Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. Πληροφορίες     OK
To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
> > > TP-LINK T3700G-28TQ JETSTREAM 28-PORT GIGABIT STACKABLE L3 MANAGED SWITCH
 
 
 
   
 
tp link t3700g 28tq jetstream 28 port gigabit stackable l3 managed switch photo
tp link t3700g 28tq jetstream 28 port gigabit stackable l3 managed switch photo


tp link t3700g 28tq jetstream 28 port gigabit stackable l3 managed switch extra photo 1 

TP-LINK T3700G-28TQ JETSTREAM 28-PORT GIGABIT STACKABLE L3 MANAGED SWITCH

PER.612747          
ΚατηγορίαSWITCH
TP-LINK στην κατηγορία SWITCH
Υποκατηγορία24 PORTS
Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας σε 4-7 εργάσιμες ημέρες
Δωρεάν αποστολή σε όλες τις μεγάλες πόλεις της Ελλάδας!
μόνο1914.50 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

Το TP-LINK’s T3700G-28TQ είναι σχεδιασμένο για να χτίζει ένα υψηλά προσβάσιμο, ανεπτυγμένο και δυνατό δίκτυο. Είναι εφοδιασμένο με 24 θύρες Gigabit RJ-45, 4 Combo Gigabit SFP και 4 υποδοχές 10Gbps SFP που δίνουν στον διαχειριστή την τέλεια διαδικτυακή ευελιξία. Επίσης υποστηρίζει 3 πρωτόκολλα δρομολόγησης όπως RIP και OSPF τα οποία είναι ένα σημαντικό κομμάτι στη δημιουργία πλήρως προσαρμοστικών και ανεπτυγμένων δικτύων. Ακόμα, με τη λειτουργία της φυσικής σύνδεσης και, προαιρετικά, εξωτερική μονάδα ενέργειας T3700G-28TQ, παρέχει ένα δυνατό δίκτυο με μεγάλη απόδοση. Το T3700G-28TQ χαρίζει μεγάλη ασφάλεια για να βοηθήσει στη διασφάλιση του επιχειρησιακού σας δικτύου. Τέλος, το TP-LINK’s T3700G-28TQ L3 είναι η πιο κατάλληλη λύση για επιχειρησιακά, ISP δίκτυα και δίκτυα καθώς και για δίκτυα κτηριακών συγκροτημάτων.

Χαρακτηριστικά Συσκευής
  • Πρότυπα και Πρωτόκολλα: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p.
  • Υποδοχές: 24c 10/100/1000Mbps RJ45 Ports, Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX, 4c combo gigabit SFP Slots, Up to 4 10G SFP+ Slots (2 fixed and 2 optional 10G SFP+ Slots), 1x Console Port.
  • Μέσα Δικτύου: 10BASE-T: UTP κατηγορία 3, 4, 5 καλώδιο (μέγιστο 100m), 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m), 100BASE-FX: MMF, SMF, 1000BASE-X: MMF, SMF, 10GBASE-LR, 10GBASE-SR.
  • Αριθμός Ανεμιστήρων: 4.
  • Τροφοδοσία Ρεύματος: 100~240VAC, 50/60Hz.

    Φυσικές Συνδέσεις
  • SFP+ DAC Κάλώδια: TXM431-SR, TXM431-LR, TXC432-CU1M, TXC432-CU3M
  • Μέγιστο Πλήθος Θυρών Σύνδεσης: 2 SFP+
  • Αριθμός Μονάδων ανα Σύνδεση: 8.
  • Ταχύτητα Σύνδεσης (ανα θύρα): 20 Gbps (Full-Duplex).

    Απόδοση
  • Ικανότητα Εναλλαγής: Up to 128Gbps for a standalone switch.
  • Bandwidth/Backplane: Up to 320Gbps when 8 units in the stack.
  • Πίνακας Διευθύνσεων MAC: 32K.
  • Πακέτα Μνήμης Buffer: 16 Mbits.
  • Ρυθμός Προώθησης Πακέτων: Up to 95.2Mpps for a standalone switch.
  • Jumbo Frame: 10240 Bytes.
  • Αριθμός Συνδέσεων IP: 128.
  • Αριθμός Καναλιών: 12K.
  • Αριθμός Στατικών Καναλιών: 256.

    Χαρακτηριστικά Λογισμικού
  • Χαρακτηριστικά L3: Wire-speed IP forwarding Static Routing, RIP v1, v2, OSPF v2, ECMP, PIM-SM/PIM-DM/IGMP, DHCP Server/Relay, ARP Proxy, VRRP.
  • Ποιότητα Υπηρεσίας: Υποστήριξη 802.1p CoS/DSCP προτεραιότητα, υποστήριξη 8 σειρές προτεραιοτήτων, Σειρά Προγραμματισμού: SP, WRR, SP+WRR, Port/Flow- based Rate Limiting, φωνητικό VLAN
  • Χαρακτηριστικά L2: IGMP Snooping V1/V2/V3, 802.3ad LACP, Spanning Tree STP/RSTP/MSTP, BPDU Filtering/Guard, TC/Root Protect,802.3x Flow Control.
  • VLAN: Υποστηρίζει μέχρι και 4K VLANs ταυτοχρόνως, IEEE 802.1Q VLAN/MAC VLAN/Protocol VLAN/QinQ/Private VLAN/GVRP.
  • Λίστα Ελέγχου Πρόσβασης: L2-L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, πρωτόκολλο VLAN ID, Time Range Based.
  • Ασφάλεια: IP-MAC-Port-VID Binding, IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN, DoS Defence, Dynamic ARP inspection (DAI), SSH, v1/v2, SSL v2/v3/TLSv1, Port Security, Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control.
  • Διαχείριση: Web-based GUI and CLI management, SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs, RMON (1, 2, 3, 9 groups), DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82, CPU Monitoring, Port Mirroring, Time Setting: SNTP, Integrated NDP/NTDP feature, Firmware Upgrade: TFTP & Web, System Diagnose: VCT, SYSLOG & Public MIBS, Dual Image.

    Άλλα
  • Πιστοποίηση: CE, FCC, RoHS.
  • Περιεχόμενα Συσκευασίας: Switch; Power Cord; Quick Installation Guide; Resource CD; Rackmount Kit; Rubber Feet.
  • Απαιτήσεις Συστήματος: Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista or Windows 7/8, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux.

    Περιβάλλον
  • Διαστάσεις (ΠxΒxΥ): 440 x 330 x 44 mm.
  • Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0°~40°.
  • Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -40°~70°.
  • Υγρασία Λειτουργίας: 10%~90% χωρίς υδρατμούς.
  • Υγρασία Αποθήκευσης: 5%~95% χωρίς υδρατμούς.

  • Εγγύηση: 3 χρόνια. DOA 7 ημερών

  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Αναζήτηση στην κατηγορία SWITCH

    Last viewed
    TP-LINK T3700G-28TQ JETSTREAM 28-PORT GIGABIT STACKABLE L3 MANAGED SWITCH (PER.612747)
    tp link t3700g 28tq jetstream 28 port gigabit stackable l3 managed switch photo
    tp link t3700g 28tq jetstream 28 port gigabit stackable l3 managed switch extra photo 1 
    Κατόπιν παραγγελίας σε 4-7 εργάσιμες ημέρες
    Wishlist
    Share
    1914.50
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά

    Το TP-LINK’s T3700G-28TQ είναι σχεδιασμένο για να χτίζει ένα υψηλά προσβάσιμο, ανεπτυγμένο και δυνατό δίκτυο. Είναι εφοδιασμένο με 24 θύρες Gigabit RJ-45, 4 Combo Gigabit SFP και 4 υποδοχές 10Gbps SFP που δίνουν στον διαχειριστή την τέλεια διαδικτυακή ευελιξία. Επίσης υποστηρίζει 3 πρωτόκολλα δρομολόγησης όπως RIP και OSPF τα οποία είναι ένα σημαντικό κομμάτι στη δημιουργία πλήρως προσαρμοστικών και ανεπτυγμένων δικτύων. Ακόμα, με τη λειτουργία της φυσικής σύνδεσης και, προαιρετικά, εξωτερική μονάδα ενέργειας T3700G-28TQ, παρέχει ένα δυνατό δίκτυο με μεγάλη απόδοση. Το T3700G-28TQ χαρίζει μεγάλη ασφάλεια για να βοηθήσει στη διασφάλιση του επιχειρησιακού σας δικτύου. Τέλος, το TP-LINK’s T3700G-28TQ L3 είναι η πιο κατάλληλη λύση για επιχειρησιακά, ISP δίκτυα και δίκτυα καθώς και για δίκτυα κτηριακών συγκροτημάτων.

    Χαρακτηριστικά Συσκευής
    Πρότυπα και Πρωτόκολλα: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p.
    Υποδοχές: 24c 10/100/1000Mbps RJ45 Ports, Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX, 4c combo gigabit SFP Slots, Up to 4 10G SFP+ Slots (2 fixed and 2 optional 10G SFP+ Slots), 1x Console Port.
    Μέσα Δικτύου: 10BASE-T: UTP κατηγορία 3, 4, 5 καλώδιο (μέγιστο 100m), 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m), 100BASE-FX: MMF, SMF, 1000BASE-X: MMF, SMF, 10GBASE-LR, 10GBASE-SR.
    Αριθμός Ανεμιστήρων: 4.
    Τροφοδοσία Ρεύματος: 100~240VAC, 50/60Hz.

    Φυσικές Συνδέσεις
    SFP+ DAC Κάλώδια: TXM431-SR, TXM431-LR, TXC432-CU1M, TXC432-CU3M
    Μέγιστο Πλήθος Θυρών Σύνδεσης: 2 SFP+
    Αριθμός Μονάδων ανα Σύνδεση: 8.
    Ταχύτητα Σύνδεσης (ανα θύρα): 20 Gbps (Full-Duplex).

    Απόδοση
    Ικανότητα Εναλλαγής: Up to 128Gbps for a standalone switch.
    Bandwidth/Backplane: Up to 320Gbps when 8 units in the stack.
    Πίνακας Διευθύνσεων MAC: 32K.
    Πακέτα Μνήμης Buffer: 16 Mbits.
    Ρυθμός Προώθησης Πακέτων: Up to 95.2Mpps for a standalone switch.
    Jumbo Frame: 10240 Bytes.
    Αριθμός Συνδέσεων IP: 128.
    Αριθμός Καναλιών: 12K.
    Αριθμός Στατικών Καναλιών: 256.

    Χαρακτηριστικά Λογισμικού
    Χαρακτηριστικά L3: Wire-speed IP forwarding Static Routing, RIP v1, v2, OSPF v2, ECMP, PIM-SM/PIM-DM/IGMP, DHCP Server/Relay, ARP Proxy, VRRP.
    Ποιότητα Υπηρεσίας: Υποστήριξη 802.1p CoS/DSCP προτεραιότητα, υποστήριξη 8 σειρές προτεραιοτήτων, Σειρά Προγραμματισμού: SP, WRR, SP+WRR, Port/Flow- based Rate Limiting, φωνητικό VLAN
    Χαρακτηριστικά L2: IGMP Snooping V1/V2/V3, 802.3ad LACP, Spanning Tree STP/RSTP/MSTP, BPDU Filtering/Guard, TC/Root Protect, 802.3x Flow Control.
    VLAN: Υποστηρίζει μέχρι και 4K VLANs ταυτοχρόνως, IEEE 802.1Q VLAN/MAC VLAN/Protocol VLAN/QinQ/Private VLAN/GVRP.
    Λίστα Ελέγχου Πρόσβασης: L2-L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, πρωτόκολλο VLAN ID, Time Range Based.
    Ασφάλεια: IP-MAC-Port-VID Binding, IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius, Guest VLAN, DoS Defence, Dynamic ARP inspection (DAI), SSH, v1/v2, SSL v2/v3/TLSv1, Port Security, Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control.
    Διαχείριση: Web-based GUI and CLI management, SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs, RMON (1, 2, 3, 9 groups), DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82, CPU Monitoring, Port Mirroring, Time Setting: SNTP, Integrated NDP/NTDP feature, Firmware Upgrade: TFTP & Web, System Diagnose: VCT, SYSLOG & Public MIBS, Dual Image.

    Άλλα
    Πιστοποίηση: CE, FCC, RoHS.
    Περιεχόμενα Συσκευασίας: Switch; Power Cord; Quick Installation Guide; Resource CD; Rackmount Kit; Rubber Feet.
    Απαιτήσεις Συστήματος: Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista or Windows 7/8, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux.

    Περιβάλλον
    Διαστάσεις (ΠxΒxΥ): 440 x 330 x 44 mm.
    Θερμοκρασία Λειτουργίας: 0°~40°.
    Θερμοκρασία Αποθήκευσης: -40°~70°.
    Υγρασία Λειτουργίας: 10%~90% χωρίς υδρατμούς.
    Υγρασία Αποθήκευσης: 5%~95% χωρίς υδρατμούς.


    Εγγύηση: 3 χρόνια. DOA 7 ημερών
    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    TP-LINK T3700G-28TQ JETSTREAM 28-PORT GIGABIT STACKABLE L3 MANAGED SWITCH PER.612747 TP-LINK TP-LINK SWITCH 6935364021818
    1914.50 SWITCH


    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials