Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. Πληροφορίες     OK
To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
> > > TP-LINK T1600G-28TS (TL-SG2424) JETSTREAM 24-PORT GIGABIT SMART SWITCH WITH 4 SFP SLOTS
 
 
 
   
 
tp link t1600g 28ts tl sg2424 jetstream 24 port gigabit smart switch with 4 sfp slots photo
tp link t1600g 28ts tl sg2424 jetstream 24 port gigabit smart switch with 4 sfp slots photo


TP-LINK T1600G-28TS (TL-SG2424) JETSTREAM 24-PORT GIGABIT SMART SWITCH WITH 4 SFP SLOTS

PER.612815          
ΚατηγορίαSWITCH
TP-LINK στην κατηγορία SWITCH
Υποκατηγορία24 PORTS
Διαθεσιμότητα: Αμεσα διαθέσιμο για online παραγγελία / Διαθεσιμότητα καταστημάτων Αθήνας - Θεσσαλονίκης
Δωρεάν αποστολή σε όλες τις μεγάλες πόλεις της Ελλάδας!
μόνο171.26 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

Σχεδιασμένο για ομάδες εργασίας ή και τμήματα, το T1600G-28TS προσφέρει πλήρη γκάμα Layer 2 δυνατοτήτων διαχείρισης. Παρέχει μέγιστη απόδοση ακριβώς όταν τη χρειάζεστε ενώ μπορεί να τοποθετηθεί σε rack 19''.

Τεχνικά Χαρακτηριστικά:
  • Πρότυπα: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p.
  • Θύρες: 4 x 1000Mbps SFP slots, 24 x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX).
  • Network Media: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m), 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m), 1000BASE-X: MMF, SMF.
  • Τροφοδοσία: 100-240VAC, 50/60Hz.
  • Διαστάσεις: 440 x 180 x 44 mm.
  • Bandwidth: 48Gbps.
  • MAC Address Table: 8k.
  • Packet Forwarding Rate: 35.7Mpps.
  • Jumbo Frame: 10240KB.
  • Quality of Service: Support 802.1p CoS/DSCP priority, Support 8 priority queues, Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR, Port/Flow- based Rate Limiting, Voice VLAN.
  • L2 Features: IGMP Snooping V1/V2/V3, 802.3ad LACP(Up to 6 aggregation groups, containing 4 ports per group), Spanning Tree STP/RSTP/MSTP, BPDU Filtering/Guard, TC/Root Protect, Loop back detection, 802.3x Flow Control.
  • VLAN: Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs).
  • Management: Web-based GUI, Command Line Interface, Telnet, SNMP v1/v2c/v3, RMON (1,2,3,9 group).
  • Περιεχόμενα συσκευασίας: Switch, Power Cord, Quick Installation Guide, Resource CD, Rackmount Kit, Rubber Feet.
  • Θερμοκρασία: Λειτουργίας: 0 ~ 40C. Αποθήκευσης: -40 ~ 70C.
  • Υγρασία: Λειτουργίας: 10%~90%. Αποθήκευσης: 5%~95%.
  • Απαιτήσεις συστήματος: Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista or Windows 7, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux.

  • Ασφάλεια Δικτύων:
  • SSH v1/v2.
  • SSL v2/v3/TLSv1.
  • Port Security.
  • Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control.
  • Εγγύηση: 5 Χρόνια. DOA 7 ημερών

  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Αναζήτηση στην κατηγορία SWITCH

    Last viewed
    TP-LINK T1600G-28TS (TL-SG2424) JETSTREAM 24-PORT GIGABIT SMART SWITCH WITH 4 SFP SLOTS (PER.612815)
    tp link t1600g 28ts tl sg2424 jetstream 24 port gigabit smart switch with 4 sfp slots photo
    Αμεσα διαθέσιμο για online παραγγελία
    Διαθεσιμότητα καταστημάτων Αθήνας - Θεσσαλονίκης
    Wishlist
    Share
    171.26
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά

    Σχεδιασμένο για ομάδες εργασίας ή και τμήματα, το T1600G-28TS προσφέρει πλήρη γκάμα Layer 2 δυνατοτήτων διαχείρισης. Παρέχει μέγιστη απόδοση ακριβώς όταν τη χρειάζεστε ενώ μπορεί να τοποθετηθεί σε rack 19''.

    Τεχνικά Χαρακτηριστικά:

    Πρότυπα: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p.
    Θύρες: 4 x 1000Mbps SFP slots, 24 x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX).
    Network Media: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m), 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m), 1000BASE-X: MMF, SMF.
    Τροφοδοσία: 100-240VAC, 50/60Hz.
    Διαστάσεις: 440 x 180 x 44 mm.
    Bandwidth: 48Gbps.
    MAC Address Table: 8k.
    Packet Forwarding Rate: 35.7Mpps.
    Jumbo Frame: 10240KB.
    Quality of Service: Support 802.1p CoS/DSCP priority, Support 8 priority queues, Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR, Port/Flow- based Rate Limiting, Voice VLAN.
    L2 Features: IGMP Snooping V1/V2/V3, 802.3ad LACP(Up to 6 aggregation groups, containing 4 ports per group), Spanning Tree STP/RSTP/MSTP, BPDU Filtering/Guard, TC/Root Protect, Loop back detection, 802.3x Flow Control.
    VLAN: Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs).
    Management: Web-based GUI, Command Line Interface, Telnet, SNMP v1/v2c/v3, RMON (1, 2, 3, 9 group).
    Περιεχόμενα συσκευασίας: Switch, Power Cord, Quick Installation Guide, Resource CD, Rackmount Kit, Rubber Feet.
    Θερμοκρασία: Λειτουργίας: 0 ~ 40C. Αποθήκευσης: -40 ~ 70C.
    Υγρασία: Λειτουργίας: 10%~90%. Αποθήκευσης: 5%~95%.
    Απαιτήσεις συστήματος: Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista or Windows 7, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux.
    Ασφάλεια Δικτύων:

    • SSH v1/v2.
    • SSL v2/v3/TLSv1.
    • Port Security.
    • Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control.
    Εγγύηση: 5 Χρόνια. DOA 7 ημερών
    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    TP-LINK T1600G-28TS (TL-SG2424) JETSTREAM 24-PORT GIGABIT SMART SWITCH WITH 4 SFP SLOTS PER.612815 TP-LINK TP-LINK SWITCH
    171.26 SWITCH


    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials