Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. Πληροφορίες     OK
To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
> > > UBIQUITI UF-SM-10G U FIBER SINGLE-MODE MODULE 10GBPS SFP+ 2-PACK
 
 
 
   
 
ubiquiti uf sm 10g u fiber single mode module 10gbps sfp 2 pack photo

ubiquiti uf sm 10g u fiber single mode module 10gbps sfp 2 pack photo


UBIQUITI UF-SM-10G U FIBER SINGLE-MODE MODULE 10GBPS SFP+ 2-PACK

PER.535181          
ΚατηγορίαWIRELESS
UBIQUITI στην κατηγορία WIRELESS
ΥποκατηγορίαACCESSORIES
Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας σε 2-3 εργάσιμες ημέρες
Δωρεάν αποστολή σε όλες τις μεγάλες πόλεις της Ελλάδας!
μόνο125.90 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

H Ubiquiti Networks προσφέρει μια ποικιλία μονάδων U Fiber και καλωδιώσεις ινών μονής κατεύθυνσης για τις νέες εγκατάστασεις και τις αναβαθμίσεις σε υπάρχουσες υποδομές.

Χαρακτηριστικά:

- Για διαδρομές μεγάλων αποστάσεων των 300+ μέτρων, χρησιμοποιήστε μονάδες μονής λειτουργίας U Fiber 1G ή 10G και μοντέλα BiDi για μέγιστη επαναχρησιμοποίηση υπάρχουσας υποδομής. Για μικρότερες διαδρομές, χρησιμοποιήστε μονάδες πολλαπλών λειτουργιών U Fiber 1G ή 10G για μειωμένο κόστος.
- Οι μονάδες U Fiber διατίθενται ως μοντέλα μονής ή πολλαπλής λειτουργίας που ταιριάζουν στις εφαρμογές σύνδεσης με οπτικές ίνες.
- Χρησιμοποιήστε μονής κατεύθυνσης LC FiberCable για να δημιουργήσετε το εξωτερικό σας δίκτυο οπτικών ινών. Ελαφρύ και εύκαμπτο, το FiberCable είναι ιδανικό για εγκαταστάσεις πύργων των υπαίθριων προϊόντων δρομολόγησης και μεταγωγής, όπως οι συσκευές EdgePoint.

  • Supported media: Single-Mode Fiber.
  • Τύπος σύνδεσης: (2) LC.
  • BiDi: Όχι.
  • TX Wavelength: 1310 nm.
  • RX Wavelength: 1310 nm.
  • Data rate: 10 Gbps SFP+.
  • Απόσταση καλωδίου: 10 km.
  • Εγγύηση: 1 χρόνος. DOA 7 ημερών

  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Αναζήτηση στην κατηγορία WIRELESS

    Last viewed
    UBIQUITI UF-SM-10G U FIBER SINGLE-MODE MODULE 10GBPS SFP+ 2-PACK (PER.535181)
    ubiquiti uf sm 10g u fiber single mode module 10gbps sfp 2 pack photo
    Κατόπιν παραγγελίας σε 2-3 εργάσιμες ημέρες
    Wishlist
    Share
    125.90
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά

    H Ubiquiti Networks προσφέρει μια ποικιλία μονάδων U Fiber και καλωδιώσεις ινών μονής κατεύθυνσης για τις νέες εγκατάστασεις και τις αναβαθμίσεις σε υπάρχουσες υποδομές.

    Χαρακτηριστικά:

    - Για διαδρομές μεγάλων αποστάσεων των 300+ μέτρων, χρησιμοποιήστε μονάδες μονής λειτουργίας U Fiber 1G ή 10G και μοντέλα BiDi για μέγιστη επαναχρησιμοποίηση υπάρχουσας υποδομής. Για μικρότερες διαδρομές, χρησιμοποιήστε μονάδες πολλαπλών λειτουργιών U Fiber 1G ή 10G για μειωμένο κόστος.
    - Οι μονάδες U Fiber διατίθενται ως μοντέλα μονής ή πολλαπλής λειτουργίας που ταιριάζουν στις εφαρμογές σύνδεσης με οπτικές ίνες.
    - Χρησιμοποιήστε μονής κατεύθυνσης LC FiberCable για να δημιουργήσετε το εξωτερικό σας δίκτυο οπτικών ινών. Ελαφρύ και εύκαμπτο, το FiberCable είναι ιδανικό για εγκαταστάσεις πύργων των υπαίθριων προϊόντων δρομολόγησης και μεταγωγής, όπως οι συσκευές EdgePoint.


    Supported media: Single-Mode Fiber.
    Τύπος σύνδεσης: (2) LC.
    BiDi: Όχι.
    TX Wavelength: 1310 nm.
    RX Wavelength: 1310 nm.
    Data rate: 10 Gbps SFP+.
    Απόσταση καλωδίου: 10 km.
    Εγγύηση: 1 χρόνος. DOA 7 ημερών
    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    UBIQUITI UF-SM-10G U FIBER SINGLE-MODE MODULE 10GBPS SFP+ 2-PACK PER.535181 UBIQUITI UBIQUITI WIRELESS
    125.90 WIRELESS


    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Λευκές συσκευές
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Μουσικά όργανα
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials