To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
 
 
 
   
 

PING PONG-ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ

15  προϊόντα

Φίλτρα

Κατασκευαστής STIGA


ΚατασκευαστήςAMILA+ AVENTO+ GARLANDO+ GET & GO+ LIFE SPORT+ SOLEX+ STIGAx STRENGTH+ SUNFLEX+
ΚατηγορίαΜπαλάκια+ Τσάντες+ Ρακέτες+ Τραπέζια+ Δίχτυ τραπεζιού+ Κάλυμμα τραπεζιού
Τύπος τραπεζιούΕξωτερικού χώρου+ Εσωτερικού χώρου+

Κεντρική σελίδα: Ping pong 1  2  >   
raketa stiga 1 star blaze mayri kokkini photo

ΡΑΚΕΤΑ STIGA 1 STAR BLAZE ΜΑΥΡΗ/ΚΟΚΚΙΝΗ

  (PL2.138143993) 
12.00 €
Ελάχιστη 30 ημερών 12.00 €
Κατηγορία:  PING PONG-ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ    Υποκατηγορία:  ΡΑΚΕΤΕΣ PING PONG    Κατασκευαστής:  STIGA

Η ρακέτα 1 Star Blaze από τη Stiga η βέλτιστη επιλογή για παίκτες που χρειάζονται έλεγχο για να αναπτύξουν το δικό τους ...
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
raketa stiga spirit 1 star kokkini photo

ΡΑΚΕΤΑ STIGA SPIRIT 1 STAR ΚΟΚΚΙΝΗ

  (PL2.138076490) 
12.60 €
Ελάχιστη 30 ημερών 14.00 €
Προτεινόμενη λιανική 14.00 €
Κατηγορία:  PING PONG-ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ    Υποκατηγορία:  ΡΑΚΕΤΕΣ PING PONG    Κατασκευαστής:  STIGA

Η ρακέτα ping pong Stiga Spirit 1 Star είναι η καλύτερη επιλογή για κοντρολαρισμένους παίκτες που θέλουν να αναπτύξουν ...
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
raketa stiga hearty hobby mayri kokkini photo

ΡΑΚΕΤΑ STIGA HEARTY HOBBY ΜΑΥΡΗ/ΚΟΚΚΙΝΗ

  (PL2.138104967) 
15.30 €
Ελάχιστη 30 ημερών 17.00 €
Προτεινόμενη λιανική 17.00 €
Κατηγορία:  PING PONG-ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ    Υποκατηγορία:  ΡΑΚΕΤΕΣ PING PONG    Κατασκευαστής:  STIGA

Χαρακτηριστικά:   ACS
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
raketa stiga hobby instinct mayri kokkini photo

ΡΑΚΕΤΑ STIGA HOBBY INSTINCT ΜΑΥΡΗ/ΚΟΚΚΙΝΗ

  (PL2.138143992) 
19.00 €
Ελάχιστη 30 ημερών 19.00 €
Κατηγορία:  PING PONG-ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ    Υποκατηγορία:  ΡΑΚΕΤΕΣ PING PONG    Κατασκευαστής:  STIGA

Η ρακέτα Hobby Instinct από τη Stiga είναι η ιδανική ρακέτα για αρχάρια άτομα και παιδιά που θελουν να ανακαλύψουν το ...
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
raketa stiga hobby clash mayri kokkini photo

ΡΑΚΕΤΑ STIGA HOBBY CLASH ΜΑΥΡΗ/ΚΟΚΚΙΝΗ

  (PL2.138143990) 
8.00 €
Ελάχιστη 30 ημερών 8.00 €
Κατηγορία:  PING PONG-ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ    Υποκατηγορία:  ΡΑΚΕΤΕΣ PING PONG    Κατασκευαστής:  STIGA

Η Hobby Clash από τη Stiga είναι η ιδανική ρακέτα για αρχάρια άτομα και παιδιά που θελουν να ανακαλύψουν το άθλημα του ...
Κατόπιν παραγγελίας

Wishlist
+
 
mpalakia stiga perform abs 3 star 6 pack leyka photo

ΜΠΑΛΑΚΙΑ STIGA PERFORM ABS 3-STAR 6-PACK ΛΕΥΚΑ

  (PL2.138148600) 
11.20 €
Ελάχιστη 30 ημερών 14.00 €
Προτεινόμενη λιανική 14.00 €
Κατηγορία:  PING PONG-ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ    Υποκατηγορία:  ΜΠΑΛΑΚΙΑ    Κατασκευαστής:  STIGA

Χαρακτηριστικά:   6 ΤΕΜΑΧΙΑ
Κατόπιν παραγγελίας

Wishlist
+
 
raketa stiga cybershape hobby mayri kokkini photo

ΡΑΚΕΤΑ STIGA CYBERSHAPE HOBBY ΜΑΥΡΗ/ΚΟΚΚΙΝΗ

  (PL2.138169848) 
14.00 €
Κατηγορία:  PING PONG-ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ    Υποκατηγορία:  ΡΑΚΕΤΕΣ PING PONG    Κατασκευαστής:  STIGA

Χαρακτηριστικά:   ITTF
Κατόπιν παραγγελίας

Wishlist
+
 
thiki raketas stiga eco rival single batcover mayri photo

ΘΗΚΗ ΡΑΚΕΤΑΣ STIGA ECO RIVAL SINGLE BATCOVER ΜΑΥΡΗ

  (PL2.138169849) 
28.00 €
Κατηγορία:  PING PONG-ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ    Υποκατηγορία:  ΤΣΑΝΤΕΣ    Κατασκευαστής:  STIGA

Χαρακτηριστικά:   NYLON  •  POLYESTER
Κατόπιν παραγγελίας

Wishlist
+
 
dixty trapezioy stirigma stiga champ clip net post mayro photo

ΔΙΧΤΥ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ & ΣΤΗΡΙΓΜΑ STIGA CHAMP CLIP NET & POST ΜΑΥΡΟ

  (PL2.138148602) 
34.00 €
Ελάχιστη 30 ημερών 34.00 €
Κατηγορία:  PING PONG-ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ    Υποκατηγορία:  ΔΙΧΤΥ ΤΡΑΠΕΖΙΟΥ    Κατασκευαστής:  STIGA

Χαρακτηριστικά:   NYLON  •  STEEL
Κατόπιν παραγγελίας

Wishlist
+
 
trapezi ping pong stiga mini table black edition photo

ΤΡΑΠΕΖΙ PING PONG STIGA MINI TABLE BLACK EDITION

  (PL2.138136268) 
340.00 €
Ελάχιστη 30 ημερών 340.00 €
Κατηγορία:  PING PONG-ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ    Υποκατηγορία:  ΤΡΑΠΕΖΙΑ PING PONG    Κατασκευαστής:  STIGA

Χαρακτηριστικά:   ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΥ ΧΩΡΟΥ
Κατόπιν παραγγελίας

Wishlist
+
 
Κεντρική σελίδα: Ping pong 1  2  >   
PING PONG-ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ (15)
Φίλτρα (1/17)
  1    2     
raketa stiga 1 star blaze mayri kokkini photo
ΡΑΚΕΤΑ STIGA 1 STAR BLAZE ΜΑΥΡΗ/ΚΟΚΚΙΝΗ
PL2.138143993
Αμεσα διαθέσιμο
12.00 €
Ελάχιστη 30 ημερών 12.00 €
raketa stiga spirit 1 star kokkini photo
ΡΑΚΕΤΑ STIGA SPIRIT 1 STAR ΚΟΚΚΙΝΗ
PL2.138076490
Αμεσα διαθέσιμο
12.60 €
Ελάχιστη 30 ημερών 14.00 €
Προτεινόμενη λιανική 14.00 €
raketa stiga hearty hobby mayri kokkini photo
ΡΑΚΕΤΑ STIGA HEARTY HOBBY ΜΑΥΡΗ/ΚΟΚΚΙΝΗ
PL2.138104967
Αμεσα διαθέσιμο
15.30 €
Ελάχιστη 30 ημερών 17.00 €
Προτεινόμενη λιανική 17.00 €
raketa stiga hobby instinct mayri kokkini photo
ΡΑΚΕΤΑ STIGA HOBBY INSTINCT ΜΑΥΡΗ/ΚΟΚΚΙΝΗ
PL2.138143992
Αμεσα διαθέσιμο
19.00 €
Ελάχιστη 30 ημερών 19.00 €
raketa stiga hobby clash mayri kokkini photo
ΡΑΚΕΤΑ STIGA HOBBY CLASH ΜΑΥΡΗ/ΚΟΚΚΙΝΗ
PL2.138143990
Κατόπιν παραγγελίας
8.00 €
Ελάχιστη 30 ημερών 8.00 €
mpalakia stiga perform abs 3 star 6 pack leyka photo
ΜΠΑΛΑΚΙΑ STIGA PERFORM ABS 3-STAR 6-PACK ΛΕΥΚΑ
PL2.138148600
Κατόπιν παραγγελίας
11.20 €
Ελάχιστη 30 ημερών 14.00 €
Προτεινόμενη λιανική 14.00 €
raketa stiga cybershape hobby mayri kokkini photo
ΡΑΚΕΤΑ STIGA CYBERSHAPE HOBBY ΜΑΥΡΗ/ΚΟΚΚΙΝΗ
PL2.138169848
Κατόπιν παραγγελίας
14.00 €
thiki raketas stiga eco rival single batcover mayri photo
ΘΗΚΗ ΡΑΚΕΤΑΣ STIGA ECO RIVAL SINGLE BATCOVER ΜΑΥΡΗ
PL2.138169849
Κατόπιν παραγγελίας
28.00 €
dixty trapezioy stirigma stiga champ clip net post mayro photo
34.00 €
Ελάχιστη 30 ημερών 34.00 €
trapezi ping pong stiga mini table black edition photo
ΤΡΑΠΕΖΙ PING PONG STIGA MINI TABLE BLACK EDITION
PL2.138136268
Κατόπιν παραγγελίας
340.00 €
Ελάχιστη 30 ημερών 340.00 €
  1    2     

x
Υπολογιστές
Ήχος - Εικόνα
Τηλεπικοινωνίες
Λευκές συσκευές
Ηλεκτρικές συσκευές
Εργαλεία
Οργανα γυμναστικής
Outdoor
Μουσικά όργανα
Security
Ηλεκτρονικά παιχνίδια
Gadgets & Παιχνίδια
Είδη γραφείου
Βιβλία
Ταινίες DVD - Blu Ray
Προσωπική φροντίδα
Ενδυση - Υπόδηση
Αθλητικά είδη
Βρεφικά - Παιδικά
    Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials     Zen 10
Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης, την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Δείτε τους ανανεωμένους όρους χρήσης για την προστασία δεδομένων και τα cookies.
Πληροφορίες Ρυθμίσεις Απόρριψη Αποδοχή