To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
Αρχική > Ήχος - Εικόνα > Καλώδια Ηχου - Εικόνας > EQUIP 255411 LC/LC FIBER OPTIC PATCH CABLE OM3 1.0M
 
 
 
   
 
equip 255411 lc lc fiber optic patch cable om3 10m photo

equip 255411 lc lc fiber optic patch cable om3 10m photo


EQUIP 255411 LC/LC FIBER OPTIC PATCH CABLE OM3 1.0M

PER.760505        
ΚατηγορίαΚΑΛΩΔΙΟ ΗΧΟΥ-ΕΙΚΟΝΑΣ
EQUIP στην κατηγορία ΚΑΛΩΔΙΟ ΗΧΟΥ-ΕΙΚΟΝΑΣ
ΥποκατηγορίαFIBER OPTIC
Δείτε περισσότερα στην Κεντρική σελίδα Καλωδίων Ηχου - Εικόνας
Διαθεσιμότητα: Αμεσα διαθέσιμο για online παραγγελία / Διαθεσιμότητα καταστημάτων Αθήνας - Θεσσαλονίκης
Χωρίς έξοδα αποστολής για παραλαβή από οποιοδήποτε eshop point!
μόνο7.80 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist

Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

Αναζήτηση στην κατηγορία ΚΑΛΩΔΙΟ ΗΧΟΥ-ΕΙΚΟΝΑΣ

Last viewed
EQUIP 255411 LC/LC FIBER OPTIC PATCH CABLE OM3 1.0M (PER.760505)
equip 255411 lc lc fiber optic patch cable om3 10m photo
Αμεσα διαθέσιμο για online παραγγελία
Διαθεσιμότητα καταστημάτων Αθήνας - Θεσσαλονίκης
Wishlist
Share
7.80
Περιγραφή
Αξιολόγηση
Σχετικά
Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
Βαθμολογία    
email    
Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
EQUIP 255411 LC/LC FIBER OPTIC PATCH CABLE OM3 1.0M PER.760505 PER.760505 EQUIP EQUIP ΚΑΛΩΔΙΟ ΗΧΟΥ-ΕΙΚΟΝΑΣ
7.80
10 1 1


x
Υπολογιστές
Ήχος - Εικόνα
Τηλεπικοινωνίες
Λευκές συσκευές
Ηλεκτρικές συσκευές
Εργαλεία
Μουσικά όργανα
Security
Ηλεκτρονικά παιχνίδια
Gadgets & Παιχνίδια
Είδη γραφείου
Βιβλία
Ταινίες DVD - Blu Ray
Αθλητικά είδη
Βρεφικά - Παιδικά
    Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials
Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης, την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Δείτε τους ανανεωμένους όρους χρήσης για την προστασία δεδομένων και τα cookies.
Πληροφορίες Ρυθμίσεις Απόρριψη Αποδοχή