Η ιστοσελίδα χρησιμοποιεί cookies για την ευκολία της περιήγησης. Με τη χρήση της αποδέχεστε αυτόματα την χρήση των cookies. Πληροφορίες     OK
To Νο1 Ηλεκτρονικό πολυκατάστημα
Αγορά χωρίς εγγραφή
Δωρεάν αποστολή για αγορές άνω των 90€
Για τηλεφωνικές παραγγελίες
211 500 0 500
> > > EQUIP 255413 FIBER OPTIC PATCHCABLE LC-LC DUPLEX MM 50/125 OM3 LSOH 3M
 
 
 
   
 
equip 255413 fiber optic patchcable lc lc duplex mm 50 125 om3 lsoh 3m photo
equip 255413 fiber optic patchcable lc lc duplex mm 50 125 om3 lsoh 3m photo


EQUIP 255413 FIBER OPTIC PATCHCABLE LC-LC DUPLEX MM 50/125 OM3 LSOH 3M

PER.750371          
ΚατηγορίαΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ
EQUIP στην κατηγορία ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ
ΥποκατηγορίαFIBER OPTIC
Χωρίς έξοδα αποστολής για παραλαβή από οποιοδήποτε eshop point!
Εξαντλημένο. Αποστολή ενημέρωσης με email μόλις ξαναγίνει διαθέσιμο
Περιγραφή

Το patch καλώδιο οπτικών ινών της equip είναι κατασκευασμένο από υλικά υψηλής ποιότητας για να εξασφαλιστεί η απώλεια παρεμβολών, η απώλεια επιστροφής, και η γεωμετρία της σύνδεσης. Η σειρά καλώδιων οπτικών ινών Patch έρχεται με μια ολοκληρωμένη συλλογή μηκών και υποδοχών για να καλύψουν τη ζήτηση σας για διασύνδεση.

  • Μήκος: 3m
  • Υποστηρίζει: 10 Gigabit Ethernet transmission rate
  • Τύπος: Multi-mode, duplex
  • Σύνδεση: ceramic-ferrule
  • Cladding: low smoke and zero halogen
  • Cable spec: I-VH 2 x 1G
  • Χρώμα: turquois
  • OM3: 50/125mμ

  • Βαθμολογία & Σχόλια προιόντος
    Σύνολο ψήφων: 0 Σχολιάστε και ψηφίστε

    Αναζήτηση στην κατηγορία ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ

    Last viewed
    EQUIP 255413 FIBER OPTIC PATCHCABLE LC-LC DUPLEX MM 50/125 OM3 LSOH 3M (PER.750371)
    equip 255413 fiber optic patchcable lc lc duplex mm 50 125 om3 lsoh 3m photo
    Wishlist
    Share
    Περιγραφή
    Αξιολόγηση
    Σχετικά

    Το patch καλώδιο οπτικών ινών της equip είναι κατασκευασμένο από υλικά υψηλής ποιότητας για να εξασφαλιστεί η απώλεια παρεμβολών, η απώλεια επιστροφής, και η γεωμετρία της σύνδεσης. Η σειρά καλώδιων οπτικών ινών Patch έρχεται με μια ολοκληρωμένη συλλογή μηκών και υποδοχών για να καλύψουν τη ζήτηση σας για διασύνδεση.


    Μήκος: 3m
    Υποστηρίζει: 10 Gigabit Ethernet transmission rate
    Τύπος: Multi-mode, duplex
    Σύνδεση: ceramic-ferrule
    Cladding: low smoke and zero halogen
    Cable spec: I-VH 2 x 1G
    Χρώμα: turquois
    OM3: 50/125mμ
    Δεν υπάρχει κανένα σχόλιο
    Βαθμολογία    
    email    
    Σχόλιο (Τα σχόλια σε greeklish δεν θα γίνονται δεκτά)
    Με την αποστολή αποδέχεστε τους Όρους και Προυποθέσεις χρήσης καθώς και τους όρους περί προστασίας προσωπικών δεδομένων όπως αναγράφονται στο site.
    EQUIP 255413 FIBER OPTIC PATCHCABLE LC-LC DUPLEX MM 50/125 OM3 LSOH 3M PER.750371 EQUIP EQUIP ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ


    Υπολογιστές
    Ήχος - Εικόνα
    Τηλεπικοινωνίες
    Ηλεκτρικές συσκευές
    Εργαλεία
    Security
    Ηλεκτρονικά παιχνίδια
    Gadgets & Παιχνίδια
    Είδη γραφείου
    Βιβλία
    Ταινίες DVD - Blu Ray
        Stockhouse     Crazysundays     Eshop specials