Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. Πληροφορίες     OK
To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
> > > TP-LINK TL-SL5428E JETSTREAM 24-PORT 10/100MBPS + 4-PORT GIGABIT L2 MANAGED SWITCH
 
 
 
   
 
tp link tl sl5428e jetstream 24 port 10 100mbps 4 port gigabit l2 managed switch photo
tp link tl sl5428e jetstream 24 port 10 100mbps 4 port gigabit l2 managed switch photo


TP-LINK TL-SL5428E JETSTREAM 24-PORT 10/100MBPS + 4-PORT GIGABIT L2 MANAGED SWITCH

PER.612461          
ΚατηγορίαSWITCH
TP-LINK στην κατηγορία SWITCH
Υποκατηγορία24 PORTS
Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας σε 8-15 εργάσιμες ημέρες
Δωρεάν αποστολή σε όλες τις μεγάλες πόλεις της Ελλάδας!
μόνο209.32 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή     

H TP-Link παρουσιάζει ένα Gigabit-Uplink Web Smart Switch σχεδιασμένο για χρήση σε μικρού και μεσαίου μεγέθους επιχειρήσεις. Σας παρέχει δυνατότητες αναβάθμισης μέσω SFP modules και απλή διαχείριση μέσω web interface.

  • Πρότυπα: IEEE 802.3,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.1D,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1x.
  • Θύρες: 24 10/100Mbps RJ45 Ports, (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX), 4 10/100/1000Mbps RJ45 Ports, (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX), 2 Gigabit SFP Ports, 1 Console Port.
  • MAC Address Table: 8k.
  • Network Media: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m), EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m), 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m), EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) 1000BASE-X: MMF, SMF.
  • Quality of service4 Queues/Port 802.1p/IP DSCP based COS,TOS.
  • L2 Features: IGMP Snooping: V1/V2/V3, 802.3ad with LACP, Spanning Tree STP/RSTP/MSTP, BPDU Filtering/Guard, Port Mirroring, Flow Control.
  • VLAN: Port/ Tag-based/Private/Protocol-based VLAN/ Q in Q,GARP / GVRP.
  • Access control list: Packet Flow Filter; Packet Flow Redirection; Time Range Based; Flow-based QoS.
  • Security: IP-MAC-Port-VID Binding IEEE 802.1X (Radius):Port/MAC Based, VLAN assignment, Guest VLAN, QoS assignment, Supplicant Support, DoS Defence, Dynamic ARP inspection (DAI), SSH: V1/V2, SSL:V1.5/V2, Port Security, Broadcast Storm Control, Guest VLAN, IP Source Guard.
  • Management: Packet Flow Filter; Packet Flow Redirection; Time Range Based; Flow-based QoS.
  • Πρόσθετα χαρακτηριστικά: Διαχείριση μέσω web interface. Δυνατότητα αναβάθμισης firmware, αποθήκευσης και επαναφοράς ρυθμίσεων. Δυνατότητα rack mount. Υποστήριξη για φιλτράρισμα & διαχείριση διευθύνσεων MAC, 12.8Gbps, Bandwidth/Backplane.
  • Τροφοδοσία: 100-240VAC, 50/60Hz.
  • Διαστάσεις: 440x230x44 mm.
  • Εγγύηση: 3 χρόνια. DOA 7 ημερών

  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Αναζήτηση στην κατηγορία SWITCH

    Last viewed
    TP-LINK TL-SL5428E JETSTREAM 24-PORT 10/100MBPS + 4-PORT GIGABIT L2 MANAGED SWITCH (PER.612461)
    tp link tl sl5428e jetstream 24 port 10 100mbps 4 port gigabit l2 managed switch photo
    Κατόπιν παραγγελίας σε 8-15 εργάσιμες ημέρες
    Wishlist
    Share
    209.32
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά

    H TP-Link παρουσιάζει ένα Gigabit-Uplink Web Smart Switch σχεδιασμένο για χρήση σε μικρού και μεσαίου μεγέθους επιχειρήσεις. Σας παρέχει δυνατότητες αναβάθμισης μέσω SFP modules και απλή διαχείριση μέσω web interface.
    Πρότυπα: IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1D, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1x.
    Θύρες: 24 10/100Mbps RJ45 Ports, (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX), 4 10/100/1000Mbps RJ45 Ports, (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX), 2 Gigabit SFP Ports, 1 Console Port.
    MAC Address Table: 8k.
    Network Media: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m), EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m), 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e cable (maximum 100m), EIA/TIA-568 100Ω STP (maximum 100m) 1000BASE-X: MMF, SMF.
    Quality of service4 Queues/Port 802.1p/IP DSCP based COS, TOS.
    L2 Features: IGMP Snooping: V1/V2/V3, 802.3ad with LACP, Spanning Tree STP/RSTP/MSTP, BPDU Filtering/Guard, Port Mirroring, Flow Control.
    VLAN: Port/ Tag-based/Private/Protocol-based VLAN/ Q in Q, GARP / GVRP.
    Access control list: Packet Flow Filter; Packet Flow Redirection; Time Range Based; Flow-based QoS.
    Security: IP-MAC-Port-VID Binding IEEE 802.1X (Radius):Port/MAC Based, VLAN assignment, Guest VLAN, QoS assignment, Supplicant Support, DoS Defence, Dynamic ARP inspection (DAI), SSH: V1/V2, SSL:V1.5/V2, Port Security, Broadcast Storm Control, Guest VLAN, IP Source Guard.
    Management: Packet Flow Filter; Packet Flow Redirection; Time Range Based; Flow-based QoS.
    Πρόσθετα χαρακτηριστικά: Διαχείριση μέσω web interface. Δυνατότητα αναβάθμισης firmware, αποθήκευσης και επαναφοράς ρυθμίσεων. Δυνατότητα rack mount. Υποστήριξη για φιλτράρισμα & διαχείριση διευθύνσεων MAC, 12.8Gbps, Bandwidth/Backplane.
    Τροφοδοσία: 100-240VAC, 50/60Hz.
    Διαστάσεις: 440x230x44 mm.
    Εγγύηση: 3 χρόνια. DOA 7 ημερών

    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    TP-LINK TL-SL5428E JETSTREAM 24-PORT 10/100MBPS + 4-PORT GIGABIT L2 MANAGED SWITCH PER.612461 TP-LINK TP-LINK SWITCH 6935364021993
    209.32 SWITCH


    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials