To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
> > > D-LINK DMC-700SC MEDIA CONVERTER
 
 
 
   
 
d link dmc 700sc media converter photo

d link dmc 700sc media converter extra photo 1d link dmc 700sc media converter extra photo 2
d link dmc 700sc media converter photo


d link dmc 700sc media converter extra photo 1d link dmc 700sc media converter extra photo 2

D-LINK DMC-700SC MEDIA CONVERTER

PER.613386          
ΚατηγορίαACCESSORIES
D-LINK στην κατηγορία ACCESSORIES
ΥποκατηγορίαLAN
Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας σε 4-7 εργάσιμες ημέρες
Δωρεάν αποστολή σε όλες τις μεγάλες πόλεις της Ελλάδας!
μόνο169.90 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

Το DMC-700SC είναι ένα media converter σχεδιασμένο να μετατρέπει το 1000BASE-SX fiber σε 1000Base-T copper media ή το αντίστροφο.

  • Standards: IEEE802.3ab 1000BASE-TX, IEEE802.3z 1000BASE-SX.
  • Media Interface: RJ-45, SC.
  • Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων: 1488000pps για 1000Mbps.
  • Duplex Mode: Full Duplex Mode.
  • LED: PWR, LNK/ACT.
  • Καλώδιο: 1000BASE-T – 4 pair Cat. 5, EIA/TIA-568 100-ohm twisted-pair (STP), εώς 100m. 1000BASE-SX - 62.5/125΅m multi-mode fiber optic cable, εώς 220m - 50/125΅m multi-mode fiber optic cable, εώς 550m.
  • Κατανάλωση ισχύος: 5.5 Watts (μέγιστη).
  • Διαστάσεις: (L x W x H) 120 x 88 x 25 mm.
  • Βάρος: 305 g.
  • Εγγύηση: 1 έτος. DOA 7 ημερών


  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Last viewed
    D-LINK DMC-700SC MEDIA CONVERTER (PER.613386)
    d link dmc 700sc media converter photo
    d link dmc 700sc media converter extra photo 1d link dmc 700sc media converter extra photo 2
    Κατόπιν παραγγελίας σε 4-7 εργάσιμες ημέρες
    Wishlist
    Share
    169.90
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά

    Το DMC-700SC είναι ένα media converter σχεδιασμένο να μετατρέπει το 1000BASE-SX fiber σε 1000Base-T copper media ή το αντίστροφο.


    Standards: IEEE802.3ab 1000BASE-TX, IEEE802.3z 1000BASE-SX.
    Media Interface: RJ-45, SC.
    Ρυθμός μεταφοράς δεδομένων: 1488000pps για 1000Mbps.
    Duplex Mode: Full Duplex Mode.
    LED: PWR, LNK/ACT.
    Καλώδιο: 1000BASE-T – 4 pair Cat. 5, EIA/TIA-568 100-ohm twisted-pair (STP), εώς 100m. 1000BASE-SX - 62.5/125΅m multi-mode fiber optic cable, εώς 220m - 50/125΅m multi-mode fiber optic cable, εώς 550m.
    Κατανάλωση ισχύος: 5.5 Watts (μέγιστη).
    Διαστάσεις: (L x W x H) 120 x 88 x 25 mm.
    Βάρος: 305 g.
    Εγγύηση: 1 έτος. DOA 7 ημερών

    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    D-LINK DMC-700SC MEDIA CONVERTER PER.613386 D-LINK D-LINK ACCESSORIES
    169.90 ACCESSORIES


    x
    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Λευκές συσκευές
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Μουσικά όργανα
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
    Αθλητικά είδη
    Βρεφικά - Παιδικά
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials
    Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης, την εξατομίκευση περιεχομένου και διαφημίσεων και την ανάλυση της επισκεψιμότητάς μας. Δείτε τους ανανεωμένους όρους χρήσης για την προστασία δεδομένων και τα cookies.
    Πληροφορίες Ρυθμίσεις Δέχομαι