Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. Πληροφορίες     OK
To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
> > > TP-LINK T2600G-52TS (TL-SG3452) JETSTREAM 48-PORT GIGABIT L2 MANAGED SWITCH WITH 4 SFP SLOTS
 
 
 
   
 
tp link t2600g 52ts tl sg3452 jetstream 48 port gigabit l2 managed switch with 4 sfp slots photo
tp link t2600g 52ts tl sg3452 jetstream 48 port gigabit l2 managed switch with 4 sfp slots photo


TP-LINK T2600G-52TS (TL-SG3452) JETSTREAM 48-PORT GIGABIT L2 MANAGED SWITCH WITH 4 SFP SLOTS

PER.612813          
ΚατηγορίαSWITCH
TP-LINK στην κατηγορία SWITCH
Υποκατηγορία48 PORTS
Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας σε 4-7 εργάσιμες ημέρες
Δωρεάν αποστολή σε όλες τις μεγάλες πόλεις της Ελλάδας!
μόνο503.96 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

Το TP-LINK JetStream Gigabit L2 managened switch T2600G-52TS προσφέρει 48 10/100 / 1000Mbps ports και 4 Gigabit SFP Slots. Παρέχει υψηλή απόδοση, ισχυρές L2 και L2+ δυνατότητες όπως στατική δρομολόγηση, QoS σε επίπεδο επιχείρησης και άλλες προηγμένες στρατηγικές ασφαλείας.

  • Προτόκολα: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
  • Interfaces: 48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX), 4 1000Mbps SFP Slots, 1 RJ45 Console Port, 1 Micro-USB Console Port
  • Network Media: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m), 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m), 1000BASE-X: MMF, SMF
  • Fan Quantity: Fanless
  • Power Supply: 100~240VAC, 50/60Hz
  • Διαστάσεις (W X D X H): 17.32 * 8.7 * 1.73 in. (440 * 220 * 44 mm)
  • Power Consumption: Maximum: 33.52W (220V/50Hz)
  • Bandwidth/Backplane: 104Gbps
  • Packet Forwarding Rate: 77.4Mpps
  • MAC Address Table: 16k
  • Jumbo Frame: 9216 Bytes
  • Management: Web-based GUI and CLI management, SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs, RMON (1, 2, 3, 9 groups), sFlow, PPPoE Circuit ID, DHCP Relay, DHCP Server, DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82, Dual Image, CPU Monitoring, Port Mirroring, Time Setting: SNTP, Integrated NDP/NTDP feature, Firmware Upgrade: TFTP & Web, System Diagnose: VCT, SYSLOG & Public MIBS, Password Recovery.
  • Security: IP-MAC-Port-VID Binding, AAA, 802.1x and Radius Authentication, DoS Defend, Dynamic ARP inspection (DAI), SSH v1/v2, SSL v3/TLSv1, Port Security, Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
  • VLAN: Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs), Port/ MAC/Protocol-based/Private VLAN, GARP/GVRP
  • System Requirements: Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista or Windows 7/8, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux.
  • Εγγύηση: 2 χρόνια. DOA 7 ημερών

  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Αναζήτηση στην κατηγορία SWITCH

    Last viewed
    TP-LINK T2600G-52TS (TL-SG3452) JETSTREAM 48-PORT GIGABIT L2 MANAGED SWITCH WITH 4 SFP SLOTS (PER.612813)
    tp link t2600g 52ts tl sg3452 jetstream 48 port gigabit l2 managed switch with 4 sfp slots photo
    Κατόπιν παραγγελίας σε 4-7 εργάσιμες ημέρες
    Wishlist
    Share
    503.96
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά

    Το TP-LINK JetStream Gigabit L2 managened switch T2600G-52TS προσφέρει 48 10/100 / 1000Mbps ports και 4 Gigabit SFP Slots. Παρέχει υψηλή απόδοση, ισχυρές L2 και L2+ δυνατότητες όπως στατική δρομολόγηση, QoS σε επίπεδο επιχείρησης και άλλες προηγμένες στρατηγικές ασφαλείας.


    Προτόκολα: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
    Interfaces: 48 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX), 4 1000Mbps SFP Slots, 1 RJ45 Console Port, 1 Micro-USB Console Port
    Network Media: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m), 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m), 1000BASE-X: MMF, SMF
    Fan Quantity: Fanless
    Power Supply: 100~240VAC, 50/60Hz
    Διαστάσεις (W X D X H): 17.32 * 8.7 * 1.73 in. (440 * 220 * 44 mm)
    Power Consumption: Maximum: 33.52W (220V/50Hz)
    Bandwidth/Backplane: 104Gbps
    Packet Forwarding Rate: 77.4Mpps
    MAC Address Table: 16k
    Jumbo Frame: 9216 Bytes
    Management: Web-based GUI and CLI management, SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs, RMON (1, 2, 3, 9 groups), sFlow, PPPoE Circuit ID, DHCP Relay, DHCP Server, DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82, Dual Image, CPU Monitoring, Port Mirroring, Time Setting: SNTP, Integrated NDP/NTDP feature, Firmware Upgrade: TFTP & Web, System Diagnose: VCT, SYSLOG & Public MIBS, Password Recovery.
    Security: IP-MAC-Port-VID Binding, AAA, 802.1x and Radius Authentication, DoS Defend, Dynamic ARP inspection (DAI), SSH v1/v2, SSL v3/TLSv1, Port Security, Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
    VLAN: Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs), Port/ MAC/Protocol-based/Private VLAN, GARP/GVRP
    System Requirements: Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista or Windows 7/8, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux.
    Εγγύηση: 2 χρόνια. DOA 7 ημερών
    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    TP-LINK T2600G-52TS (TL-SG3452) JETSTREAM 48-PORT GIGABIT L2 MANAGED SWITCH WITH 4 SFP SLOTS PER.612813 TP-LINK TP-LINK SWITCH
    503.96 SWITCH


    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials