Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. Πληροφορίες     OK
To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
> LEVEL ONE GVT-0301 MULTI-MODE SFP TRANSCEIVER MINIGBIC (550M)
 
 
 
   
 
level one gvt 0301 multi mode sfp transceiver minigbic 550m photo
level one gvt 0301 multi mode sfp transceiver minigbic 550m photo


LEVEL ONE GVT-0301 MULTI-MODE SFP TRANSCEIVER MINIGBIC (550M)

PER.616524          
ΚατηγορίαACCESSORIES
LEVEL ONE στην κατηγορία ACCESSORIES
ΥποκατηγορίαSWITCH
Διαθεσιμότητα: 2-3 εργάσιμες ημέρες
Χωρίς έξοδα αποστολής για παραλαβή από οποιοδήποτε eshop point!
μόνο87.05 €
περιλαμβάνει ΦΠΑ

Προσθήκη στη wishlist
Περιγραφή

Το GVT-0301 της Level One είναι ένα miniGBIC Transceiver για συμβατές συσκευές της Level One, με ακτίνα 10 χιλιομέτρων.

  • Συμβατά μοντέλα: GSW-0505/2453/2472TGX/1676/2476/0890/2690/2693/1291/2496/2494/2692/2492/2493/1290/2495.
  • Εγγύηση: 2 χρόνια. DOA 7 ημερών

  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Last viewed
    LEVEL ONE GVT-0301 MULTI-MODE SFP TRANSCEIVER MINIGBIC (550M) (PER.616524)
    level one gvt 0301 multi mode sfp transceiver minigbic 550m photo
    2-3 εργάσιμες ημέρες
    Wishlist
    Share
    87.05
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά

    Το GVT-0301 της Level One είναι ένα miniGBIC Transceiver για συμβατές συσκευές της Level One, με ακτίνα 10 χιλιομέτρων.


    Συμβατά μοντέλα: GSW-0505/2453/2472TGX/1676/2476/0890/2690/2693/1291/2496/2494/2692/2492/2493/1290/2495.
    Εγγύηση: 2 χρόνια. DOA 7 ημερών
    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    LEVEL ONE GVT-0301 MULTI-MODE SFP TRANSCEIVER MINIGBIC (550M) PER.616524 LEVEL ONE LEVEL ONE ACCESSORIES
    87.05 ACCESSORIES


    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials