Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. Πληροφορίες     OK
To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
> > > TP-LINK T1600G-28PS(TL-SG2424P) JETSTREAM 24-PORT GIGABIT SMART POE+ SWITCH WITH 4 SFP SLOTS
 
 
 
   
 
tp link t1600g 28pstl sg2424p jetstream 24 port gigabit smart poe switch with 4 sfp slots photo
tp link t1600g 28pstl sg2424p jetstream 24 port gigabit smart poe switch with 4 sfp slots photo


TP-LINK T1600G-28PS(TL-SG2424P) JETSTREAM 24-PORT GIGABIT SMART POE+ SWITCH WITH 4 SFP SLOTS

PER.612818          
ΚατηγορίαSWITCH
TP-LINK στην κατηγορία SWITCH
Υποκατηγορία28 PORTS
Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας σε 4-7 εργάσιμες ημέρες
Δωρεάν αποστολή σε όλες τις μεγάλες πόλεις της Ελλάδας!
μόνο393.06 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

Το T1600G-28PS παρέχει 24 RJ45 θύρες 10/100/1000Mbps, που υποστηρίζουν 802.3at/AF-compilant PoE, με συνολική παροχή ρεύματος PoE έως και 192W, αρκετά ισχυρό και ευέλικτο ώστε οι χρήστες να μπορούν να αναπτύξουν σημεία ασύρματης πρόσβασης ή IP-based δίκτυα επιτήρησης με κάμερες. Το Switch είναι επίσης εξοπλισμένο με 4 Gigabit SFP, επεκτείνοντας το δίκτυό σας με ευελιξία. Επιπλέον, παρέχει υψηλή απόδοση, ισχυρό L2 και L2+ καθώς διαθέτει και στατική δρομολόγηση, enterprise-level QoS, και χρήσιμες στρατηγικές ασφαλείας.

  • Πρότυπα και Πρωτόκολλα: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x.
  • Θύρες: 24x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX), 4 Gigabit SFP Slots.
  • δίκτυο Μέσων: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m), 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m), 1000BASE-X: MMF, SMF.
  • Ανεμιστήρες: 2.
  • PoE+ Ports(RJ45): Standard: 802.3at/af compliant, PoE+ Ports: 24 Ports, Power Supply: 192W.
  • Εύρος ζώνης / βασική μονάδα: 56Gbps.
  • πακέτα Forwarding Rate: 41.7Mpps.
  • MAC Address Table: 16K.
  • Jumbo Frame: 9KB.
  • L2 and L2+ χαρακτηριστικά: Static Routing, DHCP Relay, IGMP Snooping V1/V2/V3, 802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group), Spanning Tree STP/RSTP/MSTP, BPDU Filtering/Guard, TC/Root Protect, Loopback detection, 802.3x Flow Control, LLDP, LLDP-MED.
  • VLAN: Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs), MAC/Protocol-based VLAN.
  • Access Control List: L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, IPv6 ACL.
  • Ασφάλεια: AAA, Port Security, DHCP Snooping, IP-MAC-Port Binding, ARP Inspection, 802.1x and Radius Authentication, SSH v1/v2, SSL v3/TLSv1, Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control, Dos Defend.
  • IPv6: Dual IPv4/IPv6 stack, Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping, IPv6 neighbor discovery (ND), Path maximum transmission unit (MTU) discovery, Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6, TCPv6/UDPv6.
  • Εφαρμογές IPv6: DHCPv6 Client, Ping6, Tracert6, Telnet (v6), IPv6 SNMP, IPv6 SSH, IPv6 SSL, Http/Https, IPv6 TFTP.
  • Διαχείριση: Web-based GUI and CLI management, SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs, RMON (1, 2, 3, 9 groups), CPU Monitoring, Port Mirroring, Firmware Upgrade: TFTP & Web, System Diagnose: VCT, SYSLOG & Public MIBS, Dual Image.
  • Πιστοποίηση: CE, FCC, RoHS.
  • Διαστάσεις: 440 x 220 x 44 mm.
  • Εγγύηση: 2 χρόνια. DOA 7 ημερών

  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Αναζήτηση στην κατηγορία SWITCH

    Last viewed
    TP-LINK T1600G-28PS(TL-SG2424P) JETSTREAM 24-PORT GIGABIT SMART POE+ SWITCH WITH 4 SFP SLOTS (PER.612818)
    tp link t1600g 28pstl sg2424p jetstream 24 port gigabit smart poe switch with 4 sfp slots photo
    Κατόπιν παραγγελίας σε 4-7 εργάσιμες ημέρες
    Wishlist
    Share
    393.06
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά

    Το T1600G-28PS παρέχει 24 RJ45 θύρες 10/100/1000Mbps, που υποστηρίζουν 802.3at/AF-compilant PoE, με συνολική παροχή ρεύματος PoE έως και 192W, αρκετά ισχυρό και ευέλικτο ώστε οι χρήστες να μπορούν να αναπτύξουν σημεία ασύρματης πρόσβασης ή IP-based δίκτυα επιτήρησης με κάμερες. Το Switch είναι επίσης εξοπλισμένο με 4 Gigabit SFP, επεκτείνοντας το δίκτυό σας με ευελιξία. Επιπλέον, παρέχει υψηλή απόδοση, ισχυρό L2 και L2+ καθώς διαθέτει και στατική δρομολόγηση, enterprise-level QoS, και χρήσιμες στρατηγικές ασφαλείας.


    Πρότυπα και Πρωτόκολλα: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p, IEEE 802.1x.
    Θύρες: 24x 10/100/1000Mbps RJ45 Ports (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX), 4 Gigabit SFP Slots.
    δίκτυο Μέσων: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m), 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable (maximum 100m), 1000BASE-X: MMF, SMF.
    Ανεμιστήρες: 2.
    PoE+ Ports(RJ45): Standard: 802.3at/af compliant, PoE+ Ports: 24 Ports, Power Supply: 192W.
    Εύρος ζώνης / βασική μονάδα: 56Gbps.
    πακέτα Forwarding Rate: 41.7Mpps.
    MAC Address Table: 16K.
    Jumbo Frame: 9KB.
    L2 and L2+ χαρακτηριστικά: Static Routing, DHCP Relay, IGMP Snooping V1/V2/V3, 802.3ad LACP (Up to 14 aggregation groups, containing 8 ports per group), Spanning Tree STP/RSTP/MSTP, BPDU Filtering/Guard, TC/Root Protect, Loopback detection, 802.3x Flow Control, LLDP, LLDP-MED.
    VLAN: Supports up to 4K VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs), MAC/Protocol-based VLAN.
    Access Control List: L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, IPv6 ACL.
    Ασφάλεια: AAA, Port Security, DHCP Snooping, IP-MAC-Port Binding, ARP Inspection, 802.1x and Radius Authentication, SSH v1/v2, SSL v3/TLSv1, Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control, Dos Defend.
    IPv6: Dual IPv4/IPv6 stack, Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping, IPv6 neighbor discovery (ND), Path maximum transmission unit (MTU) discovery, Internet Control Message Protocol (ICMP) version 6, TCPv6/UDPv6.
    Εφαρμογές IPv6: DHCPv6 Client, Ping6, Tracert6, Telnet (v6), IPv6 SNMP, IPv6 SSH, IPv6 SSL, Http/Https, IPv6 TFTP.
    Διαχείριση: Web-based GUI and CLI management, SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs, RMON (1, 2, 3, 9 groups), CPU Monitoring, Port Mirroring, Firmware Upgrade: TFTP & Web, System Diagnose: VCT, SYSLOG & Public MIBS, Dual Image.
    Πιστοποίηση: CE, FCC, RoHS.
    Διαστάσεις: 440 x 220 x 44 mm.
    Εγγύηση: 2 χρόνια. DOA 7 ημερών
    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    TP-LINK T1600G-28PS(TL-SG2424P) JETSTREAM 24-PORT GIGABIT SMART POE+ SWITCH WITH 4 SFP SLOTS PER.612818 TP-LINK TP-LINK SWITCH
    393.06 SWITCH


    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials