To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
Αρχική > Υπολογιστές > LAN Accessories > EQUIP 156144 SC-APC COUPLER SINGLEMODE WHITE
 
 
 
   
 
equip 156144 sc apc coupler singlemode white photo

equip 156144 sc apc coupler singlemode white photo


EQUIP 156144 SC-APC COUPLER SINGLEMODE WHITE

PER.759973        
ΚατηγορίαACCESSORIES
EQUIP στην κατηγορία ACCESSORIES
ΥποκατηγορίαLAN
Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας σε 4-7 εργάσιμες ημέρες
Χωρίς έξοδα αποστολής για παραλαβή από οποιοδήποτε eshop point!
μόνο13.00 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

Ο προσαρμογέας οπτικών ινών Equip / Coupler είναι η βέλτιστη λύση όταν πρέπει να γεφυρώσετε δύο καλώδια fiber patch. Αυτό το προϊόν μπορεί να τοποθετηθεί στον πίνακα επιδιόρθωσης και έτσι μπορείτε να το εγκαταστήσετε με το υπάρχον σύστημα καλωδίωσης σταθερά. Επιπλέον, το κάλυμμα προστασίας απο σκόνη προστατεύει τη σύνδεση από ζημιές και έτσι αυξάνει την ανθεκτικότητα.

  • Τύπος: SC APC.
  • Mode: Single-mode simplex.

  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Last viewed
    EQUIP 156144 SC-APC COUPLER SINGLEMODE WHITE (PER.759973)
    equip 156144 sc apc coupler singlemode white photo
    Κατόπιν παραγγελίας σε 4-7 εργάσιμες ημέρες
    Wishlist
    Share
    13.00
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά
    Κατηγορία: ACCESSORIES
    EQUIP στην κατηγορία ACCESSORIES

    Ο προσαρμογέας οπτικών ινών Equip / Coupler είναι η βέλτιστη λύση όταν πρέπει να γεφυρώσετε δύο καλώδια fiber patch. Αυτό το προϊόν μπορεί να τοποθετηθεί στον πίνακα επιδιόρθωσης και έτσι μπορείτε να το εγκαταστήσετε με το υπάρχον σύστημα καλωδίωσης σταθερά. Επιπλέον, το κάλυμμα προστασίας απο σκόνη προστατεύει τη σύνδεση από ζημιές και έτσι αυξάνει την ανθεκτικότητα.


    Τύπος: SC APC.
    Mode: Single-mode simplex.
    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    EQUIP 156144 SC-APC COUPLER SINGLEMODE WHITE PER.759973 PER.759973 EQUIP EQUIP ACCESSORIES Κατηγορία: ACCESSORIES •EQUIP στην κατηγορία ACCESSORIES Ο προσαρμογέας οπτικών ινών Equip / Coupler είναι η βέλτιστη λύση όταν πρέπει να γεφυρώσετε δύο καλώδια fiber patch. Αυτό το προϊόν μπορεί να τοποθετηθεί στον πίνακα επιδιόρθωσης και έτσι μπορείτε να το εγκαταστήσετε με το υπάρχον σύστημα καλωδίωσης σταθερά. Επιπλέον, το κάλυμμα προστασίας απο σκόνη προστατεύει τη σύνδεση από ζημιές και έτσι αυξάνει την ανθεκτικότητα. • Τύπος: SC APC.• Mode: Single-mode simplex.
    13.00
    10 1 1


    x
    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Λευκές συσκευές
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Μουσικά όργανα
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
    Αθλητικά είδη
    Βρεφικά - Παιδικά
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials
    Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης, την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Δείτε τους ανανεωμένους όρους χρήσης για την προστασία δεδομένων και τα cookies.
    Πληροφορίες Ρυθμίσεις Απόρριψη Αποδοχή