Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. Πληροφορίες     OK
To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
> > > TP-LINK T2700G-28TQ JETSTREAM 28-PORT PURE-GIGABIT L2+ MANAGED SWITCH
 
 
 
   
 
tp link t2700g 28tq jetstream 28 port pure gigabit l2 managed switch photo
tp link t2700g 28tq jetstream 28 port pure gigabit l2 managed switch photo


TP-LINK T2700G-28TQ JETSTREAM 28-PORT PURE-GIGABIT L2+ MANAGED SWITCH

PER.612774          
ΚατηγορίαSWITCH
TP-LINK στην κατηγορία SWITCH
Υποκατηγορία24 PORTS
Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας
Δωρεάν αποστολή σε όλες τις μεγάλες πόλεις της Ελλάδας!
μόνο1511.50 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

Το TP-Link T2700G-28TQ είναι ένα L2+ switch σχεδιασμένο για να χτίσετε ένα εξαιρετικά προσιτό, επεκτάσιμο και ισχυρό δίκτυο. Το switch είναι εξοπλισμένο με 24 Gigabit RJ-45 θύρες, 4 Combo Gigabit SFP και μέχρι 4 10Gbps SFP υποδοχές, δίνοντας στο διαχειριστή του δικτύου μεγάλη ευελιξία. Υποστηρίζει τις βασικές Layer3 λειτουργίες όπως static routing και RIP v1/v2 από προεπιλογή και μπορεί να αναβαθμιστεί για να υποστηρίζει άφθονες Layer 3 λειτουργίες όπως το OSPF/ECMP/PIM/VRRP με την προσθήκη ενός πιστοποιητικού Layer3. Επιπλέον, υποστιρίζει stacking και redundant external power unit, to T2700G-28TQ παρέχει ένα ισχυρό και αποτελεσματικό δίκτυο. Το T2700G-28TQ παρέχει ισχυρή ασφάλεια για τη διασφάλιση του δικτύου της επιχείρησής σας. Το T2700G-28TQ L2+ παρέχει μια αξιόπιστη και οικονομικά αποδοτική λύση για τις επιχειρήσεις, το πανεπιστήμιο και ISP δίκτυα.

  • Interface: 24 10/100/1000Mbps RJ45 Θύρες, (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX), 4 combo gigabit SFP Slots, Up to 4 10G SFP+ Slots (2 fixed and 2 optional 10G SFP+ Slots), 1 Console Port.
  • Network Media: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m), 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m), 100BASE-FX: MMF, SMF, 1000BASE-X: MMF, SMF, 10GBASE-LR, 10GBASE-SR.
  • Ανεμιστήρες: 4.
  • Stacking Speed (Per Port): 20 Gbps (Full-Duplex).
  • No. of Units Per Stack: 8.
  • Switching Capacity: Up to 128Gbps for a standalone switch.
  • Bandwidth/Backplane: Up to 320Gbps when 8 units in the stack.
  • MAC Address Table: 32K.
  • Packet Buffer Memory: 16 Mbits.
  • Packet Forwarding Rate: Up to 95.2Mpps for a standalone switch.
  • Jumbo Frame: 10240 Bytes.
  • Number of IP Interfaces: 128.
  • Number of Static Routes: 256.
  • Number of Routes: 12K.
  • Basic L3 Features: Wire-speed IP forwarding, Static Routing, RIP v1, v2, DHCP Server/Relay.
  • Management: Web-based GUI and CLI management, SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs, RMON (1, 2, 3, 9 groups), DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82, CPU Monitoring, Port Mirroring, Time Setting: SNTP, Integrated NDP/NTDP feature, Firmware Upgrade: TFTP & Web, System Diagnose: VCT, SYSLOG & Public MIBS,Dual Image.
  • Quality of Service: Support 802.1p CoS/DSCP priority, Support 8 priority queues, Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR, Port/Flow- based Rate Limiting, Voice VLAN.
  • L2 Features: IGMP Snooping V1/V2/V3, 802.3ad LACP (Up to 32 aggregation groups, containing 8 ports per group), Spanning Tree STP/RSTP/MSTP, BPDU Filtering/Guard, TC/Root Protect, Loop back detection,802.3x Flow Control.
  • VLAN: Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs), IEEE 802.1Q VLAN/MAC, VLAN/Protocol, VLAN/QinQ/Private VLAN/GVRP.
  • Access Control List: L2/L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID, Time Range Based.
  • Ασφάλεια: IP-MAC-Port-VID Binding, IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN, DoS Defence, Dynamic ARP inspection (DAI), SSH v1/v2, SSL v2/v3/TLSv1, Port Security, Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control.
  • Πιστοποιήσεις: CE, FCC, RoHS.
  • System Requirements: Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista ή Windows 7/8, MAC OS, NetWare, UNIX ή Linux.
  • Διαστάσεις: 440x330x44 mm.
  • Εγγύηση: 3 Χρόνια. DOA 7 ημερών

  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Αναζήτηση στην κατηγορία SWITCH

    Last viewed
    TP-LINK T2700G-28TQ JETSTREAM 28-PORT PURE-GIGABIT L2+ MANAGED SWITCH (PER.612774)
    tp link t2700g 28tq jetstream 28 port pure gigabit l2 managed switch photo
    Κατόπιν παραγγελίας
    Wishlist
    Share
    1511.50
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά

    Το TP-Link T2700G-28TQ είναι ένα L2+ switch σχεδιασμένο για να χτίσετε ένα εξαιρετικά προσιτό, επεκτάσιμο και ισχυρό δίκτυο. Το switch είναι εξοπλισμένο με 24 Gigabit RJ-45 θύρες, 4 Combo Gigabit SFP και μέχρι 4 10Gbps SFP υποδοχές, δίνοντας στο διαχειριστή του δικτύου μεγάλη ευελιξία. Υποστηρίζει τις βασικές Layer3 λειτουργίες όπως static routing και RIP v1/v2 από προεπιλογή και μπορεί να αναβαθμιστεί για να υποστηρίζει άφθονες Layer 3 λειτουργίες όπως το OSPF/ECMP/PIM/VRRP με την προσθήκη ενός πιστοποιητικού Layer3. Επιπλέον, υποστιρίζει stacking και redundant external power unit, to T2700G-28TQ παρέχει ένα ισχυρό και αποτελεσματικό δίκτυο. Το T2700G-28TQ παρέχει ισχυρή ασφάλεια για τη διασφάλιση του δικτύου της επιχείρησής σας. Το T2700G-28TQ L2+ παρέχει μια αξιόπιστη και οικονομικά αποδοτική λύση για τις επιχειρήσεις, το πανεπιστήμιο και ISP δίκτυα.


    Interface: 24 10/100/1000Mbps RJ45 Θύρες, (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX), 4 combo gigabit SFP Slots, Up to 4 10G SFP+ Slots (2 fixed and 2 optional 10G SFP+ Slots), 1 Console Port.
    Network Media: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m), 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m), 100BASE-FX: MMF, SMF, 1000BASE-X: MMF, SMF, 10GBASE-LR, 10GBASE-SR.
    Ανεμιστήρες: 4.
    Stacking Speed (Per Port): 20 Gbps (Full-Duplex).
    No. of Units Per Stack: 8.
    Switching Capacity: Up to 128Gbps for a standalone switch.
    Bandwidth/Backplane: Up to 320Gbps when 8 units in the stack.
    MAC Address Table: 32K.
    Packet Buffer Memory: 16 Mbits.
    Packet Forwarding Rate: Up to 95.2Mpps for a standalone switch.
    Jumbo Frame: 10240 Bytes.
    Number of IP Interfaces: 128.
    Number of Static Routes: 256.
    Number of Routes: 12K.
    Basic L3 Features: Wire-speed IP forwarding, Static Routing, RIP v1, v2, DHCP Server/Relay.
    Management: Web-based GUI and CLI management, SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs, RMON (1, 2, 3, 9 groups), DHCP/BOOTP Client, DHCP Snooping, DHCP Option82, CPU Monitoring, Port Mirroring, Time Setting: SNTP, Integrated NDP/NTDP feature, Firmware Upgrade: TFTP & Web, System Diagnose: VCT, SYSLOG & Public MIBS, Dual Image.
    Quality of Service: Support 802.1p CoS/DSCP priority, Support 8 priority queues, Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR, Port/Flow- based Rate Limiting, Voice VLAN.
    L2 Features: IGMP Snooping V1/V2/V3, 802.3ad LACP (Up to 32 aggregation groups, containing 8 ports per group), Spanning Tree STP/RSTP/MSTP, BPDU Filtering/Guard, TC/Root Protect, Loop back detection, 802.3x Flow Control.
    VLAN: Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs), IEEE 802.1Q VLAN/MAC, VLAN/Protocol, VLAN/QinQ/Private VLAN/GVRP.
    Access Control List: L2/L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID, Time Range Based.
    Ασφάλεια: IP-MAC-Port-VID Binding, IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius, Guest VLAN, DoS Defence, Dynamic ARP inspection (DAI), SSH v1/v2, SSL v2/v3/TLSv1, Port Security, Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control.
    Πιστοποιήσεις: CE, FCC, RoHS.
    System Requirements: Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista ή Windows 7/8, MAC OS, NetWare, UNIX ή Linux.
    Διαστάσεις: 440x330x44 mm.
    Εγγύηση: 3 Χρόνια. DOA 7 ημερών
    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    TP-LINK T2700G-28TQ JETSTREAM 28-PORT PURE-GIGABIT L2+ MANAGED SWITCH PER.612774 TP-LINK TP-LINK SWITCH 6935364022204
    1511.50 SWITCH


    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials