Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. Πληροφορίες     OK
To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
> > > LEVEL ONE FEU-0511 4 FE + 1 FE MMF SC SWITCH 2KM
 
 
 
   
 
level one feu 0511 4 fe 1 fe mmf sc switch 2km photo
level one feu 0511 4 fe 1 fe mmf sc switch 2km photo


level one feu 0511 4 fe 1 fe mmf sc switch 2km extra photo 1  level one feu 0511 4 fe 1 fe mmf sc switch 2km extra photo 2 

LEVEL ONE FEU-0511 4 FE + 1 FE MMF SC SWITCH 2KM

PER.616967          
ΚατηγορίαSWITCH
LEVEL ONE στην κατηγορία SWITCH
Υποκατηγορία5 PORTS
Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας σε 4-7 εργάσιμες ημέρες
Χωρίς έξοδα αποστολής για παραλαβή από οποιοδήποτε eshop point!
μόνο57.50 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

Το Level One FEU-0511 είναι Switch 4 θυρών 10/100/1000Mbps και 1 θύρα οπτική100BaseFX, το οποίο είναι σχεδιασμένο για εγκαταστάσεις σε μικρά ή μεσαία δίκτυα. Η συσκευή είναι η ιδανική λύση για εγκαταστάσεις με περιορισμένο χώρο. Είναι μια άριστη επιλογή για το δίκτυο σας.

  • 4 x 10/100BASE-TX ports
  • 100Base-FX Multi-mode fiber για συνδέσεις μέχρι και 2km
  • 10/100Mbps-Full/Half-duplex, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX
  • Ο έλεγχος ροής IEEE 802.3x παρέχει προστασία ενάντια στην απώλεια πακέτων για αξιόπιστη μετάδοση δεδομένων
  • Αυτόματος αισθητήρας για τη συνδεσιμότητα ταχύτητας δικτύου
  • Εγγύηση: 2 χρόνια. DOA 7 ημερών

  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Αναζήτηση στην κατηγορία SWITCH

    Last viewed
    LEVEL ONE FEU-0511 4 FE + 1 FE MMF SC SWITCH 2KM (PER.616967)
    level one feu 0511 4 fe 1 fe mmf sc switch 2km photo
    level one feu 0511 4 fe 1 fe mmf sc switch 2km extra photo 1  level one feu 0511 4 fe 1 fe mmf sc switch 2km extra photo 2 
    Κατόπιν παραγγελίας σε 4-7 εργάσιμες ημέρες
    Wishlist
    Share
    57.50
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά

    Το Level One FEU-0511 είναι Switch 4 θυρών 10/100/1000Mbps και 1 θύρα οπτική100BaseFX, το οποίο είναι σχεδιασμένο για εγκαταστάσεις σε μικρά ή μεσαία δίκτυα. Η συσκευή είναι η ιδανική λύση για εγκαταστάσεις με περιορισμένο χώρο. Είναι μια άριστη επιλογή για το δίκτυο σας.


    • 4 x 10/100BASE-TX ports
    • 100Base-FX Multi-mode fiber για συνδέσεις μέχρι και 2km
    • 10/100Mbps-Full/Half-duplex, Auto-Negotiation, Auto-MDI/MDIX
    • Ο έλεγχος ροής IEEE 802.3x παρέχει προστασία ενάντια στην απώλεια πακέτων για αξιόπιστη μετάδοση δεδομένων
    • Αυτόματος αισθητήρας για τη συνδεσιμότητα ταχύτητας δικτύου
    Εγγύηση: 2 χρόνια. DOA 7 ημερών
    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    LEVEL ONE FEU-0511 4 FE + 1 FE MMF SC SWITCH 2KM PER.616967 LEVEL ONE LEVEL ONE SWITCH
    57.50 SWITCH


    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials