To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
 
 
 
   
 

ΚΑΦΕΤΙΕΡΕΣ ΦΙΛΤΡΟΥ

71  προϊόντα

Φίλτρα
 

Κατασκευαστής-+ ADLER+ ARIETE+ BEPER+ BLAUPUNKT+ BOMANN+ BOSCH+ CONCEPTUM+ ELLE HOME+ ESTIA+ EUROLAMP+ FIRST AUSTRIA+ HOBBY+ IQ+ JOCCA+ KRUPS+ LAFET+ LEXICAL+ LIFE+ MELITTA+ MOCCAMASTER+ MPM+ PHILIPS+ PRIMO+ PRINCESS+ SENCOR+ SINGER+ TELCO+ TRISTAR+ WESTINGHOUSE+ ZILAN+

Κεντρική σελίδα: Καφετιέρες φίλτρου 1  2  3  4  ...   8  >   
estia kafetiera gyalini me embolo 600ml 01 8659 photo

ESTIA ΚΑΦΕΤΙΕΡΑ ΓΥΑΛΙΝΗ ΜΕ ΕΜΒΟΛΟ 600ML 01-8659

  (HAP.173245) 
5.29 €
Ελάχιστη 30 ημερών 5.29 €
Προτεινόμενη λιανική 5.50 €
Κατηγορία:  ΚΑΦΕΤΙΕΡΕΣ ΦΙΛΤΡΟΥ    Κατασκευαστής:  ESTIA

Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
antallaktiki kanata gia lafet cm 02 cm 07 photo

ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΚΑΝΑΤΑ ΓΙΑ LAFET CM-02, CM-07

  (HAP.179208) 
7.00 €
Ελάχιστη 30 ημερών 7.00 €
Κατηγορία:  ΚΑΦΕΤΙΕΡΕΣ ΦΙΛΤΡΟΥ    Κατασκευαστής:  LAFET

Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
kafetiera filtroy 042lt life solo photo

ΚΑΦΕΤΙΕΡΑ ΦΙΛΤΡΟΥ 0,42LT LIFE SOLO

  (HAP.115105) 
22.90 €
Ελάχιστη 30 ημερών 21.67 €
Κατηγορία:  ΚΑΦΕΤΙΕΡΕΣ ΦΙΛΤΡΟΥ    Κατασκευαστής:  LIFE

Η LiFE SOLO είναι μία πρακτική καφετιέρα φίλτρου μίας κούπας, με ισχύ 750W, και διαθέτει μια ποιοτική κούπα ταξιδιού με ...
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
kafetiera filtroy telco cm07 12lt 900w leyki photo

ΚΑΦΕΤΙΕΡΑ ΦΙΛΤΡΟΥ TELCO CM07 1.2LT 900W ΛΕΥΚΗ

  (HAP.172920) 
23.31 €
Ελάχιστη 30 ημερών 17.70 €
Προτεινόμενη λιανική 25.90 €
Κατηγορία:  ΚΑΦΕΤΙΕΡΕΣ ΦΙΛΤΡΟΥ    Κατασκευαστής:  TELCO

Ανακαλύψτε την καφετιέρα φιλτρου TELCO CM07, που συνδυάζει κομψό σχεδιασμό και εξαιρετική απόδοση. Με ισχύ 900W και ...
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
kafetiera filtroy lafet wj 9009 830w photo

ΚΑΦΕΤΙΕΡΑ ΦΙΛΤΡΟΥ LAFET WJ-9009 830W

  (HAP.179524) 
26.90 €
Ελάχιστη 30 ημερών 26.90 €
Κατηγορία:  ΚΑΦΕΤΙΕΡΕΣ ΦΙΛΤΡΟΥ    Κατασκευαστής:  LAFET

Χαρακτηριστικά:    • 
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
kafetiera filtroy lafet wj 9006 830w photo

ΚΑΦΕΤΙΕΡΑ ΦΙΛΤΡΟΥ LAFET WJ-9006 830W

  (HAP.179523) 
29.90 €
Ελάχιστη 30 ημερών 29.90 €
Κατηγορία:  ΚΑΦΕΤΙΕΡΕΣ ΦΙΛΤΡΟΥ    Κατασκευαστής:  LAFET

Χαρακτηριστικά:    • 
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
kafetiera filtroy bomann ka 183 cb white photo

ΚΑΦΕΤΙΕΡΑ ΦΙΛΤΡΟΥ BOMANN KA 183 CB WHITE

  (HAP.111403) 
32.10 €
Ελάχιστη 30 ημερών 31.72 €
Προτεινόμενη λιανική 39.90 €
Κατηγορία:  ΚΑΦΕΤΙΕΡΕΣ ΦΙΛΤΡΟΥ    Κατασκευαστής:  BOMANN

Χαρακτηριστικά:    • 
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
kafetiera filtroy sencor sce 2100bk 500w doro 2 gyalina flitzania photo

ΚΑΦΕΤΙΕΡΑ ΦΙΛΤΡΟΥ SENCOR SCE 2100BK 500W + ΔΩΡΟ 2 ΓΥΑΛΙΝΑ ΦΛΙΤΖΑΝΙΑ

  (HAP.003910) 
33.90 €
Ελάχιστη 30 ημερών 33.90 €
Προτεινόμενη λιανική 39.90 €
Κατηγορία:  ΚΑΦΕΤΙΕΡΕΣ ΦΙΛΤΡΟΥ    Κατασκευαστής:  SENCOR

Καφετιέρα φίλτρου SENCOR SCE 2100BK.Χαρακτηριστικά:- Ιδανική για παρασκευή 2 φλιτζανιών καφέ τη φορά.- Περιλαμβάνονται ...
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
kafetiera filtroy 12lt tristar cm 1236 photo

ΚΑΦΕΤΙΕΡΑ ΦΙΛΤΡΟΥ 1,2LT TRISTAR CM-1236

  (HAP.110708) 
33.90 €
Ελάχιστη 30 ημερών 33.90 €
Προτεινόμενη λιανική 38.90 €
Κατηγορία:  ΚΑΦΕΤΙΕΡΕΣ ΦΙΛΤΡΟΥ    Κατασκευαστής:  TRISTAR

Χαρακτηριστικά:  
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
life symbol s silver matt 1400w kafetiera filtroy 125l photo

LIFE SYMBOL S SILVER ΜΑΤΤ 1400W ΚΑΦΕΤΙΕΡΑ ΦΙΛΤΡΟΥ 1.25L

  (HAP.179786) 
69.90 €
Ελάχιστη 30 ημερών 69.90 €
Κατηγορία:  ΚΑΦΕΤΙΕΡΕΣ ΦΙΛΤΡΟΥ    Κατασκευαστής:  LIFE

Η καφετιέρα φίλτρου LIFE SYMBOL S SILVER MATT συνδυάζει κομψό design και υψηλή απόδοση, αποτελώντας ιδανική επιλογή ...
Αμεσα διαθέσιμο

Wishlist
+
 
Κεντρική σελίδα: Καφετιέρες φίλτρου 1  2  3  4  ...   8  >   
ΚΑΦΕΤΙΕΡΕΣ ΦΙΛΤΡΟΥ (71)
Φίλτρα (0/31)
  1    2    3    4    ...    8     
estia kafetiera gyalini me embolo 600ml 01 8659 photo
5.29 €
Ελάχιστη 30 ημερών 5.29 €
Προτεινόμενη λιανική 5.50 €
antallaktiki kanata gia lafet cm 02 cm 07 photo
7.00 €
Ελάχιστη 30 ημερών 7.00 €
kafetiera filtroy 042lt life solo photo
ΚΑΦΕΤΙΕΡΑ ΦΙΛΤΡΟΥ 0,42LT LIFE SOLO
HAP.115105
Αμεσα διαθέσιμο
22.90 €
Ελάχιστη 30 ημερών 21.67 €
kafetiera filtroy telco cm07 12lt 900w leyki photo
23.31 €
Ελάχιστη 30 ημερών 17.70 €
Προτεινόμενη λιανική 25.90 €
kafetiera filtroy lafet wj 9009 830w photo
ΚΑΦΕΤΙΕΡΑ ΦΙΛΤΡΟΥ LAFET WJ-9009 830W
HAP.179524
Αμεσα διαθέσιμο
26.90 €
Ελάχιστη 30 ημερών 26.90 €
kafetiera filtroy lafet wj 9006 830w photo
ΚΑΦΕΤΙΕΡΑ ΦΙΛΤΡΟΥ LAFET WJ-9006 830W
HAP.179523
Αμεσα διαθέσιμο
29.90 €
Ελάχιστη 30 ημερών 29.90 €
kafetiera filtroy bomann ka 183 cb white photo
ΚΑΦΕΤΙΕΡΑ ΦΙΛΤΡΟΥ BOMANN KA 183 CB WHITE
HAP.111403
Αμεσα διαθέσιμο
32.10 €
Ελάχιστη 30 ημερών 31.72 €
Προτεινόμενη λιανική 39.90 €
kafetiera filtroy sencor sce 2100bk 500w doro 2 gyalina flitzania photo
33.90 €
Ελάχιστη 30 ημερών 33.90 €
Προτεινόμενη λιανική 39.90 €
kafetiera filtroy 12lt tristar cm 1236 photo
ΚΑΦΕΤΙΕΡΑ ΦΙΛΤΡΟΥ 1,2LT TRISTAR CM-1236
HAP.110708
Αμεσα διαθέσιμο
33.90 €
Ελάχιστη 30 ημερών 33.90 €
Προτεινόμενη λιανική 38.90 €
life symbol s silver matt 1400w kafetiera filtroy 125l photo
69.90 €
Ελάχιστη 30 ημερών 69.90 €
  1    2    3    4    ...    8     

x
Υπολογιστές
Ήχος - Εικόνα
Τηλεπικοινωνίες
Λευκές συσκευές
Ηλεκτρικές συσκευές
Εργαλεία
Οργανα γυμναστικής
Outdoor
Μουσικά όργανα
Security
Ηλεκτρονικά παιχνίδια
Gadgets & Παιχνίδια
Είδη γραφείου
Βιβλία
Ταινίες DVD - Blu Ray
Προσωπική φροντίδα
Ενδυση - Υπόδηση
Αθλητικά είδη
Βρεφικά - Παιδικά
    Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials     Zen 10
Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης, την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Δείτε τους ανανεωμένους όρους χρήσης για την προστασία δεδομένων και τα cookies.
Πληροφορίες Ρυθμίσεις Απόρριψη Αποδοχή