To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
> > > MIKROTIK S+31DLC10D SFP+ MODULE 10G SM 10KM 1310NM
 
 
 
   
 
mikrotik s 31dlc10d sfp module 10g sm 10km 1310nm photo

mikrotik s 31dlc10d sfp module 10g sm 10km 1310nm photo


MIKROTIK S+31DLC10D SFP+ MODULE 10G SM 10KM 1310NM

PER.617853          
ΚατηγορίαACCESSORIES
MIKROTIK στην κατηγορία ACCESSORIES
ΥποκατηγορίαLAN
Χωρίς έξοδα αποστολής για παραλαβή από οποιοδήποτε eshop point!
Εξαντλημένο. Αποστολή ενημέρωσης με email μόλις ξαναγίνει διαθέσιμο
Περιγραφή

Το S + 31DLC10D είναι ένας 10G SFP + πομποδέκτης με ένα συνδετήρα LC, 1310nm, για έως και 10 χιλιόμετρα συνδέσεις οπτικών ινών Single-Mode. Δοκιμασμένος και συμβατός με CCR1036-8G-2S + και CCR1036-8G-2S + ΕΜ. Οι μονάδες είναι συμβατές με συσκευές SFP.

  • Κωδικός προϊόντος: S+31DLC10D.
  • Ρυθμός Δεδομένων: 10G.
  • Απόσταση: 10Km.
  • Λειτουργία: SM.
  • Mήκος κύματος: 1310nm.
  • Υποδοχή : Dual LC.
  • Μορφή: SFP+
  • Εγγύηση: 1 Χρόνο. DOA 7 ημερών

  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Last viewed
    MIKROTIK S+31DLC10D SFP+ MODULE 10G SM 10KM 1310NM (PER.617853)
    mikrotik s 31dlc10d sfp module 10g sm 10km 1310nm photo
    Wishlist
    Share
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά

    Το S + 31DLC10D είναι ένας 10G SFP + πομποδέκτης με ένα συνδετήρα LC, 1310nm, για έως και 10 χιλιόμετρα συνδέσεις οπτικών ινών Single-Mode. Δοκιμασμένος και συμβατός με CCR1036-8G-2S + και CCR1036-8G-2S + ΕΜ. Οι μονάδες είναι συμβατές με συσκευές SFP.


    Κωδικός προϊόντος: S+31DLC10D.
    Ρυθμός Δεδομένων: 10G.
    Απόσταση: 10Km.
    Λειτουργία: SM.
    Mήκος κύματος: 1310nm.
    Υποδοχή : Dual LC.
    Μορφή: SFP+
    Εγγύηση: 1 Χρόνο. DOA 7 ημερών
    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    MIKROTIK S+31DLC10D SFP+ MODULE 10G SM 10KM 1310NM PER.617853 MIKROTIK MIKROTIK ACCESSORIES


    x
    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Λευκές συσκευές
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Μουσικά όργανα
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
    Αθλητικά είδη
    Βρεφικά - Παιδικά
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials
    Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης, την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Δείτε τους ανανεωμένους όρους χρήσης για την προστασία δεδομένων και τα cookies.
    Πληροφορίες Ρυθμίσεις Δέχομαι