Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης. Δείτε τους ανανεωμένους όρους χρήσης για την προστασία δεδομένων και τα cookies. Πληροφορίες     Δέχομαι
To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
> > > STARTECH MULTIMODE 62.5/125 DUPLEX FIBER PATCH CABLE LC - SC 2M
 
 
 
   
 
startech multimode 625 125 duplex fiber patch cable lc sc 2m photo

startech multimode 625 125 duplex fiber patch cable lc sc 2m photo


STARTECH MULTIMODE 62.5/125 DUPLEX FIBER PATCH CABLE LC - SC 2M

PER.814165          
ΚατηγορίαΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ
STARTECH στην κατηγορία ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ
ΥποκατηγορίαFIBER OPTIC
Διαθεσιμότητα: Αμεσα διαθέσιμο για online παραγγελία / Διαθεσιμότητα καταστημάτων Αθήνας - Θεσσαλονίκης
Χωρίς έξοδα αποστολής για παραλαβή από οποιοδήποτε eshop point!
μόνο14.90 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

Το MULTIMODE 62.5/125 είναι ένα καλώδιο οπτικής ίνας διαμέτρου 62,5/125 από μικροΐνες που εξασφαλίζει υψηλή ταχύτητα και bandwidth για μετάδοση πληροφορίας σε δίκτυα Ethernet οπτικών ινών, με υποστήριξη για duplex multimode εφαρμογές.

  • Μέγεθος ίνας: 62.5/125.
  • Fire rating: LSZH Rated (Low Smoke Zero Halogen).
  • Fiber Classification: OM1.
  • Τύπος ίνας: Multi Mode.
  • Σύνδεση 1: 1 - Fiber Optic ST Duplex Αρσενικό.
  • Σύνδεση 2: 1 - Fiber Optic ST Duplex Αρσενικό.
  • Μήκος καλωδίου: 2 m.
  • Χρώμα: Πορτοκαλί.
  • Εγγύηση: Εφ’ όρου ζωής. DOA 7 ημερών

  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Αναζήτηση στην κατηγορία ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ

    Last viewed
    STARTECH MULTIMODE 62.5/125 DUPLEX FIBER PATCH CABLE LC - SC 2M (PER.814165)
    startech multimode 625 125 duplex fiber patch cable lc sc 2m photo
    Αμεσα διαθέσιμο για online παραγγελία
    Διαθεσιμότητα καταστημάτων Αθήνας - Θεσσαλονίκης
    Wishlist
    Share
    14.90
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά

    Το MULTIMODE 62.5/125 είναι ένα καλώδιο οπτικής ίνας διαμέτρου 62, 5/125 από μικροΐνες που εξασφαλίζει υψηλή ταχύτητα και bandwidth για μετάδοση πληροφορίας σε δίκτυα Ethernet οπτικών ινών, με υποστήριξη για duplex multimode εφαρμογές.


    Μέγεθος ίνας: 62.5/125.
    Fire rating: LSZH Rated (Low Smoke Zero Halogen).
    Fiber Classification: OM1.
    Τύπος ίνας: Multi Mode.
    Σύνδεση 1: 1 - Fiber Optic ST Duplex Αρσενικό.
    Σύνδεση 2: 1 - Fiber Optic ST Duplex Αρσενικό.
    Μήκος καλωδίου: 2 m.
    Χρώμα: Πορτοκαλί.
    Εγγύηση: Εφ’ όρου ζωής. DOA 7 ημερών
    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    STARTECH MULTIMODE 62.5/125 DUPLEX FIBER PATCH CABLE LC - SC 2M PER.814165 STARTECH STARTECH ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ
    14.90 ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ


    x
    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Λευκές συσκευές
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Μουσικά όργανα
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
    Βρεφικά - Παιδικά
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials