Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. Πληροφορίες     OK
To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
> TP-LINK TL-SM321A TRANSCEIVER MODULE SFP MINI-GBIC SINGLE MODE BIDI 1000BASE-BX10-D LC
 
 
 
   
 
tp link tl sm321a transceiver module sfp mini gbic single mode bidi 1000base bx10 d lc photo
tp link tl sm321a transceiver module sfp mini gbic single mode bidi 1000base bx10 d lc photo


TP-LINK TL-SM321A TRANSCEIVER MODULE SFP MINI-GBIC SINGLE MODE BIDI 1000BASE-BX10-D LC

PER.612552          
ΚατηγορίαACCESSORIES
TP-LINK στην κατηγορία ACCESSORIES
ΥποκατηγορίαSWITCH
Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας σε 2-3 εργάσιμες ημέρες
Χωρίς έξοδα αποστολής για παραλαβή από οποιοδήποτε eshop point!
μόνο83.60 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

Το TP-Link TL-SM321A υιοθετεί το πιο πρόσφατο πρότυπο 1000Base-BX, με μετάδοση σε ένα ενιαίο σκέλος των ινών, σε ένα διαφορετικό μήκος κύματος κινείται προς κάθε κατεύθυνση. Μπορείτε να επεκτείνετε την απόσταση του δικτύου σας μέχρι και 10 χιλιόμετρα με Routers TP -Link, Switches, μετατροπείς πολυμέσων που θα βελτιώσουν την παροχή υψηλής ταχύτητας και σταθερότητας.

Τεχνικά χαρακτηριστικά:

  • Πρότυπα και Πρωτόκολλα: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP.
  • Τροφοδοσία: 3.3V.
  • Cable: ίνες Single-mode.
  • Fyber Type: 9/125 um Single-mode.
  • Μέγιστo. Μήκος καλωδίου: 10km.
  • Data Rate: 1.25Gbps.
  • Port Type: LC.
  • Μήκος κύματος: TX: 1550nm / RX: 1310nm.
  • Συνθήκες λειτουργίας: Θερμοκρασία: 0?~70?, Υγρασία: 0%~90% non-condensing.
  • Συνθήκες αποθήκευσης: Θερμοκρασία: -40?~80?, Υγρασία: 5%~90% non-condensing.
  • Πιστοποιήσεις: FCC, CE.
  • Εγγύηση: 3 χρόνια. DOA 7 ημερών


  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Last viewed
    TP-LINK TL-SM321A TRANSCEIVER MODULE SFP MINI-GBIC SINGLE MODE BIDI 1000BASE-BX10-D LC (PER.612552)
    tp link tl sm321a transceiver module sfp mini gbic single mode bidi 1000base bx10 d lc photo
    Κατόπιν παραγγελίας σε 2-3 εργάσιμες ημέρες
    Wishlist
    Share
    83.60
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά

    Το TP-Link TL-SM321A υιοθετεί το πιο πρόσφατο πρότυπο 1000Base-BX, με μετάδοση σε ένα ενιαίο σκέλος των ινών, σε ένα διαφορετικό μήκος κύματος κινείται προς κάθε κατεύθυνση. Μπορείτε να επεκτείνετε την απόσταση του δικτύου σας μέχρι και 10 χιλιόμετρα με Routers TP -Link, Switches, μετατροπείς πολυμέσων που θα βελτιώσουν την παροχή υψηλής ταχύτητας και σταθερότητας.

    Τεχνικά χαρακτηριστικά:

    Πρότυπα και Πρωτόκολλα: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP.
    Τροφοδοσία: 3.3V.
    Cable: ίνες Single-mode.
    Fyber Type: 9/125 um Single-mode.
    Μέγιστo. Μήκος καλωδίου: 10km.
    Data Rate: 1.25Gbps.
    Port Type: LC.
    Μήκος κύματος: TX: 1550nm / RX: 1310nm.
    Συνθήκες λειτουργίας: Θερμοκρασία: 0?~70?, Υγρασία: 0%~90% non-condensing.
    Συνθήκες αποθήκευσης: Θερμοκρασία: -40?~80?, Υγρασία: 5%~90% non-condensing.
    Πιστοποιήσεις: FCC, CE.
    Εγγύηση: 3 χρόνια. DOA 7 ημερών

    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    TP-LINK TL-SM321A TRANSCEIVER MODULE SFP MINI-GBIC SINGLE MODE BIDI 1000BASE-BX10-D LC PER.612552 TP-LINK TP-LINK ACCESSORIES 6935364030513
    83.60 ACCESSORIES


    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials