Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. Πληροφορίες     OK
To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
> > > EQUIP 255419 FIBER OPTIC PATCHCABLE LC-LC DUPLEX MM 50/125 OM3 LSOH 0.5M
 
 
 
   
 
equip 255419 fiber optic patchcable lc lc duplex mm 50 125 om3 lsoh 05m photo
equip 255419 fiber optic patchcable lc lc duplex mm 50 125 om3 lsoh 05m photo


EQUIP 255419 FIBER OPTIC PATCHCABLE LC-LC DUPLEX MM 50/125 OM3 LSOH 0.5M

PER.750366          
ΚατηγορίαΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ
EQUIP στην κατηγορία ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ
ΥποκατηγορίαFIBER OPTIC
Χωρίς έξοδα αποστολής για παραλαβή από οποιοδήποτε eshop point!
Εξαντλημένο. Αποστολή ενημέρωσης με email μόλις ξαναγίνει διαθέσιμο
Περιγραφή

Το καλώδιο οπτικής ίνας της Equip είναι κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας υλικά ώστε να διασφαλίζεται η έλλειψη απωλειών λόγω παρεμβολής, επιστροφής και της γεωμετρίας του σημείου σύνδεσης. Η σειρά των καλωδίων οπτικών ινών έρχεται με μία πλήρη συλλογή μηκών και συνδέσεων για να καλύψουν κάθε απαίτησή σας.

  • Multi-mode, διπλής όψης
  • Μήκος: 0.5 m.
  • OM3 = 50 / 125mμ
  • Σύνδεσμος: κεραμική στεφάνη
  • Επένδυση: low smoke and zero halogen
  • Cable spec: I-VH 2 x 1G
  • Χρώμα: Τυρκουάζ
  • Κάθε καλώδιο περιλαμβάνει πρωτόκολο μέτρησης.

  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Αναζήτηση στην κατηγορία ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ

    Last viewed
    EQUIP 255419 FIBER OPTIC PATCHCABLE LC-LC DUPLEX MM 50/125 OM3 LSOH 0.5M (PER.750366)
    equip 255419 fiber optic patchcable lc lc duplex mm 50 125 om3 lsoh 05m photo
    Wishlist
    Share
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά

    Το καλώδιο οπτικής ίνας της Equip είναι κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας υλικά ώστε να διασφαλίζεται η έλλειψη απωλειών λόγω παρεμβολής, επιστροφής και της γεωμετρίας του σημείου σύνδεσης. Η σειρά των καλωδίων οπτικών ινών έρχεται με μία πλήρη συλλογή μηκών και συνδέσεων για να καλύψουν κάθε απαίτησή σας.


    • Multi-mode, διπλής όψης
    • Μήκος: 0.5 m.
    • OM3 = 50 / 125mμ
    • Σύνδεσμος: κεραμική στεφάνη
    • Επένδυση: low smoke and zero halogen
    • Cable spec: I-VH 2 x 1G
    • Χρώμα: Τυρκουάζ
    • Κάθε καλώδιο περιλαμβάνει πρωτόκολο μέτρησης.
    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    EQUIP 255419 FIBER OPTIC PATCHCABLE LC-LC DUPLEX MM 50/125 OM3 LSOH 0.5M PER.750366 EQUIP EQUIP ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ


    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials