Κατηγορία:
ΑΝΔΡΑΣ-ΦΟΥΤΕΡ •
BILLABONG στην κατηγορία ΑΝΔΡΑΣ-ΦΟΥΤΕΡ Hoodie με την υπογραφή της
Billabong σε μαύρο, καφέ και πετρόλ χρώμα.
Πρόκειται για ένα fleece hoodie από ανακυκλωμένο ύφασμα ελαστικής απόδοσης, με επίστρωση
DWR ανθεκτικό υδατοαπωθητικό.
Έχει κανονική, άνετη εφαρμογή, ψηλή λαιμόκοψη και κλείνει κατά μήκος με φερμουάρ.
Στις μανσέτες υπάρχει λάστιχο για καλύτερη εφαρμογή και extra προστασία από το κρύο και έχει πλάγιες τσέπες στο μπροστινό μέρος με φερμουάρ και μία τετράγωνη με κουμπί στο ύψος του στήθους.
Company info Η
Billabong ξεκίνησε το 1969 δημιουργώντας ρούχα για τους λάτρεις του βουνού και της θάλασσας σε όλο τον κόσμο, συνδυάζοντας την εφαρμογή, την πρακτικότητα, και την μόδα.
Η
Billabong έχει αναγνωριστεί ως η κορυφαία μάρκα ρούχων για την νεολαία σχετικά με τις αθλητικές δραστηριότητες.
Στόχος τους η έμπνευση και η πρόοδος της νεολαίας καθώς εξελίσσεται ο κόσμος γύρω μας.
• Πρόσθετα χαρακτηριστικά>
• Ύφασμα>100% Πολυεστέρας
• Μέγεθος>Extra large
• Χρώμα>Πολύχρωμο (Clay)
• Φροντίδα>Ακολουθήστε τις οδηγίες που αναγράφονται στο ειδικό ταμπελάκι
Τα προϊόντα των κατηγοριών Αθλητικά, Βρεφικά - Παιδικά, Ενδυση Υπόδηση πωλούνται από την εταιρεία Electronic Shopping Greece ΑΕ σε συνεργασία με το site Plus4u.gr. Η υποστήριξη μετά την πώληση και οι εγγυήσεις των προϊόντων αυτών παρέχονται από την ίδια εταιρεία μέσα από το site www.plus4u.gr και το τηλεφωνικό κέντρο 211 2000 700.
Μπορείτε να συνδυάσετε τα προϊόντα αυτά με τα υπόλοιπα προϊόντα του e-shop.gr και να τα παραλάβετε μαζί ώστε να μειώσετε τα έξοδα αποστολής. Μπορείτε επίσης να παραλάβετε από οποιοδήποτε eshop point με μηδενικά έξοδα αποστολής ανεξαρτήτως ύψους παραγγελίας!