nm.
  • Ευαισθησία οπτικής λήψης: -25dBm.
  • Optical Link Power Budget: 16dB.
  • Ρυθμός μετάδοσης δεδομένων: 1.25Gbps (Gigabit Ethernet), 1.063Gbps (Fibre Channel).
  • Ισχύς οπτικής μετάδοσης: -9 / -3 dBm.
  • Απόσταση λειτουργίας: 20 km.
  • Διαστάσεις (ΠxΒxΥ): 14 x 57 x 8.5 mm.
  • Βάρος: 19.5 g.
  • Χρώμα: Ασημί.
  • Εγγύηση: 1 χρόνος. DOA 7 ημερών

  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Last viewed
    LEVEL ONE SFP-3211 1.25GBPS SINGLE-MODE SFP TRANSCEIVER (PER.760151)
    level one sfp 3211 125gbps single mode sfp transceiver photo
    level one sfp 3211 125gbps single mode sfp transceiver extra photo 1
    Κατόπιν παραγγελίας σε 4-7 εργάσιμες ημέρες
    Wishlist
    Share
    49.28
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά
    Κατηγορία: ACCESSORIES
    LEVEL ONE στην κατηγορία ACCESSORIES

    Το LevelOne SFP-3211 είναι ένας υψηλής απόδοσης και οικονομικός πομποδέκτης SFP μίας λειτουργίας. Προορίζεται για χρήση με το Gigabit Ethernet, παρέχει έως και 1, 25 Gbps ταχύτητα αμφίδρομης μεταφοράς δεδομένων σε έναν μόνο πυρήνα διπλής ίνας. Για χρήση με καλώδια ινών 9 και 125 μικρών, μπορεί να φτάσει σε απόσταση έως και 20 χλμ. Ο πομποδέκτης SFP-3211 λειτουργεί χρησιμοποιώντας μήκος κύματος 1310nm με πηγή φωτός FP Laser Diode και διαθέτει θύρα LC.


    Πρότυπο: 1000Base -LX/LH.
    Πρωτόκολλο: SFP MSA SFF-8074i Compliant.
    Θύρες: Duplex LC Connector.
    Μήκος κύματος: 1310nm.
    Ευαισθησία οπτικής λήψης: -25dBm.
    Optical Link Power Budget: 16dB.
    Ρυθμός μετάδοσης δεδομένων: 1.25Gbps (Gigabit Ethernet), 1.063Gbps (Fibre Channel).
    Ισχύς οπτικής μετάδοσης: -9 / -3 dBm.
    Απόσταση λειτουργίας: 20 km.
    Διαστάσεις (ΠxΒxΥ): 14 x 57 x 8.5 mm.
    Βάρος: 19.5 g.
    Χρώμα: Ασημί.
    Εγγύηση: 1 χρόνος. DOA 7 ημερών
    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    LEVEL ONE SFP-3211 1.25GBPS SINGLE-MODE SFP TRANSCEIVER PER.760151 PER.760151 LEVEL ONE LEVEL ONE ACCESSORIES Κατηγορία: ACCESSORIES •LEVEL ONE στην κατηγορία ACCESSORIES Το LevelOne SFP-3211 είναι ένας υψηλής απόδοσης και οικονομικός πομποδέκτης SFP μίας λειτουργίας. Προορίζεται για χρήση με το Gigabit Ethernet, παρέχει έως και 1, 25 Gbps ταχύτητα αμφίδρομης μεταφοράς δεδομένων σε έναν μόνο πυρήνα διπλής ίνας. Για χρήση με καλώδια ινών 9 και 125 μικρών, μπορεί να φτάσει σε απόσταση έως και 20 χλμ. Ο πομποδέκτης SFP-3211 λειτουργεί χρησιμοποιώντας μήκος κύματος 1310nm με πηγή φωτός FP Laser Diode και διαθέτει θύρα LC. • Πρότυπο: 1000Base -LX/LH.• Πρωτόκολλο: SFP MSA SFF-8074i Compliant.• Θύρες: Duplex LC Connector.• Μήκος κύματος: 1310nm.• Ευαισθησία οπτικής λήψης: -25dBm.• Optical Link Power Budget: 16dB.• Ρυθμός μετάδοσης δεδομένων: 1.25Gbps (Gigabit Ethernet), 1.063Gbps (Fibre Channel).• Ισχύς οπτικής μετάδοσης: -9 / -3 dBm.• Απόσταση λειτουργίας: 20 km.• Διαστάσεις (ΠxΒxΥ): 14 x 57 x 8.5 mm.• Βάρος: 19.5 g.• Χρώμα: Ασημί.• Εγγύηση: 1 χρόνος. DOA 7 ημερών
    49.28
    10 1 1


    x
    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Λευκές συσκευές
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Μουσικά όργανα
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
    Αθλητικά είδη
    Βρεφικά - Παιδικά
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials
    Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης, την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Δείτε τους ανανεωμένους όρους χρήσης για την προστασία δεδομένων και τα cookies.
    Πληροφορίες Ρυθμίσεις Απόρριψη Αποδοχή