To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
Αρχική > Υπολογιστές > LAN Accessories > EQUIP 156143 SC FIBER OPTIC COUPLER MULTIMODE DUPLEX TURQOISE
 
 
 
   
 
equip 156143 sc fiber optic coupler multimode duplex turqoise photo

equip 156143 sc fiber optic coupler multimode duplex turqoise photo


EQUIP 156143 SC FIBER OPTIC COUPLER MULTIMODE DUPLEX TURQOISE

PER.759965        
ΚατηγορίαACCESSORIES
EQUIP στην κατηγορία ACCESSORIES
ΥποκατηγορίαLAN
Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας σε 4-7 εργάσιμες ημέρες
Χωρίς έξοδα αποστολής για παραλαβή από οποιοδήποτε eshop point!
μόνο17.08 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

Ο προσαρμογέας οπτικών ινών Equip / Coupler είναι η βέλτιστη λύση όταν πρέπει να γεφυρώσετε δύο καλώδια fiber patch. Αυτό το προϊόν μπορεί να τοποθετηθεί στον πίνακα επιδιόρθωσης και έτσι μπορείτε να το εγκαταστήσετε με το υπάρχον σύστημα καλωδίωσης σταθερά. Επιπλέον, το κάλυμμα προστασίας απο σκόνη προστατεύει τη σύνδεση από ζημιές και έτσι αυξάνει την ανθεκτικότητα.

  • Τύπος: SC APC.
  • Mode: OM3 Multi-mode Duplex.

  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Last viewed
    EQUIP 156143 SC FIBER OPTIC COUPLER MULTIMODE DUPLEX TURQOISE (PER.759965)
    equip 156143 sc fiber optic coupler multimode duplex turqoise photo
    Κατόπιν παραγγελίας σε 4-7 εργάσιμες ημέρες
    Wishlist
    Share
    17.08
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά
    Κατηγορία: ACCESSORIES
    EQUIP στην κατηγορία ACCESSORIES

    Ο προσαρμογέας οπτικών ινών Equip / Coupler είναι η βέλτιστη λύση όταν πρέπει να γεφυρώσετε δύο καλώδια fiber patch. Αυτό το προϊόν μπορεί να τοποθετηθεί στον πίνακα επιδιόρθωσης και έτσι μπορείτε να το εγκαταστήσετε με το υπάρχον σύστημα καλωδίωσης σταθερά. Επιπλέον, το κάλυμμα προστασίας απο σκόνη προστατεύει τη σύνδεση από ζημιές και έτσι αυξάνει την ανθεκτικότητα.


    Τύπος: SC APC.
    Mode: OM3 Multi-mode Duplex.
    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    EQUIP 156143 SC FIBER OPTIC COUPLER MULTIMODE DUPLEX TURQOISE PER.759965 PER.759965 EQUIP EQUIP ACCESSORIES Κατηγορία: ACCESSORIES •EQUIP στην κατηγορία ACCESSORIES Ο προσαρμογέας οπτικών ινών Equip / Coupler είναι η βέλτιστη λύση όταν πρέπει να γεφυρώσετε δύο καλώδια fiber patch. Αυτό το προϊόν μπορεί να τοποθετηθεί στον πίνακα επιδιόρθωσης και έτσι μπορείτε να το εγκαταστήσετε με το υπάρχον σύστημα καλωδίωσης σταθερά. Επιπλέον, το κάλυμμα προστασίας απο σκόνη προστατεύει τη σύνδεση από ζημιές και έτσι αυξάνει την ανθεκτικότητα. • Τύπος: SC APC.• Mode: OM3 Multi-mode Duplex.
    17.08
    10 1 1


    x
    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Λευκές συσκευές
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Μουσικά όργανα
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
    Αθλητικά είδη
    Βρεφικά - Παιδικά
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials
    Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης, την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Δείτε τους ανανεωμένους όρους χρήσης για την προστασία δεδομένων και τα cookies.
    Πληροφορίες Ρυθμίσεις Απόρριψη Αποδοχή