Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. Πληροφορίες     OK
To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
> > > TP-LINK T1500-28PCT 24-PORT 10/100MBPS + 4-PORT GIGABIT POE+ SMART SWITCH
 
 
 
   
 
tp link t1500 28pct 24 port 10 100mbps 4 port gigabit poe smart switch photo
tp link t1500 28pct 24 port 10 100mbps 4 port gigabit poe smart switch photo


TP-LINK T1500-28PCT 24-PORT 10/100MBPS + 4-PORT GIGABIT POE+ SMART SWITCH

PER.612795          
ΚατηγορίαSWITCH
TP-LINK στην κατηγορία SWITCH
Υποκατηγορία28 PORTS
Διαθεσιμότητα: Κατόπιν παραγγελίας σε 4-7 εργάσιμες ημέρες
Δωρεάν αποστολή σε όλες τις μεγάλες πόλεις της Ελλάδας!
μόνο272.09 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

Το TP-LINK T1500-28PCT είναι εξοπλισμένο με 24 θύρες 10/100Mbps με υποστήριξη 802.3at/af PoE έως 180W. Παρέχει απόδοση ικανή να χρησιμοποιηθεί για δικτύωση ip καμερών παρακολούθησης. Παρέχει επίσης τέσσερις 10/100/1000Mbps RJ45 θύρες και δύο combo SFP slots. Πρόκειται για την ιδανική λύση για μικρές και μεσαίες επιχειρήσεις με χρήσιμες λειτουργίες ασφαλείας. Παρέχει βελτιωμένες δυνατότητες διαχείρισης της μεταφοράς για να μετακινήσετε ομαλότερα και ταχύτερα τα δεδομένα σας.

  • Standards και πρωτόκολλα: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p.
  • Συνδέσεις: 24 10/100Mbps RJ45 Ports, (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX), 4 10/100/1000Mbps RJ45 Ports, (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX), 2 Combo Gigabit SFP Slots.
  • Network Media: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m), 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable, (maximum 100m), 1000BASE-X: MMF, SMF.
  • Ανεμιστήρες: 2.
  • Τροφοδοσία: 100~240VAC, 50/60Hz.
  • Κατανάλωση: Maximum(PoE on): 222.15W (220V/50Hz).
  • Διαστάσεις: 440*220*44 mm.
  • Bandwidth/Backplane: 12.8Gbps.
  • Packet Forwarding Rate: 9.5Mpps.
  • MAC Address Table: 8k.
  • Jumbo Frame: 9216 Bytes.
  • Quality of Service: Support 802.1p CoS/DSCP priority, Support 4 priority queues, Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR, Port/Flow-based Rate Limiting, Voice VLAN.
  • L2 Features: IGMP Snooping V1/V2/V3, 802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups, containing 4 ports per group), Spanning Tree STP/RSTP/MSTP, LLDP, LLDP-MED, BPDU Filtering/Guard, TC/Root Protect, Loop back detection, 802.3x Flow Control.
  • VLAN: Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs).
  • Access Control List: L2?L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports.
  • Ασφάλεια: SSH v1/v2, SSL v2/v3/TLSv1, Port Security, Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control.
  • Management: Web-based GUI and CLI management, SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs, RMON (1, 2, 3, 9 groups), CPU Monitoring Port Mirroring, Time Setting: SNTP, Firmware Upgrade: TFTP & Web, System Diagnose: VCT, SYSLOG & Public MIBS.
  • Certification: CE, FCC, RoHS.
  • Συμβατά λειτουργικά: Microsoft Windows XP, Vista Windows 7 or Windows 8, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux.
  • Εγγύηση: 3 χρόνια. DOA 7 ημερών

  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Αναζήτηση στην κατηγορία SWITCH

    Last viewed
    TP-LINK T1500-28PCT 24-PORT 10/100MBPS + 4-PORT GIGABIT POE+ SMART SWITCH (PER.612795)
    tp link t1500 28pct 24 port 10 100mbps 4 port gigabit poe smart switch photo
    Κατόπιν παραγγελίας σε 4-7 εργάσιμες ημέρες
    Wishlist
    Share
    272.09
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά

    Το TP-LINK T1500-28PCT είναι εξοπλισμένο με 24 θύρες 10/100Mbps με υποστήριξη 802.3at/af PoE έως 180W. Παρέχει απόδοση ικανή να χρησιμοποιηθεί για δικτύωση ip καμερών παρακολούθησης. Παρέχει επίσης τέσσερις 10/100/1000Mbps RJ45 θύρες και δύο combo SFP slots. Πρόκειται για την ιδανική λύση για μικρές και μεσαίες επιχειρήσεις με χρήσιμες λειτουργίες ασφαλείας. Παρέχει βελτιωμένες δυνατότητες διαχείρισης της μεταφοράς για να μετακινήσετε ομαλότερα και ταχύτερα τα δεδομένα σας.


    Standards και πρωτόκολλα: IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p.
    Συνδέσεις: 24 10/100Mbps RJ45 Ports, (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX), 4 10/100/1000Mbps RJ45 Ports, (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX), 2 Combo Gigabit SFP Slots.
    Network Media: 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m), 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e or above cable, (maximum 100m), 1000BASE-X: MMF, SMF.
    Ανεμιστήρες: 2.
    Τροφοδοσία: 100~240VAC, 50/60Hz.
    Κατανάλωση: Maximum(PoE on): 222.15W (220V/50Hz).
    Διαστάσεις: 440*220*44 mm.
    Bandwidth/Backplane: 12.8Gbps.
    Packet Forwarding Rate: 9.5Mpps.
    MAC Address Table: 8k.
    Jumbo Frame: 9216 Bytes.
    Quality of Service: Support 802.1p CoS/DSCP priority, Support 4 priority queues, Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR, Port/Flow-based Rate Limiting, Voice VLAN.
    L2 Features: IGMP Snooping V1/V2/V3, 802.3ad LACP (Up to 6 aggregation groups, containing 4 ports per group), Spanning Tree STP/RSTP/MSTP, LLDP, LLDP-MED, BPDU Filtering/Guard, TC/Root Protect, Loop back detection, 802.3x Flow Control.
    VLAN: Supports up to 512 VLANs simultaneously (out of 4K VLAN IDs).
    Access Control List: L2?L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports.
    Ασφάλεια: SSH v1/v2, SSL v2/v3/TLSv1, Port Security, Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control.
    Management: Web-based GUI and CLI management, SNMP v1/v2c/v3, compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs, RMON (1, 2, 3, 9 groups), CPU Monitoring Port Mirroring, Time Setting: SNTP, Firmware Upgrade: TFTP & Web, System Diagnose: VCT, SYSLOG & Public MIBS.
    Certification: CE, FCC, RoHS.
    Συμβατά λειτουργικά: Microsoft Windows XP, Vista Windows 7 or Windows 8, MAC OS, NetWare, UNIX or Linux.
    Εγγύηση: 3 χρόνια. DOA 7 ημερών
    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    TP-LINK T1500-28PCT 24-PORT 10/100MBPS + 4-PORT GIGABIT POE+ SMART SWITCH PER.612795 TP-LINK TP-LINK SWITCH 6935364092597
    272.09 SWITCH


    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials