Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. Πληροφορίες     OK
To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
> TP-LINK MC112CS WDM FAST ETHERNET MEDIA CONVERTER SINGLE MODE SC 100BASE-FX
 
 
 
   
 
tp link mc112cs wdm fast ethernet media converter single mode sc 100base fx photo
tp link mc112cs wdm fast ethernet media converter single mode sc 100base fx photo


tp link mc112cs wdm fast ethernet media converter single mode sc 100base fx extra photo 1 

TP-LINK MC112CS WDM FAST ETHERNET MEDIA CONVERTER SINGLE MODE SC 100BASE-FX

PER.612558          
ΚατηγορίαACCESSORIES
TP-LINK στην κατηγορία ACCESSORIES
ΥποκατηγορίαSWITCH
Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας σε 2-3 εργάσιμες ημέρες
Χωρίς έξοδα αποστολής για παραλαβή από οποιοδήποτε eshop point!
μόνο42.82 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

Το MC112CS είναι ένας μετατροπέας μέσων επικοινωνίας με στόχο τη μετατροπή 1000BASE-FX ινών σε 1000Base-TX χαλκού ή και το αντίστροφο. Σχεδιασμένο με βάση τα πρότυπα IIEEE 802.3u 10/100Base-TX και 100Base-FX, το MC112CS έχει σχεδιαστεί για χρήση με το single-mode καλώδιο οπτικών ινών χρησιμοποιώντας την υποδοχή SC-Type. Το MC112CS υποστηρίζει προδιαγραφή λέιζερ βραχέων κυμάτων (LX) σε πλήρη ταχύτητα ρυθμού προώθησης σήματος. Λειτουργεί στα 1310nm για τη μετάδοση και στα 1550nm για την λήψη δεδομένων. Άλλα χαρακτηριστικά αυτής της ενότητας περιλαμβάνουν τη δυνατότητα να χρησιμοποιηθεί ως stand alone συσκευή (δεν απαιτείται σασί) ή με 19 ιντσών rack TP-Link. Το MC112CS εκπέμπει σε εκτεταμένες αποστάσεις οπτικών ινών που χρησιμοποιούν single- mode ίνα έως και 20 χιλιομέτρων.

Τεχνικά χαρακτηριστικά:

  • Πρότυπα και Πρωτόκολλα: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x.
  • Βασικές Λειτουργίες: Υιοθετεί την τεχνολογία WDM, Παρέχει καταστάσεις ημιαμφίδρομης/αμφίδρομης μεταφορά δεδομένων για FX θύρα, Αυτόματη διακύμανση ταχύτητας σε 10/100Mbps και αυτόματο MID/MID-X για TX θύρα, Επεκτείνει την απόσταση ινών έως 20km.
  • Θύρες Επικοινωνίας: 1 x 100M SC port, 1 x 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX).
  • WDM TX: 1310nm.
  • WDM RX: 1550nm.
  • Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m), EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m).
  • Network Media 100BASE-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m), EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m).
  • Network Media 100BASE-FX: Single-mode Fiber.
  • Ενδείξεις LED: PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD.
  • Πιστοποιήσεις: FCC, CE.
  • Τροφοδοσία: Εξωτερικό τροφοδοτικό, 9V/0.6A.
  • Διαστάσεις: 94.5 x 73.0 x 27.0 mm
  • Συνθήκες λειτουργίας: Θερμοκρασία: 0?~70?, Υγρασία: 10%~90% non-condensing.
  • Συνθήκες αποθήκευσης: Θερμοκρασία: -40?~70?, Υγρασία: 5%~90% non-condensing.
  • Πιστοποιήσεις: FCC, CE.
  • Εγγύηση: 3 χρόνια. DOA 7 ημερών


  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Last viewed
    TP-LINK MC112CS WDM FAST ETHERNET MEDIA CONVERTER SINGLE MODE SC 100BASE-FX (PER.612558)
    tp link mc112cs wdm fast ethernet media converter single mode sc 100base fx photo
    tp link mc112cs wdm fast ethernet media converter single mode sc 100base fx extra photo 1 
    Κατόπιν παραγγελίας σε 2-3 εργάσιμες ημέρες
    Wishlist
    Share
    42.82
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά

    Το MC112CS είναι ένας μετατροπέας μέσων επικοινωνίας με στόχο τη μετατροπή 1000BASE-FX ινών σε 1000Base-TX χαλκού ή και το αντίστροφο. Σχεδιασμένο με βάση τα πρότυπα IIEEE 802.3u 10/100Base-TX και 100Base-FX, το MC112CS έχει σχεδιαστεί για χρήση με το single-mode καλώδιο οπτικών ινών χρησιμοποιώντας την υποδοχή SC-Type. Το MC112CS υποστηρίζει προδιαγραφή λέιζερ βραχέων κυμάτων (LX) σε πλήρη ταχύτητα ρυθμού προώθησης σήματος. Λειτουργεί στα 1310nm για τη μετάδοση και στα 1550nm για την λήψη δεδομένων. Άλλα χαρακτηριστικά αυτής της ενότητας περιλαμβάνουν τη δυνατότητα να χρησιμοποιηθεί ως stand alone συσκευή (δεν απαιτείται σασί) ή με 19 ιντσών rack TP-Link. Το MC112CS εκπέμπει σε εκτεταμένες αποστάσεις οπτικών ινών που χρησιμοποιούν single- mode ίνα έως και 20 χιλιομέτρων.

    Τεχνικά χαρακτηριστικά:

    Πρότυπα και Πρωτόκολλα: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x.
    Βασικές Λειτουργίες: Υιοθετεί την τεχνολογία WDM, Παρέχει καταστάσεις ημιαμφίδρομης/αμφίδρομης μεταφορά δεδομένων για FX θύρα, Αυτόματη διακύμανση ταχύτητας σε 10/100Mbps και αυτόματο MID/MID-X για TX θύρα, Επεκτείνει την απόσταση ινών έως 20km.
    Θύρες Επικοινωνίας: 1 x 100M SC port, 1 x 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX).
    WDM TX: 1310nm.
    WDM RX: 1550nm.
    Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m), EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m).
    Network Media 100BASE-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m), EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m).
    Network Media 100BASE-FX: Single-mode Fiber.
    Ενδείξεις LED: PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD.
    Πιστοποιήσεις: FCC, CE.
    Τροφοδοσία: Εξωτερικό τροφοδοτικό, 9V/0.6A.
    Διαστάσεις: 94.5 x 73.0 x 27.0 mm
    Συνθήκες λειτουργίας: Θερμοκρασία: 0?~70?, Υγρασία: 10%~90% non-condensing.
    Συνθήκες αποθήκευσης: Θερμοκρασία: -40?~70?, Υγρασία: 5%~90% non-condensing.
    Πιστοποιήσεις: FCC, CE.
    Εγγύηση: 3 χρόνια. DOA 7 ημερών

    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    TP-LINK MC112CS WDM FAST ETHERNET MEDIA CONVERTER SINGLE MODE SC 100BASE-FX PER.612558 TP-LINK TP-LINK ACCESSORIES 6935364030421
    42.82 ACCESSORIES


    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials