Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. Πληροφορίες     OK
To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
> > > NETIS PE6310H 8FE+2 COMBO-PORT GIGABIT ETHERNET SNMP POE SWITCH
 
 
 
   
 
netis pe6310h 8fe 2 combo port gigabit ethernet snmp poe switch photo

netis pe6310h 8fe 2 combo port gigabit ethernet snmp poe switch photo


NETIS PE6310H 8FE+2 COMBO-PORT GIGABIT ETHERNET SNMP POE SWITCH

PER.617573          
ΚατηγορίαSWITCH
NETIS στην κατηγορία SWITCH
Υποκατηγορία10 PORTS
Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας σε 4-7 εργάσιμες ημέρες
Δωρεάν αποστολή σε όλες τις μεγάλες πόλεις της Ελλάδας!
μόνο202.11 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

Ο διακόπτης PoE PEE102H του Combo-Port Gigabit Ethernet 8FE +2 προσφέρει μια καλή επιλογή για επέκταση του Οικιακού δικτύου ή δικτύου γραφείων. Είναι συμβατό πλήρως με τα πρότυπα Ethernet IEEE802.3/802.3u/802.3z. Παρέχει 8 θύρες RJ45 10/100Mbps και 2 θύρες SFP Combo 10/100/1000Mbps SFP. Υποστήριξη 4 θυρών Power Over Ethernet(PoE). Μπορεί να ανιχνεύσει και να τροφοδοτήσει αυτόματα με την τεχνολογία IEEE 802.3at/af ενεργοποιημένες συσκευές(PD),όπως AP PoE,τηλέφωνα,κάμερες κ.λπ. Παρέχει επίσης διαχείριση Λειτουργιών,συμπεριλαμβανομένων των 802.1p(QoS),DiffServ(QoS),IGMP Snooping,802.1w(Rapid Spanning Tree),Link Aggregation,802.1q (VLAN),802.1x και άλλα. Είναι ένας τέλειος τρόπος για να επεκτείνετε τη δομή του δικτύου σας.

  • Interface:θύρες Fast Ethernet 8 10/100Mbps,4 θύρες με λειτουργία PoE,2 10/100/1000Mbps TP and SFP shared combo interfaces,SFP(Mini-GBIC)supports1000 Full mode.
  • LED:PWR,SYS,LINK/ACT,Link,PoE,MAX.
  • Τροφοδοσία:100-240 V AC/50-60Hz.
  • PoE Power:75Watts(μέγιστο με PD συνδεδεμένο).
  • Cabling Type:10BASE-T:UTP Cat.3 και επάνω,100 BASE-TX:UTP Cat.5 και επάνω,1000Base-TX:UTP Cat.5 και πάνω,Single-mode or Multi-mode fiber(with SFP connect) for fiber port.
  • Διαστάσεις:440 x 200 x 44 mm.
  • Standard:IEEE 802.3 10Base-T,IEEE 802.3u 100Base-TX,IEEE 802.3ab 1000Base-T,IEEE 802.3x,IEEE 802.3ad,IEEE802.3z,IEEE802.3at,IEEE802.3af,IEEE 802.1p,IEEE 802.1q,IEEE 802.1d,IEEE 802.1w,IEEE 802.1s.
  • Switching Fabric Capacity:5.6 Gbps.
  • MAC Address Table:8K,auto-learning & auto-aging.
  • Transmission Method:Store and Forward.
  • Packet Buffer Memory:4,1 Mbits.
  • Link Aggregation:Cisco ether-Channel(Static Trunk),IEEE 802.3ad LACP(Link Aggregation Control Protocol),Up to8 Trunk groups,Up to 8 ports per trunk group.
  • Spanning Tree Protocol (STP):STP, IEEE 802.1D (Classic Spanning Tree Protocol),RSTP, IEEE 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol),MSTP, IEEE 802.1s(Multiple Spanning Tree Protocol,spanning tree by VLAN),Loopback detection.
  • Multicast:IGMP Snooping V1/V2/V3,Multicast VLAN Registration(MVR).
  • VLAN:IEEE 802.1Q Tag-based VLAN,Up to 4K VLANs groups,out of 4049 VLAN IDs,Q-in-Q tunneling,GVRP protocol for VLAN Management.
  • Flow Control:IEEE 802.3x PAUSE frame Flow Control,Full-Duplex mode,Back-Pressure Flow Control,Half-Duplex mode.
  • Quality of Service (QoS):8 priority queues,Strict priority(SP),Weighted Round Robin(WRR),SP+WRR CoSpolicies,Traffic-policing policies.
  • DHCP:DHCP Snooping,DHCP Relay,DHCP option 82.
  • Security:IEEE 802.1x Port-Based/MAC-Based Authentication,RADIUS/TACACS+users access authentication,Access Control List(ACL),Dynamic ARP inspection,MAC Binding,Broadcast Storm Control.
  • Management:Console/Telnet Command Line Interface,Web,SNMP v1/v2c/v3,SSH v1/v2.
  • Εγγύηση: 2 χρόνια. DOA 7 ημερών

  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Αναζήτηση στην κατηγορία SWITCH

    Last viewed
    NETIS PE6310H 8FE+2 COMBO-PORT GIGABIT ETHERNET SNMP POE SWITCH (PER.617573)
    netis pe6310h 8fe 2 combo port gigabit ethernet snmp poe switch photo
    Κατόπιν παραγγελίας σε 4-7 εργάσιμες ημέρες
    Wishlist
    Share
    202.11
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά

    Ο διακόπτης PoE PEE102H του Combo-Port Gigabit Ethernet 8FE +2 προσφέρει μια καλή επιλογή για επέκταση του Οικιακού δικτύου ή δικτύου γραφείων. Είναι συμβατό πλήρως με τα πρότυπα Ethernet IEEE802.3/802.3u/802.3z. Παρέχει 8 θύρες RJ45 10/100Mbps και 2 θύρες SFP Combo 10/100/1000Mbps SFP. Υποστήριξη 4 θυρών Power Over Ethernet(PoE). Μπορεί να ανιχνεύσει και να τροφοδοτήσει αυτόματα με την τεχνολογία IEEE 802.3at/af ενεργοποιημένες συσκευές(PD), όπως AP PoE, τηλέφωνα, κάμερες κ.λπ. Παρέχει επίσης διαχείριση Λειτουργιών, συμπεριλαμβανομένων των 802.1p(QoS), DiffServ(QoS), IGMP Snooping, 802.1w(Rapid Spanning Tree), Link Aggregation, 802.1q (VLAN), 802.1x και άλλα. Είναι ένας τέλειος τρόπος για να επεκτείνετε τη δομή του δικτύου σας.


    Interface:θύρες Fast Ethernet 8 10/100Mbps, 4 θύρες με λειτουργία PoE, 2 10/100/1000Mbps TP and SFP shared combo interfaces, SFP(Mini-GBIC)supports1000 Full mode.
    LED:PWR, SYS, LINK/ACT, Link, PoE, MAX.
    Τροφοδοσία:100-240 V AC/50-60Hz.
    PoE Power:75Watts(μέγιστο με PD συνδεδεμένο).
    Cabling Type:10BASE-T:UTP Cat.3 και επάνω, 100 BASE-TX:UTP Cat.5 και επάνω, 1000Base-TX:UTP Cat.5 και πάνω, Single-mode or Multi-mode fiber(with SFP connect) for fiber port.
    Διαστάσεις:440 x 200 x 44 mm.
    Standard:IEEE 802.3 10Base-T, IEEE 802.3u 100Base-TX, IEEE 802.3ab 1000Base-T, IEEE 802.3x, IEEE 802.3ad, IEEE802.3z, IEEE802.3at, IEEE802.3af, IEEE 802.1p, IEEE 802.1q, IEEE 802.1d, IEEE 802.1w, IEEE 802.1s.
    Switching Fabric Capacity:5.6 Gbps.
    MAC Address Table:8K, auto-learning & auto-aging.
    Transmission Method:Store and Forward.
    Packet Buffer Memory:4, 1 Mbits.
    Link Aggregation:Cisco ether-Channel(Static Trunk), IEEE 802.3ad LACP(Link Aggregation Control Protocol), Up to8 Trunk groups, Up to 8 ports per trunk group.
    Spanning Tree Protocol (STP):STP, IEEE 802.1D (Classic Spanning Tree Protocol), RSTP, IEEE 802.1w (Rapid Spanning Tree Protocol), MSTP, IEEE 802.1s(Multiple Spanning Tree Protocol, spanning tree by VLAN), Loopback detection.
    Multicast:IGMP Snooping V1/V2/V3, Multicast VLAN Registration(MVR).
    VLAN:IEEE 802.1Q Tag-based VLAN, Up to 4K VLANs groups, out of 4049 VLAN IDs, Q-in-Q tunneling, GVRP protocol for VLAN Management.
    Flow Control:IEEE 802.3x PAUSE frame Flow Control, Full-Duplex mode, Back-Pressure Flow Control, Half-Duplex mode.
    Quality of Service (QoS):8 priority queues, Strict priority(SP), Weighted Round Robin(WRR), SP+WRR CoSpolicies, Traffic-policing policies.
    DHCP:DHCP Snooping, DHCP Relay, DHCP option 82.
    Security:IEEE 802.1x Port-Based/MAC-Based Authentication, RADIUS/TACACS+users access authentication, Access Control List(ACL), Dynamic ARP inspection, MAC Binding, Broadcast Storm Control.
    Management:Console/Telnet Command Line Interface, Web, SNMP v1/v2c/v3, SSH v1/v2.
    Εγγύηση: 2 χρόνια. DOA 7 ημερών
    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    NETIS PE6310H 8FE+2 COMBO-PORT GIGABIT ETHERNET SNMP POE SWITCH PER.617573 NETIS NETIS SWITCH
    202.11 SWITCH


    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Λευκές συσκευές
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Μουσικά όργανα
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials