Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. Πληροφορίες     OK
To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
> > > TP-LINK T2600G-28TS (TL-SG3424) JETSTREAM 24-PORT GIGABIT L2 MANAGED SWITCH WITH 4 SFP SLOTS
 
 
 
   
 
tp link t2600g 28ts tl sg3424 jetstream 24 port gigabit l2 managed switch with 4 sfp slots photo
tp link t2600g 28ts tl sg3424 jetstream 24 port gigabit l2 managed switch with 4 sfp slots photo


TP-LINK T2600G-28TS (TL-SG3424) JETSTREAM 24-PORT GIGABIT L2 MANAGED SWITCH WITH 4 SFP SLOTS

PER.612814          
ΚατηγορίαSWITCH
TP-LINK στην κατηγορία SWITCH
Υποκατηγορία24 PORTS
Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας σε 4-7 εργάσιμες ημέρες
Δωρεάν αποστολή σε όλες τις μεγάλες πόλεις της Ελλάδας!
μόνο241.85 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

Σχεδιασμένο για ομάδες εργασίας ή και τμήματα, το T2600G-28TS προσφέρει πλήρη γκάμα Layer 2+ δυνατοτήτων διαχείρισης. Παρέχει μέγιστη απόδοση ακριβώς όταν τη χρειάζεστε ενώ μπορεί να τοποθετηθεί σε rack 19''.

Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
  • Πρότυπα: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p.
  • Θύρες: 4 x 1000Mbps SFP slots, 24 x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX), 1 RJ45 Console Port, 1 Micro-USB x Console Port.
  • Network Media: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m), 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m), 1000BASE-X: MMF, SMF.
  • Τροφοδοσία: 100-240VAC, 50/60Hz.
  • Διαστάσεις: 440 x 220 x 44 mm.
  • Bandwidth: 56Gbps.
  • MAC Address Table: 16k.
  • Packet Forwarding Rate: 41.67Mpps.
  • Jumbo Frame: 9216KB.
  • Quality of Service: Support 802.1p CoS/DSCP priority, Support 8 priority queues, Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR, Port/Flow- based Rate Limiting, Voice VLAN.
  • L2 and L2+ Features: Static Routing, DHCP Relay, IGMP Snooping V1/V2/V3, 802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group), Spanning Tree STP/RSTP/MSTP, BPDU Filtering/Guard, TC/Root Protect, Loopback detection, 802.3x Flow Control, L2PT.
  • VLAN: Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs), 802.1Q/ MAC/Protocol-based/Private VLAN, GARP/GVRP.
  • Management: Web-based GUI, Command Line Interface, Telnet, SNMP v1/v2c/v3, RMON (1,2,3,9 group), Dual Image, DHCP Server, DHCP Relay, sFlow, LLDP, LLDP-MED.
  • Περιεχόμενα συσκευασίας: Switch, Power Cord, Quick Installation Guide, Resource CD, Rackmount Kit, Rubber Feet.
  • Θερμοκρασία: Λειτουργίας: 0 ~ 40C. Αποθήκευσης: -40 ~ 70C.
  • Υγρασία: Λειτουργίας: 10%~90%. Αποθήκευσης: 5%~95%.
  • Απαιτήσεις συστήματος: Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista or Windows 7, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux.

  • Ασφάλεια Δικτύων:
  • IP-MAC-Port-VID Binding.
  • IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN.
  • DoS Defence.
  • Dynamic ARP inspection (DAI).
  • SSH v1/v2.
  • SSL v2/v3/TLSv1.
  • Port Security.
  • Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control.
  • Εγγύηση: 5 Χρόνια. DOA 7 ημερών

  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Αναζήτηση στην κατηγορία SWITCH

    Last viewed
    TP-LINK T2600G-28TS (TL-SG3424) JETSTREAM 24-PORT GIGABIT L2 MANAGED SWITCH WITH 4 SFP SLOTS (PER.612814)
    tp link t2600g 28ts tl sg3424 jetstream 24 port gigabit l2 managed switch with 4 sfp slots photo
    Κατόπιν παραγγελίας σε 4-7 εργάσιμες ημέρες
    Wishlist
    Share
    241.85
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά

    Σχεδιασμένο για ομάδες εργασίας ή και τμήματα, το T2600G-28TS προσφέρει πλήρη γκάμα Layer 2+ δυνατοτήτων διαχείρισης. Παρέχει μέγιστη απόδοση ακριβώς όταν τη χρειάζεστε ενώ μπορεί να τοποθετηθεί σε rack 19''.

    Τεχνικά Χαρακτηριστικά:

    Πρότυπα: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p.
    Θύρες: 4 x 1000Mbps SFP slots, 24 x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX), 1 RJ45 Console Port, 1 Micro-USB x Console Port.
    Network Media: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m), 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m), 1000BASE-X: MMF, SMF.
    Τροφοδοσία: 100-240VAC, 50/60Hz.
    Διαστάσεις: 440 x 220 x 44 mm.
    Bandwidth: 56Gbps.
    MAC Address Table: 16k.
    Packet Forwarding Rate: 41.67Mpps.
    Jumbo Frame: 9216KB.
    Quality of Service: Support 802.1p CoS/DSCP priority, Support 8 priority queues, Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR, Port/Flow- based Rate Limiting, Voice VLAN.
    L2 and L2+ Features: Static Routing, DHCP Relay, IGMP Snooping V1/V2/V3, 802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group), Spanning Tree STP/RSTP/MSTP, BPDU Filtering/Guard, TC/Root Protect, Loopback detection, 802.3x Flow Control, L2PT.
    VLAN: Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs), 802.1Q/ MAC/Protocol-based/Private VLAN, GARP/GVRP.
    Management: Web-based GUI, Command Line Interface, Telnet, SNMP v1/v2c/v3, RMON (1, 2, 3, 9 group), Dual Image, DHCP Server, DHCP Relay, sFlow, LLDP, LLDP-MED.
    Περιεχόμενα συσκευασίας: Switch, Power Cord, Quick Installation Guide, Resource CD, Rackmount Kit, Rubber Feet.
    Θερμοκρασία: Λειτουργίας: 0 ~ 40C. Αποθήκευσης: -40 ~ 70C.
    Υγρασία: Λειτουργίας: 10%~90%. Αποθήκευσης: 5%~95%.
    Απαιτήσεις συστήματος: Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista or Windows 7, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux.
    Ασφάλεια Δικτύων:

    • IP-MAC-Port-VID Binding.
    • IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius, Guest VLAN.
    • DoS Defence.
    • Dynamic ARP inspection (DAI).
    • SSH v1/v2.
    • SSL v2/v3/TLSv1.
    • Port Security.
    • Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control.
    Εγγύηση: 5 Χρόνια. DOA 7 ημερών
    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    TP-LINK T2600G-28TS (TL-SG3424) JETSTREAM 24-PORT GIGABIT L2 MANAGED SWITCH WITH 4 SFP SLOTS PER.612814 TP-LINK TP-LINK SWITCH
    241.85 SWITCH


    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials