Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. Πληροφορίες     OK
To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
> > > TP-LINK TL-SG2424P 24-PORT GIGABIT POE+ SMART SWITCH
 
 
 
   
 
tp link tl sg2424p 24 port gigabit poe smart switch photo
tp link tl sg2424p 24 port gigabit poe smart switch photo


TP-LINK TL-SG2424P 24-PORT GIGABIT POE+ SMART SWITCH

PER.612704          
ΚατηγορίαSWITCH
TP-LINK στην κατηγορία SWITCH
Υποκατηγορία24 PORTS
Διαθεσιμότητα: Αμεσα διαθέσιμο για online παραγγελία / Διαθεσιμότητα καταστημάτων Αθήνας - Θεσσαλονίκης
Δωρεάν αποστολή σε όλες τις μεγάλες πόλεις της Ελλάδας!
μόνο375.66 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

Το TL-SG2424P παρέχει 24 θύρες 10/100/1000 Mbps που υποστηρίζει 802.3at/af-compliant PoE, με συνολική παροχή ρεύματος PoE έως 180W, ισχυρό και αρκετά ευέλικτο για τους χρήστες να αναπτύξουν ασύρματα σημεία πρόσβασης ή κάμερες παρακολούθησης IP-based δίκτυο . Ο διακόπτης έρχεται επίσης εξοπλισμένος με 4 υποδοχές combo SFP, επεκτείνοντας το δίκτυό σας ευέλικτα. Επιπλέον, παρέχει υψηλή απόδοση, QoS σε επίπεδο επιχείρησης, χρήσιμες στρατηγικές ασφάλειας και πλούσιες δυνατότητες διαχείρισης. Με όλα αυτά τα προηγμένα χαρακτηριστικά, το Switch Gigabit Smart PoE είναι μια ιδανική επιλογή για τις μικρές και μεσαίες επιχειρήσεις.

  • Πρότυπα και Πρωτόκολλα: IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1p.
  • Υποδοχές: 24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports,(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX),4 Combo 100/1000Mbps SFP Slots.
  • Μέσων Ενημέρωσης: 10BASE-T: UTP κατηγορίας 3, 4, 5 καλώδιο (μέγιστο 100 μέτρα), 100BASE-TX/1000Base-T: UTP κατηγορίας 5, 5e ή πάνω από το καλώδιο (μέγιστο 100 μέτρα), 100BASE-FX: MMF, SMF, 1000BASE-X: MMF, SMF.
  • PoE Θύρες (RJ45): Standard: 802.3at/af compliant,PoE Ports: 24 Ports,Power Supply: 180W.
  • Ανεμιστήρες: 3.
  • Διαστάσεις ( W x D x H ): 440 x 330 x 44 mm.
  • Εύρος ζώνης / βασικής μονάδας: 48Gbps.
  • MAC Address Table: 8K.
  • Πακέτο προώθησης: 35.7Mpps.
  • Jumbo Frame: 10240 Bytes.
  • L2 χαρακτηριστικά: IGMP Snooping V1/V2/V3,802.3ad LACP (Έως 6 ομάδες συνάθροισης, που περιέχει 4 θύρες ανά ομάδα),Spanning Tree STP/RSTP/MSTP,LLDP, LLDP-Med,BPDU Filtering/Guard,TC/Root Protect,Loop back detection,802.3x Flow Control.
  • VLAN: Υποστηρίζει έως 512 VLANs ταυτόχρονα (από 4K VLANIDs).
  • Λίστα Ελέγχου Πρόσβασης: L2~L4 φιλτράρισμα πακέτων με βάση την προέλευση και τον προορισμό τη διεύθυνση MAC, διεύθυνση IP, TCP/UDP ports,Time Range Based.
  • Ασφάλεια: SSH v1/v2,SSL v2/v3/TLSv1,υποδοχή ασφαλείας, Broadcast / Multicast / Άγνωστη-unicast Ελέγχου Storm.
  • Διαχείριση: Βασίζεται στο Web GUI και CLI διαχείρισης, SNMP v1/v2c/v3, συμβατή με τη δημόσια MIB, και TP-LINK ιδιωτικά τους MIB, RMON (1, 2, 3, 9 ομάδες), DHCP / BOOTP πελάτη, DHCP Filtering, Παρακολούθηση CPU, Λιμάνι Mirroring, Ρύθμιση ώρας: SNTP, Firmware Upgrade: TFTP & Web, Σύστημα Διάγνωση: VCT, SYSLOG & Δημοσίων MIBS.
  • Απαιτήσεις συστήματος: Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista, Windows 7 or Windows 8, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux.
  • Εγγύηση: 1 χρόνο. DOA 7 ημερών

  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Αναζήτηση στην κατηγορία SWITCH

    Last viewed
    TP-LINK TL-SG2424P 24-PORT GIGABIT POE+ SMART SWITCH (PER.612704)
    tp link tl sg2424p 24 port gigabit poe smart switch photo
    Αμεσα διαθέσιμο για online παραγγελία
    Διαθεσιμότητα καταστημάτων Αθήνας - Θεσσαλονίκης
    Wishlist
    Share
    375.66
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά

    Το TL-SG2424P παρέχει 24 θύρες 10/100/1000 Mbps που υποστηρίζει 802.3at/af-compliant PoE, με συνολική παροχή ρεύματος PoE έως 180W, ισχυρό και αρκετά ευέλικτο για τους χρήστες να αναπτύξουν ασύρματα σημεία πρόσβασης ή κάμερες παρακολούθησης IP-based δίκτυο . Ο διακόπτης έρχεται επίσης εξοπλισμένος με 4 υποδοχές combo SFP, επεκτείνοντας το δίκτυό σας ευέλικτα. Επιπλέον, παρέχει υψηλή απόδοση, QoS σε επίπεδο επιχείρησης, χρήσιμες στρατηγικές ασφάλειας και πλούσιες δυνατότητες διαχείρισης. Με όλα αυτά τα προηγμένα χαρακτηριστικά, το Switch Gigabit Smart PoE είναι μια ιδανική επιλογή για τις μικρές και μεσαίες επιχειρήσεις.


    • Πρότυπα και Πρωτόκολλα:
    IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p.
    • Υποδοχές:
    24 10/100/1000Mbps RJ45 Ports, (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX), 4 Combo 100/1000Mbps SFP Slots.
    • Μέσων Ενημέρωσης:
    10BASE-T: UTP κατηγορίας 3, 4, 5 καλώδιο (μέγιστο 100 μέτρα), 100BASE-TX/1000Base-T: UTP κατηγορίας 5, 5e ή πάνω από το καλώδιο (μέγιστο 100 μέτρα), 100BASE-FX: MMF, SMF, 1000BASE-X: MMF, SMF.
    • PoE Θύρες (RJ45):
    Standard: 802.3at/af compliant, PoE Ports: 24 Ports, Power Supply: 180W.
    • Ανεμιστήρες:
    3.
    • Διαστάσεις ( W x D x H ):
    440 x 330 x 44 mm.
    • Εύρος ζώνης / βασικής μονάδας:
    48Gbps.
    • MAC Address Table:
    8K.
    • Πακέτο προώθησης:
    35.7Mpps.
    • Jumbo Frame:
    10240 Bytes.
    • L2 χαρακτηριστικά:
    IGMP Snooping V1/V2/V3, 802.3ad LACP (Έως 6 ομάδες συνάθροισης, που περιέχει 4 θύρες ανά ομάδα), Spanning Tree STP/RSTP/MSTP, LLDP, LLDP-Med, BPDU Filtering/Guard, TC/Root Protect, Loop back detection, 802.3x Flow Control.
    • VLAN:
    Υποστηρίζει έως 512 VLANs ταυτόχρονα (από 4K VLANIDs).
    • Λίστα Ελέγχου Πρόσβασης:
    L2~L4 φιλτράρισμα πακέτων με βάση την προέλευση και τον προορισμό τη διεύθυνση MAC, διεύθυνση IP, TCP/UDP ports, Time Range Based.
    • Ασφάλεια:
    SSH v1/v2, SSL v2/v3/TLSv1, υποδοχή ασφαλείας, Broadcast / Multicast / Άγνωστη-unicast Ελέγχου Storm.
    • Διαχείριση:
    Βασίζεται στο Web GUI και CLI διαχείρισης, SNMP v1/v2c/v3, συμβατή με τη δημόσια MIB, και TP-LINK ιδιωτικά τους MIB, RMON (1, 2, 3, 9 ομάδες), DHCP / BOOTP πελάτη, DHCP Filtering, Παρακολούθηση CPU, Λιμάνι Mirroring, Ρύθμιση ώρας: SNTP, Firmware Upgrade: TFTP & Web, Σύστημα Διάγνωση: VCT, SYSLOG & Δημοσίων MIBS.
    • Απαιτήσεις συστήματος:
    Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista, Windows 7 or Windows 8, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux.
    • Εγγύηση:
    1 χρόνο. DOA 7 ημερών
    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    TP-LINK TL-SG2424P 24-PORT GIGABIT POE+ SMART SWITCH PER.612704 TP-LINK TP-LINK SWITCH 6935364021399
    375.66 SWITCH


    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials