Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. Πληροφορίες     OK
To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
> > > TP-LINK TL-SL2428 24-PORT 10/100MBPS + 4-PORT GIGABIT SMART SWITCH
 
 
 
   
 
tp link tl sl2428 24 port 10 100mbps 4 port gigabit smart switch photo
tp link tl sl2428 24 port 10 100mbps 4 port gigabit smart switch photo


TP-LINK TL-SL2428 24-PORT 10/100MBPS + 4-PORT GIGABIT SMART SWITCH

PER.612598          
ΚατηγορίαSWITCH
TP-LINK στην κατηγορία SWITCH
Υποκατηγορία24 PORTS
Διαθεσιμότητα: Αμεσα διαθέσιμο για online παραγγελία / Διαθεσιμότητα καταστημάτων Αθήνας - Θεσσαλονίκης
Δωρεάν αποστολή σε όλες τις μεγάλες πόλεις της Ελλάδας!
μόνο131.29 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

Το νέο έξυπνο TL-SL2428 switch της TP-LINK είναι εξοπλισμένο με 24 10/100Mbps RJ45 θύρες, 4 10/100/1000Mbps RJ45 θύρες και 2 combo Gigabit SFP slots.

  • Standards και Protocols: IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1p
  • Interface: 24 10/100Mbps RJ45 Ports, (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX), 4 10/100/1000Mbps RJ45 Ports, (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX), 2 Combo Gigabit SFP Slots
  • Network Media: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m), 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m), 100BASE-FX:MMF,SMF, 1000BASE-X: MMF, SMF
  • Διαστάσεις (W X D X H): 440*180*44 mm
  • Εγγύηση: 2 χρόνια

  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Αναζήτηση στην κατηγορία SWITCH

    Last viewed
    TP-LINK TL-SL2428 24-PORT 10/100MBPS + 4-PORT GIGABIT SMART SWITCH (PER.612598)
    tp link tl sl2428 24 port 10 100mbps 4 port gigabit smart switch photo
    Αμεσα διαθέσιμο για online παραγγελία
    Διαθεσιμότητα καταστημάτων Αθήνας - Θεσσαλονίκης
    Wishlist
    Share
    131.29
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά

    Το νέο έξυπνο TL-SL2428 switch της TP-LINK είναι εξοπλισμένο με 24 10/100Mbps RJ45 θύρες, 4 10/100/1000Mbps RJ45 θύρες και 2 combo Gigabit SFP slots.


    Standards και Protocols: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
    Interface: 24 10/100Mbps RJ45 Ports, (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX), 4 10/100/1000Mbps RJ45 Ports, (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX), 2 Combo Gigabit SFP Slots
    Network Media: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m), 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m), 100BASE-FX:MMF, SMF, 1000BASE-X: MMF, SMF
    Διαστάσεις (W X D X H): 440*180*44 mm
    Εγγύηση: 2 χρόνια
    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    TP-LINK TL-SL2428 24-PORT 10/100MBPS + 4-PORT GIGABIT SMART SWITCH PER.612598 TP-LINK TP-LINK SWITCH 6935364021207
    131.29 SWITCH


    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials