Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. Πληροφορίες     OK
To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
> > > D-LINK DEM-310GT 1-PORT MINI GBIC LC DUPLEX 1000BASE LX
 
 
 
   
 
d link dem 310gt 1 port mini gbic lc duplex 1000base lx photo
d link dem 310gt 1 port mini gbic lc duplex 1000base lx photo


D-LINK DEM-310GT 1-PORT MINI GBIC LC DUPLEX 1000BASE LX

PER.613379          
ΚατηγορίαACCESSORIES
D-LINK στην κατηγορία ACCESSORIES
ΥποκατηγορίαLAN
Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας σε 2-3 εργάσιμες ημέρες
Δωρεάν αποστολή σε όλες τις μεγάλες πόλεις της Ελλάδας!
μόνο91.54 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

Το DEM-310GT είναι ένα GBIC transceivers που συνδέει Gigabit και 10/100Mbps switches με θύρες GBIC σε δίκτυα Gigabit Ethernet προσφέροντας υψηλής ταχύτητας συνδέσεις μέσω οπτικών ή twisted-pair καλωδίων.

  • Θύρα: 1000BASE-LX (Πρότυπο IEEE 802.3z). Σύνδεσμος Duplex LC.
  • Τύπος οπτικής ίνας: 9um single-mode οπτική ίνα εώς και 10km.
  • Μήκος κύματος: 1310nm.
  • Τροφοδοσία: 3.3V.
  • Power budget: 10.5dB.
  • Πρόσθετα χαρακτηριστικά: Hot pluggable. Προϊόν λέιζερ Class 1 σε συμμόρφωση με EN 60825-1. Ένδειξη εντοπισμού σήματος TTL. Λειτουργία Full duplex. Υποστήριξη 802.3x flow control.
  • Θερμοκρασία: Λειτουργίας: 0 - 40C. Αποθήκευσης: -25 - 55C.
  • Υγρασία: 5% - 95% non-condensing.
  • Εγγύηση: 2 χρόνια. DOA 7 ημερών


  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Last viewed
    D-LINK DEM-310GT 1-PORT MINI GBIC LC DUPLEX 1000BASE LX (PER.613379)
    d link dem 310gt 1 port mini gbic lc duplex 1000base lx photo
    Κατόπιν παραγγελίας σε 2-3 εργάσιμες ημέρες
    Wishlist
    Share
    91.54
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά

    Το DEM-310GT είναι ένα GBIC transceivers που συνδέει Gigabit και 10/100Mbps switches με θύρες GBIC σε δίκτυα Gigabit Ethernet προσφέροντας υψηλής ταχύτητας συνδέσεις μέσω οπτικών ή twisted-pair καλωδίων.


    Θύρα: 1000BASE-LX (Πρότυπο IEEE 802.3z). Σύνδεσμος Duplex LC.
    Τύπος οπτικής ίνας: 9um single-mode οπτική ίνα εώς και 10km.
    Μήκος κύματος: 1310nm.
    Τροφοδοσία: 3.3V.
    Power budget: 10.5dB.
    Πρόσθετα χαρακτηριστικά: Hot pluggable. Προϊόν λέιζερ Class 1 σε συμμόρφωση με EN 60825-1. Ένδειξη εντοπισμού σήματος TTL. Λειτουργία Full duplex. Υποστήριξη 802.3x flow control.
    Θερμοκρασία: Λειτουργίας: 0 - 40C. Αποθήκευσης: -25 - 55C.
    Υγρασία: 5% - 95% non-condensing.
    Εγγύηση: 2 χρόνια. DOA 7 ημερών

    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    D-LINK DEM-310GT 1-PORT MINI GBIC LC DUPLEX 1000BASE LX PER.613379 D-LINK D-LINK ACCESSORIES
    91.54 ACCESSORIES


    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials